Skocz do zawartości

FM 2008 Grafika i Dodatki


globix

Rekomendowane odpowiedzi

wydawanie wszelkich bet stało się modne

 

http://files.filefront.com/steklofmf/;8940858;/fileinfo.html

wgniatający IMO w ziemię Ctekno skin for FM08, wersja prawie-skończona

tylko praworęczna

skrin

W sumie to warto poczekać na lewą stronę, możesz dać znać jak się pojawi? :> BTW czy ten skin nie jest autorstwa tej samej osoby co Danmark? Wyglądają dość podobnie :>

 

 

http://www.sortitoutsi.net/forums/index.php?showtopic=23184

 

full juz jest prawi i lewy :)

Odnośnik do komentarza

Czesc!

 

Przepraszam jesli to niewlasciwe miejsce albo juz byla o tym mowa ;]

 

Czy pojawil sie juz skin z fm2007 lub jakis upodabniajacy do tej wersji? Jesli nie, mam nadzieje ze sie pojawi. Nie moge grac w tego FM, pomijajac bugi- skin jest jak dla mnie ohydny i bardzo przeszkadza w grze. Duzo wiecej przyjemnosci czerpie z gry w rok starsza poprzedniczke, choc wiadomo- chcialoby sie korzystac z tych wszystkich nowych opcji..

Odnośnik do komentarza
Dzięki, jak zawsze.

 

A teraz lamerska prośba. Potrzebuję pomocy w zrobieniu bazowego template'a do kitsów BK (fałdki, cień, outline). Niestety ja ssę/ssię/ssam w takich sprawach, więc na 100% nie dam sobie z tym rady. I jeszcze żeby było do PSP... :sciana:

W moich zasobach uchował się jeszcze jakimś cudem mój stary template BK, jest trochę węższy w porównaniu do Twoich koszulek, ale fałdki są te same. Niestety jest w formacie .psd, ale coś z tym chyba można zrobić :-khttp://d.turboupload.com/de/2131294/tcab226x7d.html

Odnośnik do komentarza
wydawanie wszelkich bet stało się modne

 

http://files.filefront.com/steklofmf/;8940858;/fileinfo.html

wgniatający IMO w ziemię Ctekno skin for FM08, wersja prawie-skończona

tylko praworęczna

skrin

W sumie to warto poczekać na lewą stronę, możesz dać znać jak się pojawi? :> BTW czy ten skin nie jest autorstwa tej samej osoby co Danmark? Wyglądają dość podobnie :>

 

 

http://www.sortitoutsi.net/forums/index.php?showtopic=23184

 

full juz jest prawi i lewy :)

Jednak nie jest on taki fajny, co prawda większe boisko, ale no cóż, trzeba włączyć i samemu ocenić. Poza dość miłym wyglądem jest on bardzo nie wygodny w użyciu.

Odnośnik do komentarza
I'm proud to say the hardest part of work under FM Genie Scout 2008 is done. This part was the one which prior caused me to concern whether Scout is going to be released at all. But now it's all over. So wait for the program to be released in the coming days.

 

There is not much work left, adapting a number of functions and reworking GUI. No new features are planned as of now.

 

Gudi gudi, jeszcze tylko parę dni :jupi:

Odnośnik do komentarza

Witam.Czy ktoś wie jak podmienic kolory atrybutów na odcienie od bladożółtego do ciemnoczerwonego tak jak to było w poprzednich wersjach FM? Musicie przyznać ze te niebieskie to jest straszny badziew i ja nie potrafie "objąc wzrokiem czy kopacz jest dobry czy nie. Czy jest jakis plik który to zmieni lub trzeba cos skonfigurowac,prosze o pomoc.

PS ni piszcie o zmianie skórki, bo na innych też mi sie nie podobają kolory.

 

2.od czego zalezy pojawianie sie małych herbów klubu w tabelce? w jednej lidze sie pojawiaja w innej nie, mimo iz sciagam paczki z logasami.albo potrafią sie loga wgrac tylko na ekran druzyny, a miniaturki juz nie.

 

3.nie ten temat,ale duzo szukania. retain.ddt - gdzie wkleić.

 

To pisał były redaktor ś.p LCM---->Willy , pozdro dla profesora

Odnośnik do komentarza
Witam.Czy ktoś wie jak podmienic kolory atrybutów na odcienie od bladożółtego do ciemnoczerwonego tak jak to było w poprzednich wersjach FM? Musicie przyznać ze te niebieskie to jest straszny badziew i ja nie potrafie "objąc wzrokiem czy kopacz jest dobry czy nie. Czy jest jakis plik który to zmieni lub trzeba cos skonfigurowac,prosze o pomoc.

PS ni piszcie o zmianie skórki, bo na innych też mi sie nie podobają kolory.

 

2.od czego zalezy pojawianie sie małych herbów klubu w tabelce? w jednej lidze sie pojawiaja w innej nie, mimo iz sciagam paczki z logasami.albo potrafią sie loga wgrac tylko na ekran druzyny, a miniaturki juz nie.

 

3.nie ten temat,ale duzo szukania. retain.ddt - gdzie wkleić.

 

To pisał były redaktor ś.p LCM---->Willy , pozdro dla profesora

 

1. W katalogu Sports Interactive\Football Manager 2008\data otwórz notatnikiem plik settings.fmf. Znajdź wpis "<!-- profile attribute colours -->". Otwórz painta, wejdź w zaawansowane kolory, wybierz swoje ulubione barwy i pozmieniaj cyferki w pierszych trzech liniach w tym pliku. (Nie wiem czy to będzie na 100% działać)

 

3. Wrzucasz plik do Sports Interactive\Football Manager 2008\data\db\800\edt potem w ustawieniach FM'a w dodatkowych plikach zaznaczasz ten plik.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...