Skocz do zawartości

FM 2008 Grafika i Dodatki


globix

Rekomendowane odpowiedzi

No mi Qwas kazał zrobić coś takiego:

w folderze gdzie trzymasz zdjecia stworz katalog default (players\normal\default) i wrzuc tam co chesz albo nowe zdjecie albo pusty plik

 

i stworz plik config.xml o nastepujacej tresci

 

<record>

<!-- resource manager options -->

 

<!-- dont preload anything in this folder -->

<boolean id="preload" value="false"/>

 

<!-- turn off auto mapping -->

<boolean id="amap" value="false"/>

 

<!-- logo mappings -->

<!-- the following XML maps pictures inside this folder into other positions

in the resource system, which allows this folder to be dropped into any

place in the graphics folder and still have the game pick up the graphics

files from the correct places

-->

 

<list id="maps">

 

<record from="none" to="graphics/pictures/person/none/portrait"/>

 

</list>

</record>

 

 

Działało, ale mi sie gra krzaczyła. U niektórych działa, a u innych niet.

Odnośnik do komentarza
Hmm skin "Black in 2" mi nie działa, mimo, że próbowałem wsadzać do moich dokumentów i tam gdzie mam zainstalowaną grę, a i tak w opcjach gdzie wybiera się skórkę nie pokazuje mi tej skórki...Co jest??

 

W podkatalogu skins/blackin2 (czy podobnie) musi być plik config i pliki/katalogi skina - sprawdź, bo często jest tak, że foldery się dublują i masz np skins/blackin2/blackin2

 

Mam ustawione preferencje, katalogi mi się nie dublują. Właściwie to sam nie wiem czy mi jakieś dodatki działają, bo np. obok FM 2007, 2008 które mam zainstalowane, a pliki użytkownika właśnie w moich dokumentach, jest folder z odinstalowanym FM-em 2008-demo. Gdy wejdę(na FM-ie w ustawienia) to w ustawianiu lokalizacji folderów nie ma folderu graphics, chociaż naprawdę w moich dokumentach jest ze zbiorem dodatków graficznych. Jeśli wchodzę do podkatalogu "skins" w FM-ie to nie pokazuje mi żadnych folderów(skinów). To jest tak jakby te preferencje były od instalacji, a się w ogóle nie aktualizowały...

 

Mam pytanie czy ligi: hiszpańska, szkocka, amerykańska, francuska(bez twarzy), portugalska(bez twarzy), holenderska(bez twarz) są ligami, które na początku gry mają już dodane dodatki, bo chcę się dowiedzieć czy w ogóle mi jakieś działają.

Odnośnik do komentarza
Witam

Chciałem prosić o jakiś link do facepack Leeds United na sezon 07/08 zawierający także rezerwy,u-18 i trenerów

Z góry dziękuję

Pozdro

Takiego fajspaka nigdzie nie widziałem, ale mam zamiar zrobić twarzyczki Leeds, niestety o fotki kopaczy z rezerw i u18 trudno (gdybyś miał to podaj mi linki na PW).

Powinny być gotowe jutro lub w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Witam! Mam pytanie do was jak zrobić wlasną liste zawodników (np.Najlepszy telenty) których bede mógł użyć gdy zaczne grać nową gre i będe miał od razu zawodników od A-Z bez wyszukiwania ich wszystkich??

 

Pozdro

Nie powtarzaj wiadomości, nie ma tu ludzi siedzących 24 h na dobę i odpowiadających na pytania. A shortliste dodajesz interesujących zawidników i zapisujesz ją i to wszystko, potem w nowej grze wczytujesz i już masz shortliste.

Odnośnik do komentarza

1. Dysponuje ktoś logami w stylu E2G do lig Portugalskich (przynajmniej do pierwszej portugalskiej)?

2. Posiada ktoś twarze zawodników z pierwszej ligi portugalskiej w stylu Cut-Out w paczce?

3. Posiada ktoś koszulki do lig portugalskich w stylu 3D Creased?

4. Co trzeba zrobić, żeby za koszulką nie wyświetlało takie szare pole w kształcie koszulki?

Odnośnik do komentarza
Czy ktoś wie, gdzie należy wkleić ikony 2d aby były widoczne w ekranie taktyki i meczu na żywo? Chodzi mi o coś takiego: link: http://www.cmmaster.net/jogadores2d2005.html

 

ikony wklejasz:Moje dokumenty\Sports Interactive\Footbal Manager\graphics\pitch\icons

jeśli nie posiadasz jakiegoś folderu po prostu go stwórz

Niestety nadal nie działa. Spróbowałem nawet podobny patent zrobić w skinie i w katalogu z grą (d:\Sports Interactive\Football Manager\graphics\pitch\icons) ale wciąż lipa. W tym ostatnim przypadku zniknęły mi standardowe "koszulki" na ekranie taktyki ale nie pojawiły się nowe. Jak odpaliłem mecz w 2d, to gierka padła.

