Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Gra United wyglądał dziś fatalnie, zwłaszcza w ofensywie. Co prawda długimi momentami goście mieli przytłaczającą przewagę w posiadaniu piłki ale kompletnie nic z tego nie wynikało. Nie było nikogo z przodu kto jak to się mówi zrobiłby róznicę. Na plus wyróżniłbym Van der Sara (dzięki niemu nie przegraliśmy wyżej), Carricka i mimo czerwonej kartki Vidicia (Torres kiedy mógł szukał pojedynków z bardzo niepewnym Ferdinandem).

Do Chelsea tracimy dwa punkty, więc póki co nie ma dramatu, ale dzisiejsze zwycięstwo mogłoby znacznie oddalic Liverpool od ścisłej czołówki.

No i chyba nie przkonam się już do Naniego. Grał krótko i wyróznił się tylko stratami, z czego najbardziej irytująca była ta z ostatniej akcji kiedy nie potrafił przyjąc piłki z której spokojnie można było próbowac oddac groźny strzał.

Odnośnik do komentarza

Czasami zastanawiam się czemu tak doświadczony trener jak Fergie popełnia tak oczywiste błędy. Rzeczą oczywistą było, że Liverpool zagra bardzo agresywnie w środku pola. Nie mają przecież tam obecnie żadnego zawodnika, którego moglibyśmy się obawiać. Ferguson nie dość, że zdecydował się na 442, to jeszcze postawił na Scholesa. Wiedzialem od początku czym to grozi i niestety wykrakałem. Zostaliśmy zdominowani w drugiej linii. Co z tego, że niekiedy udawało nam się przytrzymać piłkę - nic z tego nie wynikało, bo kiedy dochodziliśmy do linii pola karnego to scousersi grali coraz to bardziej agresywnie nie zostawaijac za dużo miejsca. Carrick grał w drugiej linii niemal w pojedynkę. Zasłużenie przegraliśmy, ale sami tego chcieliśmy desygnując do gry taką, a nie inną linię pomocy.

 

Trzeba wyciągnąć wnioski z porażki i grać dalej. Mamy za sobą już wiele trudnych spotkań. Kilku zawodników dopiero dochodzi do formy, inni wracają po kontuzjach, a co niektórzy zaczynają się aklimatyzować w nowym otoczeniu ;) Trzeba wierzyć, że będzie lepiej.

 

ps sędzia był fatalny

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ech... Ja już się cieszyłem, że Owen strzelił w LM a naszych barwach, a tu proszę... 3:1 i zonk. Dobrze, że jakoś to odrobiliśmy, ale trochę mnie tym razem Manchester rozczarował...

Na marginesie, to dobrze, że Valencia spełnia oczekiwania, a może gra ponad nie, a Nani się rozwinął w porównaniu do poprzedniego sezonu.

Odnośnik do komentarza

Rozczarował? Świetnie się ten mecz oglądało. Powinniśmy wygrać bez problemu, ale niewykorzystane sytuacje(w głównej mierze) i błąd arbitra (ewidentny karny!) przyczyniły się do tego, że nie wywalczyliśmy kompletu punktów. Walczyliśmy jednak do ostatniej minuty nie tracąc wiary w pozytywny rezultat, to trzeba cenić :)

 

A Nani jest fatalny, ja na niego patrzeć już nie mogę. Obertan wszedł i zrobił więcej pożytecznego, a przede wszystkim grał dużo mądrzej.

Odnośnik do komentarza

Otóż to. Zapewne gdyby to nie był zawodnik, za którego zapłacilibyśmy grube miliony, to zostałby w lecie pożegnany. Miał całkiem dobry pierwszy sezon, ale to co robił w zeszłym i to jak gra obecnie to jest żenada. Mam jeszcze resztkę nadziei, że wróci do tego co zaprezentował w pierwszych meczach tego sezonu, ale szczerze mówiąc nie wydaje mi się to zbyt prawdopodobne.

 

Ronaldo zadebiutował i widziałem w nim zawodnika, który niebawem może stanowić o naszej sile. W Nanim tego nie dostrzegam, a jest już na OT trzeci sezon.

Odnośnik do komentarza

Sędzia żenada. Przy samej bramce dla CFC dwie kontrowersyjne sytuacje arbiter rzecz jasna dał na korzyść gospdoarzy. I tak było przez cały mecz...A szkoda, bo gorsi na pewno nie byliśmy.

 

Nie ma jednak co psioczyć, bo fuks nam w tym sezonie ze 2 razy dopisał (AFC i Sunderland).

Odnośnik do komentarza

Oglądnij mecz jeszcze raz bo przed tą sytuację było co najmniej kilka innych, gdzie sędzia ewidentnie dał ciała. Bramkę też poprzedziły dwie kontrowersje.

 

Ale ja nie o tym. Świetnie zagraliśmy w drugiej linii na przeciw rzekomo fenomenalnej w tej części boiska CFC. Jest wiele pozytywów i jestem pewien, że w nadchodzacych miesiącach będzie jeszcze lepiej. Mamy jeszcze spore rezerwy :)

Odnośnik do komentarza

Sędzia żenada. Przy samej bramce dla CFC dwie kontrowersyjne sytuacje arbiter rzecz jasna dał na korzyść gospdoarzy. I tak było przez cały mecz...A szkoda, bo gorsi na pewno nie byliśmy.

 

Nie ma jednak co psioczyć, bo fuks nam w tym sezonie ze 2 razy dopisał (AFC i Sunderland).

Sędzia był tragiczny, ale twierdzić, że sędziował pod Chelsea to gruba przesada.

Odnośnik do komentarza

Sędzia żenada. Przy samej bramce dla CFC dwie kontrowersyjne sytuacje arbiter rzecz jasna dał na korzyść gospdoarzy. I tak było przez cały mecz...A szkoda, bo gorsi na pewno nie byliśmy.

 

Nie ma jednak co psioczyć, bo fuks nam w tym sezonie ze 2 razy dopisał (AFC i Sunderland).

Sędzia był tragiczny, ale twierdzić, że sędziował pod Chelsea to gruba przesada.

Jeśli miałbym wybierać kogo skrzywdził bardziej - nie miałbym wątpliwości. A Ty? Masa kontrowersyjnych sytuacji i tylko jedna na korzyść United. Trochę mało : >

 

Ja natomiast kolejny raz podkreślę. Tym bardziej to denerwuje bo z pewnością nie byliśmy gorsi. Przez większość meczów byliśmy ekipą lepszą, która zdominowała gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Jak donosi Daily Mail, Czerwone Diabły zaprosiły na testy austriackiego bramkarza Michaela Langera. Może on zostać kolejnym konkurentem Tomasza Kuszczaka do miejsca w pierwszym składzie. Polak jak na razie w klubowej hierarchii jest trzeci.

 

24-letni Austriak jest obecnie zmiennikiem Simona Pouplina w niemieckim Freiburgu. Mimo to jego umiejętności ciągle są wysoko oceniane. Manchester United poszukuje bramkarza, ponieważ ani Tomasz Kuszczak ani Ben Foster nie przekonali Aleksa Fergusona, że są gotowi zastąpić van der Sara.

 

Manchester obserwuje jeszcze kilku innych bramkarzy, ale istnieje też możliwość, że holenderski weteran kolejny raz przedłuży o rok kontrakt.

 

To jest jakiś mega kiepski kurde żart. Langer jest dobrym piłkołapem, ale tylko na poziomie drugiej ligi niemieckiej...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...