Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, kuab napisał:

Nic nie wiem. Rzekomo mial tam zostac trenerem dotychczasowy asystent, ale to juz trzeba @Gacek pytac ;) Wiem ze Lebedew rozmawia z Katowicami, ale z kolei w Katowicach jest jakas spina i miasto ma sie wycofac z finasowania, bo prezes GKSu nie lubi siatkowki (bo woli pilke nozna :roll: ), wiec nie wiadomo w ogole co z nimi bedzie.

Dominik trenerem został już w lutym, przynajmniej wtedy go zatwierdzaliśmy jako rada nadzorcza ;)

Plan był taki, że sprawdzi się do końca sezonu to dostanie poważną szansę na dłużej. Siatkarze go chwalą, więc nie wykluczam, że sezon zacznie jako pierwszy.

Mark zostanie w Polsce, jeśli tylko będzie taka opcja. Żona Polka, syn chodzi do szkoły (czy przedszkola) w Katowicach, on sam coraz lepiej mówi po polsku, no i renomę ma super, IMO każdy klub powinien go poważnie rozważyć.

 

Sytuacja w Katowicach w temacie sportu jest ostro popieprzona. Dobrze ma się hokej, ale kogo on interesuje... Siatkówka ma się słabo (w porównaniu do np. Zawiercia), bo region mało siatkarski, sponsorzy dawno się sparzyli na piłce albo nie chcą wchodzić w siatkówkę, a urząd miasta woli przepalać pieniądze na całkowicie absurdalny projekt piłkarski GKSu Katowice - bo jak klub nie dostanie milionów od miasta, to kibole tu odeskortują prezydenta pod dom, tamtemu auto zarysują, innym pośpiewają pod oknami obraźliwe hasła, zresztą nawet spełnili sen Miśka i ogarnęli się przy wyborach do rady miasta do tego stopnia, że paru tłuków ubranych w garnitury wybrali radnymi :keke: więc są w stanie wiele przeforsować.

 

A poza tym uważam, że Bukową należy zniszczyć.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, jmk napisał:

@Mauro dziś udało mi się złożyć zamówienie w eTesco z dostawą na jutro rano. Trzeba po prostu co jakiś czas wchodzić i patrzeć czy są terminy, bo chwilę wcześniej nic nie było.

Dobrze wiedzieć.

 

Ja też odniosłem dziś sukces. kupiłem drożdże :D 

Odnośnik do komentarza

A w ogóle to gram se w Maddena 20 i na początku mnie trochę nudził, ale z czasem się rozkręciłem. Gram w ten tryb kariery i chciałem zrobić se QB w stylu Brady'ego, więc wybrałem "field general", ale wyszedł mi bardziej Alex Smith z początku kariery. :keke: Zacząłem sezon na poziomie trudności rookie i wygrywałem wszystko jak leci, a mój RB miał po kilka runów powyżej 100 jardów, tak samo każdy WR miał po 20 YAC (choc w Maddenie to sie nazywa chyba RAC). No ale zmieniłem poziom trudności na ten następny i już zaczęły się porażki, tylko raz fartem udało mi się wygrać z Raiders. Poza tym w każdym meczu mam co najmniej jedno INT, a zazwyczaj po 3/4. Generalnie co drugie moje krótkie podanie trafia do zawodnika, średnie trochę rzadziej, a wszystko powyżej 20 jardów ma jakieś 10% szans na bycie złapanym, a chyba z 50% albo i więcej na INT.

Co najgorsze wzięli mnie do Bengals, więc chujnia po całości. :keke:

 

A Wy też gracie/graliście? @schizzm, @Meler, @me_who, @krzysfiol

Odnośnik do komentarza

Ja grałem karierę RB w M19 i było spoko od 4 sezonu, jak w końcu zacząłem grać :kekeke: 

A sama gra - w każdym meczu wychodzisz z nadzieją, że może w tym uda Ci się zrobić jakiś spektakularny bieg, a tak z reguły bryndza i robisz po te 2-4 jardy :P. Chyba tylko raz mi się udało (na 6 sezonów) zrobić jakiś długi ~60-70 jardowy bieg. Inna sprawa, że w sumie byłem bardziej w typie czołgu-Lyncha niż, nie wiem, Bella :).

 

---

Jak ktoś lubi cyferki w czasach pandemii, raport od Google'a

https://www.google.com/covid19/mobility/

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Ja pogralem w madden 20, jak dodali do ea access i imo ta seria poszła w jeszcze gorsza stronę niż NHL. Koszmar. Nie dziwię się że ma tak niskie recenzje na metacritic. Po kilku miesiącach w the show, to żart a nie poważna gra na licencji.

 

Apropos the show - ktoś tu chyba czytał nasze historie z 19 :kekeke:https://www.ppe.pl/recenzje/8733/mlb-the-show-20-recenzja-gry.html

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...