Skocz do zawartości

FM 2008 Grafika i Dodatki


globix

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się zapytać co się zmienia jeśli się wgra piłeczkę. Zmieni się ona w czasie meczu czy jak ? I jak ją wgrać (gdzie). Pozdrawiam

U mnie ścieżka wygląda tak: E:\gry\Football Manager 2008\SAVE\skins\creme\graphics\pitch\balls

Bo piłki wgrywam sobie do skina którego używam a katalog użytkownika sam sobie ustawiłem na: E:\gry\Football Manager 2008\SAVE

I po przeładowaniu skórki masz piłkę taką jaką sobie wgrałem (sam aktualnie używam Euro2008 Adidas )

Odnośnik do komentarza
No w czasie meczu, a gdzie ?

 

tylko gdzie ją wgrać? -_-

 

Piłeczkę wgrywamy do skina którego aktualnie używamy czyli np.:

C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008\skins\steklo_left\graphics\pitch\balls.

Odnośnik do komentarza
Przygotowałem dla was ciekawy pliczek z nowym dźwiękiem gdy zdobędzie się gola.

Mi się podoba i cały czas z tym gram :)

 

FM_goal - waga nie ciałe 400 kb

 

Pliczek trzeba skopiować:

C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2008/data/sounds

 

Bardzo polecam :)

Nie działa. Wgrałem tam gdzie podałeś ale tego okrzyku nie słychać ... może trzeba coś jeszcze zrobić ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Może trzeba jakoś zaimportować ??

Może trzeba wkleić razem z folderem w którym się wypakował a może sam plik ? Może trzeba coś zmienić w nazwie ? Już sam nie wiem, Giovanni napisz krok po kroku jak zrobiłeś z tym dźwiękiem. Pozdrawiam

Poprostu, wypakowałem i plik Fm_goal.wav wkleiłem do folderu "sounds".

U mnie wygląda to tak: C:\Games\Football Manager 2008\data\sounds

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...