Skocz do zawartości

FM 2008 Grafika i Dodatki


globix

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie (Pań się nie spodziewam raczej)! Czwarty dzień wk... sie przy tłach i nie moge tego rozgryżć. Mam całą masę stadionów, cudów i innyvh bajerów ściągniętych z różnych stron, które (prawdopodobnie) działaja poprawnie (nie chce mi się otwierać stron wszystkich klubów - ale tam gdzie sam gram wszystko jest ok).

Problem pojawil sie kiedy do już istniejących backgroundów chcę dodac nowe!

Mimo przeróżnych kombinacji(alpejskich) przeważnie tła się nie wyświetlają! Dodałęm jakąś liczbe bakgrundów do danego kraju, zmieniłem odpowiednio config i dupa! (przepraszam za brzydkie słowo ale mnie ...stzrela)nadal widzę tylko te co były a nowych nie ma. Dodam, że zmieniałem dziesiatki razy skórki z wszelkimi możliwymi opcjami, nawet wywaliłem wszystkie te tła i dodałem od nowa wraz z moimi i znowu wyswietłąy sie tylko te co były pierwsze dołożone!

Inny problem jest tski, że niektóe tła się wyświetlają a inne nie. Np dołożyłem tła dla pucharów europejskich, mistrzostw itp i zasadniczo wyświetla mi się tło dla ligi mistrzów a dla UEFA już nie mimo, że zaróno tła jak i config do nich jest w tym samym miejscu . Paranoja!

Ma ktoś jakis pomysł?

Acha używam skórki steklo black - może to ma znaczenie, bo np jak zmieniłem na black in2 zacząłem widzieć całkiem inne tla :D

Odnośnik do komentarza
Ktoś gra ktoś z różnymi tłami(background)? Bo mam dziwny problem z "zastawaniem" ich - np. wejdę w zespół Osasuny i mam tło Osasuny. Wpiszę coś w szukaj i kliknę enter - nadal tło Osasuny zamiast defaultowego, mimo że to defaultowe wyświetla się poprawnie po włączeniu gry... Jak wejdę w jakiś inny zespół mający swoje tło, to wyświetla mi się ciągle tło tego zespołu wszędzie gdzie powinno być defaultowe, dopóki nie wejdę do jakiegoś innego zespołu które ma swoje tło... Denerwujące to jest, wie ktoś jak to rozwiązać? :/

 

Jak zmienić domyślny background w skinie w formacie .fmf? I czy da się jakoś w takim skinie podmienić sitv? Albo może jest gdzieś skin BlueStone nie w tym formacie do ściągnięcia :> ?

 

Jeszcze jeden problem. Chciałem zmienić kilka kolorów w skinach dDs2.1 i BlueStone-oba zapisane w tym nieszczęsnym formacie .fmf- otwierając je przez notatnik, ale jak zmienię cokolwiek to gra nie wykrywa skina...

 

Zna ktoś jakieś rozwiązanie na któreś z tych pytań/problemlów?

 

Nie ma rozwiązania. Gra jest tak skonstuowana, że tło zmienia się wtedy gdy klikamy w jakieś miejscie gdzie jest własne tło. Na początku po uruchomieniu gry masz deafulta ale potem jak już klikniesz np. w drużynę i masz jej tło, to się zmieni dopiero gdy znów klikniesz w coś z własnym tłem.

Odnośnik do komentarza
Witam.Czy ktoś wie jak podmienic kolory atrybutów na odcienie od bladożółtego do ciemnoczerwonego tak jak to było w poprzednich wersjach FM? Musicie przyznać ze te niebieskie to jest straszny badziew i ja nie potrafie "objąc wzrokiem czy kopacz jest dobry czy nie. Czy jest jakis plik który to zmieni lub trzeba cos skonfigurowac,prosze o pomoc.

PS ni piszcie o zmianie skórki, bo na innych też mi sie nie podobają kolory.

 

2.od czego zalezy pojawianie sie małych herbów klubu w tabelce? w jednej lidze sie pojawiaja w innej nie, mimo iz sciagam paczki z logasami.albo potrafią sie loga wgrac tylko na ekran druzyny, a miniaturki juz nie.

 

3.nie ten temat,ale duzo szukania. retain.ddt - gdzie wkleić.

 

To pisał były redaktor ś.p LCM---->Willy , pozdro dla profesora

 

1. W katalogu Sports Interactive\Football Manager 2008\data otwórz notatnikiem plik settings.fmf. Znajdź wpis "<!-- profile attribute colours -->". Otwórz painta, wejdź w zaawansowane kolory, wybierz swoje ulubione barwy i pozmieniaj cyferki w pierszych trzech liniach w tym pliku. (Nie wiem czy to będzie na 100% działać)

 

3. Wrzucasz plik do Sports Interactive\Football Manager 2008\data\db\800\edt potem w ustawieniach FM'a w dodatkowych plikach zaznaczasz ten plik.

 

Ja zkolei chciałbym zmienić kolor wyników meczów w tabelach.

Odnośnik do komentarza
3. Wrzucasz plik do Sports Interactive\Football Manager 2008\data\db\800\edt potem w ustawieniach FM'a w dodatkowych plikach zaznaczasz ten plik.

 

1.Wrzucam tam ten plik i później w grze gdy go należy zaznaczyć jego tam nie ma :|

 

2.Skąd można pobrać zdjęcia lub już gotowe facepack'i piłkarzy z ligi rumuńskiej, izraelskiej?

Odnośnik do komentarza

Wkleiłem skina do folderu "skin" w moich dokumentach. Ale w grze nie mogę sobie go wybrać (In-blac, czy cuś podobnego). Wypakowałem w taki sposób, że jest folder a w nim te skiny ... i nie da się wybrać. Czy może trzeba bezpośrednio te pliki wypakować do folderu czy może być w całym jednym folderze to wszystko. Jak zrobić, żeby działało? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Wkleiłem skina do folderu "skin" w moich dokumentach. Ale w grze nie mogę sobie go wybrać (In-blac, czy cuś podobnego). Wypakowałem w taki sposób, że jest folder a w nim te skiny ... i nie da się wybrać. Czy może trzeba bezpośrednio te pliki wypakować do folderu czy może być w całym jednym folderze to wszystko. Jak zrobić, żeby działało? Pozdrawiam

Też go ściągałem, bodajże przed wczoraj, wersję 1.3

Te dwa foldery, Black In, oraz Black in Left, wklejasz do

Moje Dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2008/skins

 

Potem, w grze wchodzisz w ustawienia, -> Dźwięk i obrazy i zaznaczasz.

Używaj buforowania skórki

Zawsze odświeżaj skórkę po zatwierdzeniu.

 

No i oczywiście, w kolumnie Skórka, zaznaczasz odpowiednią.. :)

 

Jak Ci nie działa to powiedz mi co masz napisane w opcjach ogólnych w Folder Danych Użytkownika.

Odnośnik do komentarza

dlaczego w skinie Dark Solution, nie działa skrót do skrzynki z wiadomościami (ikona), a wiadomości można odczytać tylko poprzez wejście do opcji-skrzynka-wiadomość? ( czasem poprzez kontynuuj-ale nie zawsze)

następna wiadomość tylko poprzez wskazanie kursorem, a nie "klik następna"?

można to jakoś poprawić?

edycja:

po reinstalacji skina poprawiło korzystanie z opcji "następna wiadomość", ale dostęp nadal przez F4

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...