Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne, niesamowite...


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak Wam, ale mi wydaje sie dziwne, zeby za takiego zawodnika:

http://img180.imageshack.us/my.php?image=ismodes2bu0.jpg

placic tyle, ile daja kluby na tym screenie:

http://img187.imageshack.us/my.php?image=ismodes1vp6.jpg

Szczegolnie biorac pod uwage to, ze CA jest juz prawie takie jak PA, czyli CA: 153, a PA: 159.

Ja nie widzę nic dziwnego. Sam dałbym tyle (zawodnik jest młodziutki, bardzo dobre staty fizyczne i już jest w znakomitej formie) grając bogatym klubem.

Odnośnik do komentarza

Witam,

A mnie dzisiaj "nawiedził" pewien bug... Otóż na początku 2 połowy meczu, dokładnie w jego 47 min. wcisnąłem PAUZĘ. Wyszedłem do kuchni, zrobiłem herbatkę, itd... Wracam klikam GRAJ... nic... stoi... klikam 2 raz GRAJ....

"Robi się" 49 min meczu, "wywala mnie do ekranu taktycznego gdzie okazuje się że muszę zmienić swojego środkowego obrońcę z powodu kontuzji a po powrocie do ekranu meczowego okazuje się jeszcze że przegrywam 0:1...

Straciłem bramkę w czasie Pauzy w grze :o

Odnośnik do komentarza

No.... to było by dziwne, ponieważ nigdy jak dotąd, nie zdarzyło mi się aby zegar meczowy pokazywał wciąż ten sam czas mimo toczącego się spotkania(jeżeli wiesz co mam na myśli).... Poza tym jak odchodzę od kompa w trakcie rozgrywania meczu sprawdzam 2 razy czy na pewno zatrzymałem mecz, właśnie dlatego żeby ominęły mnie niespodzianki w postaci straconych bramek i upływającego czasu ....

Tę sytuację trzeba było po prostu widzieć. Mnie to zaskoczyło... A mecz oczywiście do powtórki!

Odnośnik do komentarza

A nie miałeś sytuacji takiej, że gra na chwilę się zawiesiła? Myślę o tym, że być może przez przypadek nacisnąłeś spację 2 razy, a akurat FM się zawiesił. Myslałeś że jest wsio ok, a tu zonk. Mi czasem się tak zawiesza, ale to tylko hipoteza. Albo po prostu nazwyklejszy babol w grze.

Odnośnik do komentarza

To teraz coś ode mnie. Takiej akcji już dawno nie widziałem w FMie - koniecznie przeczytajcie poniższy opis [!] i oglądnijcie nagrany przeze mnie filmik...

 

http://www.youtube.com/watch?v=hUMkM8Y_7Ag

[FM2008, wer. 8.0.2]

 

Mecz ćwierćfinałowy Curling Cup Arsenal - Chelsea. Po 72 min gry jest 1-1 [69' Ivanovic (swojak) - 10' Kalou]. Modric [CFC] zwija się z bólu, a piłka zostaje wybita przez Niebieskich. Micah Richards [AFC] oddaje piłke w geście fair play i rzuca w strone Carvalho. Ten na luziku podbiega, przyjmuje i powoli się z nią obraca. Jeszcze nie wie, że wali na niego Robin van Persie. Holender odbiera piłke - również w geście fair play ;D - i zagrywa do wbiegającego Abumere Ogogo. Ten lekkim przerzutem do Walcotta [na minimalnym spalonym, ale sędzia jest ślepy... ;D] i Cech nie ma szans - GOOOOL!! 3 piłkarzy Chelsea biegnie opiepszać liniowego. Mecz konczy się wynikiem 2-1. Kontuzjowani: J. Terry w 8. min i Ashley Cole w 63. Plan został wykonany. 8)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...