Odnośnik do komentarza

Ktoś gra ktoś z różnymi tłami(background)? Bo mam dziwny problem z "zastawaniem" ich - np. wejdę w zespół Osasuny i mam tło Osasuny. Wpiszę coś w szukaj i kliknę enter - nadal tło Osasuny zamiast defaultowego, mimo że to defaultowe wyświetla się poprawnie po włączeniu gry... Jak wejdę w jakiś inny zespół mający swoje tło, to wyświetla mi się ciągle tło tego zespołu wszędzie gdzie powinno być defaultowe, dopóki nie wejdę do jakiegoś innego zespołu które ma swoje tło... Denerwujące to jest, wie ktoś jak to rozwiązać? :/

 

Jak zmienić domyślny background w skinie w formacie .fmf? I czy da się jakoś w takim skinie podmienić sitv? Albo może jest gdzieś skin BlueStone nie w tym formacie do ściągnięcia :> ?

 

Jeszcze jeden problem. Chciałem zmienić kilka kolorów w skinach dDs2.1 i BlueStone-oba zapisane w tym nieszczęsnym formacie .fmf- otwierając je przez notatnik, ale jak zmienię cokolwiek to gra nie wykrywa skina...

Odnośnik do komentarza
jak "naprawić" pierwszy strój wisły tak żeby pojawiał sie kit ściągnięty a nie ten szarak

 

w pliku config.xml znajdź wpis oznaczający koszulkę Wisły i dopisz w linijce coś takiego

<record from="wisła home" to="graphics/pictures/team/wisła/kits/home/2007"/>

 

z tym że po sezonie musisz wykasować 2007 i albo napisać 2008, albo bez żadnej daty

Odnośnik do komentarza
Ktoś gra ktoś z różnymi tłami(background)? Bo mam dziwny problem z "zastawaniem" ich - np. wejdę w zespół Osasuny i mam tło Osasuny. Wpiszę coś w szukaj i kliknę enter - nadal tło Osasuny zamiast defaultowego, mimo że to defaultowe wyświetla się poprawnie po włączeniu gry... Jak wejdę w jakiś inny zespół mający swoje tło, to wyświetla mi się ciągle tło tego zespołu wszędzie gdzie powinno być defaultowe, dopóki nie wejdę do jakiegoś innego zespołu które ma swoje tło... Denerwujące to jest, wie ktoś jak to rozwiązać? :/

 

Jak zmienić domyślny background w skinie w formacie .fmf? I czy da się jakoś w takim skinie podmienić sitv? Albo może jest gdzieś skin BlueStone nie w tym formacie do ściągnięcia :> ?

 

Jeszcze jeden problem. Chciałem zmienić kilka kolorów w skinach dDs2.1 i BlueStone-oba zapisane w tym nieszczęsnym formacie .fmf- otwierając je przez notatnik, ale jak zmienię cokolwiek to gra nie wykrywa skina...

 

Zna ktoś jakieś rozwiązanie na któreś z tych pytań/problemlów?

Odnośnik do komentarza
Ktoś gra ktoś z różnymi tłami(background)? Bo mam dziwny problem z "zastawaniem" ich - np. wejdę w zespół Osasuny i mam tło Osasuny. Wpiszę coś w szukaj i kliknę enter - nadal tło Osasuny zamiast defaultowego, mimo że to defaultowe wyświetla się poprawnie po włączeniu gry... Jak wejdę w jakiś inny zespół mający swoje tło, to wyświetla mi się ciągle tło tego zespołu wszędzie gdzie powinno być defaultowe, dopóki nie wejdę do jakiegoś innego zespołu które ma swoje tło... Denerwujące to jest, wie ktoś jak to rozwiązać? :/

 

Jak zmienić domyślny background w skinie w formacie .fmf? I czy da się jakoś w takim skinie podmienić sitv? Albo może jest gdzieś skin BlueStone nie w tym formacie do ściągnięcia :> ?

 

Jeszcze jeden problem. Chciałem zmienić kilka kolorów w skinach dDs2.1 i BlueStone-oba zapisane w tym nieszczęsnym formacie .fmf- otwierając je przez notatnik, ale jak zmienię cokolwiek to gra nie wykrywa skina...

 

Zna ktoś jakieś rozwiązanie na któreś z tych pytań/problemlów?

Gdyby ktoś znał odpowiedzi to by odpowiedział. To chyba oczywiste prawda?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...