Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Ferdinand popełnił błąd ale to nie znaczy, że bramkarz powinien od razu położyć się w bramce i jak nie jego wina to nie będzie bronił. Nie wiem jak mógł sobie dać strzelić bramkę w krótki róg w tej sytuacji. Zamiast przypilnować tego słupka to nie wiem co chciał zrobić. Koszmarny błąd. O ile w pierwszej zamotał się i przy starciu z Tevezem był bliski zatrzymania tej piłki w rękach to tutaj beznadziejna interwencja.

Odnośnik do komentarza

Dobra, ochłonąłem. Można pokusić się o podsumowanie spotkania.

Pierwsza bramka padła po podaniu Evry i strzale Roo, który popisał się świetnym zwodem. Bramka na 1-1 to straszny klops Fostera. Taką piłkę powinno się wybijać, ewentualnie wyjść do niej i wprowadzić ją sobie do pola karnego, ale podejrzewam, że z tym mogłoby być kłopoty, bo Tevez był niedaleko. Bramka na konto Anglika. Do przerwy to City było bliższe zdobycia bramki, szczególnie po świetnej akcji Toure-Ireland-Tevez. Na szczęście Carlitos minimalnie się pomylił. Druga połowa i nagle bramka Fletchera. W zasadzie z niczego, bo raz, że Given powinien wyjść do dośrodkowania i zgarnąć piłkę, a dwa, że po strzale totalnie odpuścił, a piłka była spokojnie do złapania. Chwilę później przy niezwykle biernym zachowaniu naszych obrońców Bellamy strzelił przepięknego gola. Potem były huraganowe ataki United, jednak Given świetnie powstrzymywał strzały Vidicia, Dimki czy Giggsa. Inna sprawa, że nasi często strzelali w sam środek, ale ustawić się też trzeba umieć ;) Nareszcie przyszła 81 minuta, kolejna wrzutka Giggsa i znowu bramka głową Darrena. :) Niestety w 90 minucie kardynalny błąd popełnił Ferdinand podając w zasadzie do Petrova(?) na klatkę, z tego poszła kontra, do której niepotrzebnie wyszedł Foster zostawiając wolny krótki róg i Bellamy zamiast wyjechać z piłką za boisko strzelił gola praktycznie z zerowego kąta :| Na nasze szczęście sędzia przedłużył mecz aż o 6 minut, a w ostatniej genialnym podaniem popisał się Ryan, Owen dorzucił do tego mistrzowskie wykończenie i padła bramka na 4-3. Takiego szału radości podczas spotkania nie przeżyłem chyba od momentu gdy Anelka spudłował karnego :-k

 

Jak dla mnie graczami meczu Giggs i Fletcher. Pierwszy zaliczył aż 3 asysty, posyłał niezliczone ilości podań w pole karne, a gdy było trzeba to potrafił też zakręcić zawodnikami City. Fletch natomiast walecznością przebił dzisiaj samego Rooneya. No i te 2 bramki :) Na plus także Evra i Roo. Anderson nieźle, Berba nie potrafił się wstrzelić, a szkoda bo miał kilka dogodnych sytuacji. O'Shea po swojemu bardzo solidnie, Vidic afair czyścił wszystko, a Rio niestety dał plamę, która mogła kosztować nas 2 punkty. Zdecydowanie na minus Foster. Jeśli po takim występie Kuszczak nie dostanie szansy, to nie wiem co Anglik musiałby zrobić, żeby Fergie z niego zrezygnował.

 

Edyda dodaje, że podobno po meczu Bellamy przegiął pałę.

http://devilpage.pl/index/news/komentarze/19378/bellamy_zostanie_ukarany_/

Odnośnik do komentarza

Nie żebym go bronił, ale chyba każdy by się wkurzył gdyby sędzia Ci doliczył 7 min, jak nie było ani jednej interwencji lekarza. Mecz powinien się zakończyć po bramce na 3:3 i Fergie musi postawić dobre wino Atkinsonowi bo bez niego tego zwycięstwa by nie było. Dla porównania Howard Webb (który oczywiście jak to zwykle bywa wypatrzył wynik meczu Chelsea-Tottenham) doliczył 8 min, ale tam obrońca gości chyba stracił przytomność, a Drogba jak zwykle płakał i płakał...

