Skocz do zawartości

FM 2008 Grafika i Dodatki


globix

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Ma może ktoś herb Poloni Warszawa, gdzieś do ściągnięcia lub może go ktoś wykonać?

http://cmrev.com/grafika/plik/Ligi-polskie...sze-Ligi_1.html

 

Tutaj powinno coś być.

 

Mógłby mi ktoś udostępnić SITV Valencii lub jeśli ktoś widział na jakiejś stronce podać link? Na susi nie ma, a fmglive nie chce (mi) działać :x

Z góry dzięki

 

Valencia SITV

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Kiedyś, pytając o mod do FMa 08, który powodowałby możliwość wgrywania fejsów 140x180 (tych znanych z wcześniejszych wersji), nie znalazłem odpowiadającego mi (czyli takiego, który usuwałby to cholerne logo, i wolne miejsce - wraz z nim). Wgrałem więc 'panel' z FMa 07, i o dziwo - działa bez zarzutu, a profil wygląda wg mnie dużo lepiej ;). Cut-out również działają bez zarzutu, jak na screenie.

 

Screen - http://img169.imageshack.us/img169/5139/screenjc5.jpg

 

Mod - http://www.sendspace.pl/file/e9xjl8V4/

Odnośnik do komentarza
Witam. Mam taki problem, bo mam backroundy każdego polskiego zespołu i niemieckiego i fakt jest taki, że wyświetla mi się on tylko podczas meczu, a ja chcę by się wszędzie wyświetlał. Można to ustawić w configu ?? pozdro

 

spoko musisz wejść do configu i zrobić takie coś:

<record from="nazwa obrazka" to="graphics/pictures/team/ numer ID/background"/>

 

prawdopodobnie w configu masz takie coś

 

<record from="nazwa obrazka" to="graphics/pictures/stadium/numer ID/background"/>

 

więc różnica jest w słowach: team i stadium

Odnośnik do komentarza

Czy można ściągnąć facepack polskiej ekstraklasy dla drużyn w wersji aeroglass, ale bez tych przerw z lewej strony zdjęcia? Chodzi o to, że szerokość całego obrazu jest dwa razy większa od szerokości samego zdjęcia i w grze nie wygląda to ładnie.

 

P.S.

Czy mod, o którym pisał wyżej MaKu23 właśnie ten problem rozwiązuje? I czy rozwiązuje sam, czy trzeba jeszcze coś zrobić?

Odnośnik do komentarza
Czy można ściągnąć facepack polskiej ekstraklasy dla drużyn w wersji aeroglass, ale bez tych przerw z lewej strony zdjęcia? Chodzi o to, że szerokość całego obrazu jest dwa razy większa od szerokości samego zdjęcia i w grze nie wygląda to ładnie.

 

P.S.

Czy mod, o którym pisał wyżej MaKu23 właśnie ten problem rozwiązuje? I czy rozwiązuje sam, czy trzeba jeszcze coś zrobić?

 

Nie, ten mod jest przeznaczony dla zwykłych zdjęć 140x180.

 

Mod do fejsów aeroglass jest na fmpoland, chyba.

Odnośnik do komentarza
Wydaje mi się, że będzie wyświetlana ta, która została wrzucona najpóźniej.

 

Jak w 2007 - ta która będzie najpłycej. (czyli najbliższy katalog do graphics: graphics/pol/arka będzie przed graphics/pol/ekstraklasa/arka, później afair alfabet w przypadku tego samego poziomu)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...