Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne, niesamowite...


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Bo w lidze polskiej ciężko jest zdobyć wyższą reputację. Musiałbyś wygrać kilka razy z rzędu LM, to być może wtedy by coś podskoczyło.

 

3 razy wygralem UEFA w tym 2 razy pod rzad, i teraz LM ....3 miejsce w rankingu UEFA , 30 miejsce wsrod najbogatszych klubow. A ja jako manager mam klase swiatowa :|

Odnośnik do komentarza

Dziwne, niesamowite, straszne.

Gram mecz. Nagle widzę komentarz, że strzeliliśmy bramkę. Tylko, gdzie, jak? Akcja została przerwana w środku pola. Mój zawodnik sfaulował przeciwnika.

Ok powtórka. Widzę jak strzelamy bramkę. Wszystko cacy 3:1. Tylko kiedy to się stało?

Wracam do gry i co? Ciągle jest 2:1 :D .

Bramka na 3:1 to było jakieś widmo.

Pierwszy raz z czymś takim się spotkałem.

Patch 8.0.2

 

Edycja - w tym samym meczu sytuacja powtórzyła sie drugi raz.

Odniosłem wrażenie jakby dwa mecze toczyły się jednocześnie.

Jeden na boisku, drugi w trybie tekstowym w komentarzach na dole ekranu.

Co ciekawe w pewnym momencie według paska z tekstem mecz się skończył, a mecz na boisku toczył się dalej.

Wygrałem 3:1. Wedle tego co robiła gra powinno być 4:1. Według mnie mecz powinien zakończyć się wynikiem 2:1.

Odnośnik do komentarza

W pewnym meczu(nie pamiętam z kim), w około 80 minucie oglądam akcje, jest dośrodkowanie które wyłapał mój bramkarz(norma ;) ) w momencie kiedy złapał piłkę piłkarze zniknęli z boiska (także sędzia i ci co siedzieli na ławie). Tymczasem mecz toczył się dalej (napisy leciały) a boisko puste. :] Miał ktoś może taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Dziwne, niesamowite, straszne.

Gram mecz. Nagle widzę komentarz, że strzeliliśmy bramkę. Tylko, gdzie, jak? Akcja została przerwana w środku pola. Mój zawodnik sfaulował przeciwnika.

Ok powtórka. Widzę jak strzelamy bramkę. Wszystko cacy 3:1. Tylko kiedy to się stało?

Wracam do gry i co? Ciągle jest 2:1 :D .

Bramka na 3:1 to było jakieś widmo.

Pierwszy raz z czymś takim się spotkałem.

Patch 8.0.2

 

Edycja - w tym samym meczu sytuacja powtórzyła sie drugi raz.

Odniosłem wrażenie jakby dwa mecze toczyły się jednocześnie.

Jeden na boisku, drugi w trybie tekstowym w komentarzach na dole ekranu.

Co ciekawe w pewnym momencie według paska z tekstem mecz się skończył, a mecz na boisku toczył się dalej.

Wygrałem 3:1. Wedle tego co robiła gra powinno być 4:1. Według mnie mecz powinien zakończyć się wynikiem 2:1.

 

Daj .pkm-a

Odnośnik do komentarza

Wukju - tylko Tobie się przytrafiajątakie sytuację. powinieneś zostać odznaczony najaktywniejszym bugo-chwytaczem:D A tak na serio to miałem podobną sytuację, jak prowadziłem dwie drużyny równocześnie i mecze odbywały się o tej samej porze. Na boisku jeden mecz, w pasku sytuacji drugi mecz.

Odnośnik do komentarza

To jest dzień dziwnych sytuacji.

Zamiast powtórki akcji po której zdobyłem bramkę ujrzałem...bramkarza bawiacego się piłką (szykującego się do jej wybicia).

Na patchu 8.0.1 czegoś takiego nie doświadczyłem.

 

Mało?

Teraz gra nie informuje mnie o strzelanych bramkach.

Leci sobie mecz. Wygrywam 1:0. Nagle robi się 1:1, chwilę później 2:1.

A ja nie widzę ani bramek, ani żadnej informacji tekstowej.

Ekstra.

Patch 8.0.2 z tym małym fixem ssie.

 

"Polonia Wraszawa GOL", a bramkę zdobywa Zagłębie Lubin :] .

Suuuper :] .

Odnośnik do komentarza
To jest dzień dziwnych sytuacji.

Zamiast powtórki akcji po której zdobyłem bramkę ujrzałem...bramkarza bawiacego się piłką (szykującego się do jej wybicia).

Na patchu 8.0.1 czegoś takiego nie doświadczyłem.

 

Mało?

Teraz gra nie informuje mnie o strzelanych bramkach.

Leci sobie mecz. Wygrywam 1:0. Nagle robi się 1:1, chwilę później 2:1.

A ja nie widzę ani bramek, ani żadnej informacji tekstowej.

Ekstra.

Patch 8.0.2 z tym małym fixem ssie.

 

"Polonia Wraszawa GOL", a bramkę zdobywa Zagłębie Lubin :] .

Suuuper :] .

Kumpel ma to samo. Co dziwne u mnie taki błąd nie występuje. Sugeruję Ci Wujku przeinstalowanie gry. Może w jakiś sposób to pomoże?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...