Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Czemu nie?

Ibrahimovic - Berbatov to byłby BARDZO ciekawy duet napastników D.gif

 

Taa bo Alex wystawilby "dwoch takich co nie pomagali bronic" w ataku ;) Pewno i tak gralby jeden z nich + Runi, ktory jest skarbem najwiekszym Man Yooo :P

Odnośnik do komentarza
Manchester United podczas tego okienka transferowego nie zakontraktuje już żadnego piłkarza - poinformował trener Alex Ferguson.

 

Szkocki szkoleniowiec oznajmił, że rynek transferowy dla jego drużyny jest już zamknięty. Do Manchesteru dołączyli tego lata Michael Owen, Antonio Valencia, Gabriel Obertan i więcej transferów nie będzie.

 

Ferguson wyjaśnił, że ceny za najlepszych piłkarzy świata poszybowały za wysoko w górę i Manchester nie ma szans w finansowej walce z takimi klubami jak Real Madryt.

Duży rotfl. Jeśli to prawda to naprawdę cieniutko..

Odnośnik do komentarza
Manchester United pozyskał utalentowanego, 21-letniego piłkarza z Norwegii - taką wiadomością zaskoczył wszystkich zgromadzonych na konferencji prasowej w Kuala Lumpur, sir Alex Ferguson. Chodzi o występującego w klubie Molde FK, senegalskiego napastnika Mame Birama Dioufa.

Zarówno Ferguson, jak i dyrektor wykonawczy klubu, David Gill bardzo tajemniczo wypowiadali się na temat nowego nabytku "Czerwonych Diabłów" i nie chcieli zdradzić jego danych personalnych.

 

- Wczoraj podpisaliśmy kontrakt z młodym piłkarzem z Norwegii, którego rozwój śledziliśmy już od dwóch lat - mówił w hotelu w Malezji, menedżer mistrzów Anglii. - Po ubiegłym tygodniu nie przewidywaliśmy już żadnych wzmocnień, uważamy, że posiadamy pełny skład. Jednak sprawa nabrała tempa, ponieważ swoje oferty zaczęły przedstawiać inne kluby. Musieliśmy zadecydować czy wchodzimy w to, czy też nie.Weszliśmy i tym samym będzie to ostatnia osoba, którą pozyskamy.

 

Szkota natychmiast zalała fala pytań odnośnie identyfikacji piłkarza. Szybko zainterweniował Gill, wyjaśniając: - Nie ogłosiliśmy jeszcze tego transferu oficjalnie, więc póki co zostawimy to dla siebie.

 

Podpisaliśmy z nim kontrakt wczoraj i potrzebuje jeszcze pozwolenia na pracę. Zostanie na wypożyczeniu w swoim obecnym klubie, a do Manchesteru przybędzie w styczniu.

 

Wątpliwości rozwiał jednak klub Senegalczyka, który o sfinalizowaniu transferu Dioufa do Manchesteru United poinformował już na swojej stronie internetowej.

http://sport.onet.pl/74327.1,1248702,2010388,wiadomosc.html

 

Wiedziałem, ze gdzieś słyszałem o tym chłopaku -> http://www.cmrev.com/talenty/fm2008/Mame-Biram-Diouf.html (mała reklama :kekeke: ).

Miało już nie być transferów :] . Nie dziwię się, że SAF się czai. Sprzed nosa zwinęli mu już kilku piłkarzy.

Tyle, że ten cały Diouf to melodia przyszłości. United to on nie zbawi.

