Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/31/21 in all areas

 1. Na tej wysokości? Z tej odległości? Z taką sila? Nie zgadzam się wcale
  4 points
 2. Kurde, może to moja ignorancja albo pamięć zawodna, ale nie kojarzę kiedy nam Szczęsny wyciągał niewyciągalne piłki prędzej Fabiańskiego jestem w stanie przytoczyć, chociażby z Euro 2016
  2 points
 3. Nie no bez przesady. Nie graliśmy nic jak i za Brzęczka, ale to nie było tak, że Anglicy cudownie grali i gdyby nie szczęście naszych to byłoby 5:1 Zagraliśmy jak Andora z lepiej trzymaną defensywą, ale tak samo z przodu xD
  2 points
 4. 2 points
 5. No tylko wcale nie. Szczęsny też takie piłki czasem wyciągnął, ale to jest obrona z cyklu cud. Oblak czy Neuer takich nie wyciągają co tydzień, a raz na parę miesięcy może.
  1 point
 6. Chyba jesteście uprzedzeni, ale nieważne. Swoją drogą sędzia marnie to prowadził, bardzo dużo błędów.
  1 point
 7. Nikt nie twierdzi, że to bułka z masłem. Jednak Wojtek Szczęsny uchodzi za bardzo dobrego bramkarza a od kogoś takiego można chyba oczekiwać od czasu do czasu jakiejś spektakularnej/fartownej interwencji. Nie winię naszego bramkarza za tę porażkę.
  1 point
 8. Inaczej. Powinien to obronić, ale nie można go winić za przegraną. To 1:1 było mocno ponad stan i grę Polaków
  1 point
 9. 1 point
 10. Dlaczego w sumie nie ma VAR-u na eliminacjach? I co ma do tego pandemia niby... xD Moder > Leśniak
  1 point
 11. A kto miał grać? Miał być pewnie Piątkowski, ale koronawirus. Został tylko Dawidowicz.
  1 point
 12. Padaka jak za schyłkowego Strejlaua
  1 point
 13. Ugh podklady szary, czyli ekran e-ink, czyli ekran matowy, nieblyszczacy w kazdych warunkach czytasz na lajcie, czy to na plazy, czy to pod kocem.
  1 point
 14. Mam inny, też podświetlany i bez problemu się czyta. To nie ekran telefonu Tam masz podkład...hmmm szary.
  1 point
 15. Faza V (na razie ostatnia) Poszła miedź i srebro na niewidoczny tu plecak z silnikiem wspomagającym pancerz. Trochę rozjaśniłem żółte strefy. Pomalowałem rękawice i ostatnie kawałki pancerza. Domalowałem na czarno rant podstawki, no i dokleiłem model. To już właściwie koniec, aczkolwiek mam jeszcze kalkomanie, których nienawidzę jak cholera... a ponieważ ten model maluję dla brata, to uznałem że to on będzie się z tym męczył. Panowie, oto K-379, funkcjonariusz patrolu K-Zeta-Indigo z sił Palanite Enforcers (strzegących kruchego porządku w mieście-kopcu Hive Primus na planecie Necromunda):
  1 point
 16. @jmk będzie cudowny, bierz spokojnie touch znaczy, że nie masz guizków, a ekran jest dotykowy i dotykając ekran zmieniasz strony.
  1 point
 17. A Anglia z Albanią wygrała 2-0. Nie ma co się przywiązywać do meczu z takimi słabymi drużynami. Szkoda tylko kontuzji Lewego
  1 point
 18. Ten mecz nie był zły. Andora wyszła na ten mecz tak a nie inaczej, dodatkowo przy arbitrze pozwalającym na dużą ilość przewinień 22 faule i tylko 2 żółte kartki. A my wyszliśmy z planem zdominowania spotkania i tak zrobiliśmy. Ten mecz ani przez chwilę nie był zagrożony, przeciwnik nawet nie pierdnął. Postawiliśmy sobie za cel mieć pierdyliard dośrodkowań (55) i od początku do końca byliśmy temu wierni Oddaliśmy 21 strzałów z obrębu pola karnego. Wymieniliśmy 330 podań na połowie rywali. To nie jest tak, że wygraliśmy jakimś tota
  1 point
 19. Nie ma co narzekac na wynik. W el. Euro20 z Francuzami mieli 0-3 0-4 a z Turcja 0-1 0-2,zremisowali z Albania. To nia sa ogorki do lania 8-0. Tu trzeba odhaczyc 3 ptk niezaleznie od stylu i tyle.
  1 point
 20. No równie dobrze mógłby dostać tą piłką w twarz. TOP bramkarzy takie piłki raczej wyciąga.
  0 points
×
×
 • Create New...