Odnośnik do komentarza

Edyda dodaje, że podobno po meczu Bellamy przegiął pałę.

http://devilpage.pl/index/news/komentarze/19378/bellamy_zostanie_ukarany_/

 

No, prawie go zabil! http://tv.zczuba.pl/zczubatv/1,89849,7061934,Craig_Bellamy_bije_kibica__wideo_.html

 

:doh!:

 

A liscia mu sprzedal dopiero jak ten "kibic" go oplul. W ogole szkoda Craiga - zagral chyba mecz zycia, zdobyl piekne dwie bramki na terenie najwiekszego wroga, a tu debil z gwizdkiem dolicza 7 minut, okradajac nas z dobrego wyniku.

Odnośnik do komentarza

Edyda dodaje, że podobno po meczu Bellamy przegiął pałę.

http://devilpage.pl/index/news/komentarze/19378/bellamy_zostanie_ukarany_/

 

No, prawie go zabil! http://tv.zczuba.pl/zczubatv/1,89849,7061934,Craig_Bellamy_bije_kibica__wideo_.html

 

:doh!:

 

A liscia mu sprzedal dopiero jak ten "kibic" go oplul. W ogole szkoda Craiga - zagral chyba mecz zycia, zdobyl piekne dwie bramki na terenie najwiekszego wroga, a tu debil z gwizdkiem dolicza 7 minut, okradajac nas z dobrego wyniku.

 

Płaczemy, bo przegraliśmy, co?

Jak mi przykro, ze daliście sobie strzelić cztery bramki.

Trzeba było wygrać 5:0, a nie teraz narzekacie na sędziego.

 

Bellamy w ogóle nie powinien podchodzić do tego kibica, nawet jeśli go obrażał lub podpuszczał.

Rozumiem zdenerwowanie po stracie bramki, ale po kiego grzyba się tam pchał? Chciał się wyżyć to ma.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to jest strasznie naciągane. Gdyby tak wszystko liczyć, to powinno się dodawać po 10 min do każdej połowy, i po kolejne 5 od tych 10 itd.

Tylko, ze on nie doliczyl tych 7 minut tylko ekipie MU. Sugerujesz, ze bylo Was juz stac w koncowce tylko na rozpaczliwa obrone i nie daliscie rade bronic sie tak dlugo jak trzeba bylo? Mogliscie atakowac i wygrac. Co za problem...

Odnośnik do komentarza

Ok, ale przecież nigdy nie dodaje się tyle ile te przerwy trwają, a z tych wyliczeń dokładnie to wynika, że pan sędzia zliczył sobie każdą sekundę. Oczywiście miał prawo, ale idąc tym tokiem myślenia dalej twierdzę, że do każdej połowy powinno dodawać się minut 10.

 

Acha żeby było jasno, nie kibicowałem ani jednej, ani drugiej ekipie, chciałem obejrzeć dobry mecz i to dostałem. Mimo wszystko, z pozycji niezaangażowanego kibica, sytuacja wydała mi się co najmniej dziwna i na tym z mojej strony EOT.

Odnośnik do komentarza

Dlatego zrzucanie całej winy na sędziego jest totalną bzdurą.

Na pewno czekał aż Owen strzeli bramkę. Musial jakiś cynk dostać.

Henkel dobrze napisał. W doliczonym czasie City także mogło strzelić bramkę. Obie drużyny miały tyle samo czasu.

Tak jak napisał me_who, sędzia miał prawo przedłużyć mecz o wiecej niż 4 minuty.

Odnośnik do komentarza
Ok, ale przecież nigdy nie dodaje się tyle ile te przerwy trwają, a z tych wyliczeń dokładnie to wynika, że pan sędzia zliczył sobie każdą sekundę.

Nie, najprawdopodobniej przedłużył o minutę, a że trwała akcja MU, to miał ją przerwać? Zazwyczaj daje dograć ostatnią akcję, to nie jest żadna nowość. To tylko 20 sekund różnicy, z których jak widać może się wybronić. Gdyby City przerwało akcję bramkową to byłby koniec meczu IMO.

Odnośnik do komentarza

Długość doliczonego czasu gry zależy WYŁĄCZNIE od sędziego. Nawet czas podany przez czwartego arbitra jest jedynie orientacyjny. Sędzia miał prawo zrobić to, co zrobił, zrzucanie na niego winy jest niepoważne, choć rozumiem rozżalenie przegranych. Tak jak napisali przedpiścy - trzeba było nie dać sobie strzelić gola, a City nie miałoby problemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...