Odnośnik do komentarza

Kolejne dziwaczne posunięcie Fergusona tego lata. O ile transfery Valencii oraz Owena popierałem (bardziej jako uzupełnienie skład), to miałem nadzieję, że pozyskamy poza tym przynajmniej jednego skrzydłowego, który z miejsca będzie silnym punktem. A tymczasem pozyskaliśmy cieniutkiego Obertana, który i tak nie zagra przez 3 miesiące(może i nawte dobrze, bo szanse prędzej dostanie Welbeck) i jakiegoś napastnika, który nawet nie jest gwiazdą ligi norweskiej. A całkiem niedawno oddaliśmy Campbella...Chętnie krzyknąłbym in Fergie we trust, ale mam wątpliwości czy Szkot wie co robi ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu utarło się, że Ronaldo grał na początku przeciętnie, tudzież źle. W pierwszym sezonie był bardzo chimeryczny, ale już w debiucie pokazał się ze świetnej strony. Później też miał kilka wybitnych zagrań. Drugi sezon był już jak najbardziej udany w jego wykonaniu, był jednym z najlepszych piłkarzy United. Ja tak to przynajmniej pamiętam.

 

A Obertan? Nawet na Youtube nie wygląda świetnie :kekeke: Ostatnio nie wyróżniał się nawet w przeciętnym klubie, a wielu kibiców Bordeaux nie wierzy, że wyrośnie na klasowego gracza. Szczerze powiedziawszy wolę, żeby szansę dostał Welbeck (nawet na skrzydle) niż Obertan.

Odnośnik do komentarza

No tak, Youtube wyznacznikiem umiejętności piłkarza doh.gif Widziałem go w kilku, kilkunastu meczach i potrafi zakręcić piłkarzem tak, że ten nie wie gdzie jest, podanie też ma dobre. W Bordeaux Blanc miał swoją jedynastkę dlatego wypożyczył Obertana do Lorient, tam grał dobrze - strzelił też tam jedyną bramkę w sezonie, bardzo ładną w dodatku.

 

Gdy CR7 przychodził do MU był anonimowym piłkarzem i pokazał się z świetnej strony. Obertan jest troche bardziej znany niż CR wczesniej ale uwierz mi, ze jesli mu sie zaufa - pokaze co potrafi ! :D

Odnośnik do komentarza

Gdzie napisałem, że YT jest wyznacznikiem? Powiedziałem, że Obertan NAWET na YT nie wygląda jak piłkarz nieziemski. A nie od dziś przecież wiadomo, że wielu niezbyt dobrych piłkarzy ma dużo zacniejsze kompilacje na YT ;)

 

Obertana widziałem pewnie ledwie raz w meczu przeciwko angielskiej młodzieżówce, ale czytałem, że to piłkarz, który w ostatnim czasie zdecydowanie spuścił z tonu. Nie rozwija się tak jak zakładano, a jego wypozyczenie do bodaj Lorient nie było zbyt udane.

 

Ronaldo to przynajmniej widziałem jak kręcił naszymi w Lizbonie :)

Odnośnik do komentarza

FC Seul - Manchester United 2:3 (2:1) (Dejan Damjanović 24' i 45' - Wayne Rooney 32', Federico Macheda 59', Dymitar Berbatow 66')

 

Manchester United: Kuszczak (Van der Sar 46') - O'Shea, Ferdinand, Brown, Evra (Fabio 74') - Fletcher (Gibson 46'), Anderson (Nani 61'), Carrick (Park 74'), Giggs (Scholes 61') - Rooney (Berbatow 61'), Macheda (Owen 61').

 

Bramki z meczu (okraszone boskim komentarzem :D )

 

Z relacji i komentrzy zwycięstwo może niezbyt okazałe, ale pewne. Pecha miał Kuszczak, który wpuścił oba gole. Brawa dla młodych Machedy i Gibsona. Zwłaszcza Irlandczyka, który przy trzeciej bramce pokazał, że nie tak łatwo zwalic go z nóg.

Odnośnik do komentarza

Dudek już trochę pokazał, a to przecież urywki tylko z części poprzedniego sezonu.

 

Śledzę karierę Bułgara od dawien dawna i chciałem go w United już wtedy, kiedy sięgał po niego Tottenham. Poprzedni sezon był dla niego trudny(całkiem dobry, ale potrafi grać lepiej), ale nie spodziewałem się fajerwerków. Mocno jednak wierzę, że już w nadchodzących rozgrywkach pokaże na co go stać, a możliwości ma przecież ogromne :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...