Skocz do zawartości

FM 2008 Grafika i Dodatki


globix

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem Vul's Fake Patch v.1.1 25-11-2007, zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją, czyli wyrzucilem wszystko z folderu Football Manager 2008\data\updates\update-801\db\801\lnc\ (były tam folder all oraz jakiś plik), a następnie wrzuciłem fake.lnc i clubs.lnc, tymczasem wciąż mam szaraków w reprezentacji Niemiec oraz nazwy lig z oryginalnej wersji gry.

 

EDIT:

 

A bym zapomniał... gram na lekko zmodyfikowanej bazie 8.0.1 przez data editor.

 

Da się coś z tym zrobić?

 

 

EDIT 2:

 

Wrzuciłem do Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008\db\8.0.1a update\lnc

 

Nazwy lig OK, ale wciąż grają szaraki w rep. Niemiec...

Odnośnik do komentarza

Mam problem z facepackami, wypakowałem je do folderu "Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008\graphics\pictures\players\normal\" i pomimo tego się nie wyświetlają (mam włączone odświeżanie skórki po zatwierdzeniu). Są to facepacki piłkarzy orange ekstraklasy i polskiej II ligi, chciałbym się dowiedzieć czy nazwa folderu ma znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Mam problem z facepackami, wypakowałem je do folderu "Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008\graphics\pictures\players\normal\" i pomimo tego się nie wyświetlają (mam włączone odświeżanie skórki po zatwierdzeniu). Są to facepacki piłkarzy orange ekstraklasy i polskiej II ligi, chciałbym się dowiedzieć czy nazwa folderu ma znaczenie?

Bo folder z plikami powinieneś wrzucić do folderu "Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008\graphics\pictures\

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam pytanka jakiego rozmiaru powinny być facepaki żeby wszystko chodziło spoko?

Znalazłem na przykład dodatki w rozmiarach 300 na 300 i te zdjęcia w grze są obcianane.

Można coś z tym zrobić czy powinienem to zmniejszyc do 180 na 180?

Bardzo proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...