Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, stefan_jaracz napisał:

@Scorpio ja nie jestem kurierem (jakbym był to nie miałbym teraz czasu tego pisać), ale jak masz czas wolny to polecam zgłoś się do Inpostu gdzieś koło Ciebie. Całkiem możliwe że szukają osób na mobilne paczkomaty. Stoisz pod paczkomatem 4 godziny (około) i wydajesz paczki. Auto osobowe w zupełności wystarcza na te 60-100 szt.

Nie no, spokojnie - ja sobie żartowałem :)Nic nie mam do kurierów, jakby co. Miałem nawet jednego, zaprzyjaźnionego Ukrainca, który do nas przyjeżdżał przez dluzszy czas - pisałem tu kiedyś o nim. Generalnie - ciężka praca i z tym nawet nie handluje.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Ingenting napisał:

Chyba ktoś w moim bloku ma kwarantannę, bo już 3 albo 4 raz w ciągu ostatnich kilku dni widzę jak policja podjeżdża w to samo miejsce. :-k

Na pewno, do mojej szwagierki codziennie podjeżdżali przez kilka dni.

Odnośnik do komentarza


 

Cytat

 

1. Według Piotra Koźmińskiego trzy polskie kluby dzwoniły już na Słowację, żeby zweryfikować czy mogłyby pozyskać ciekawych zawodników upadającego klubu MSK Zilina. Z jednej strony obcinanie pensji, z drugiej zakusy na kolejnych Słowaków…

 

4. Trener Wisły Kraków Artur Skowronek w rozmowie z TVP Sport zdradził, iż jutro planowane jest wznowienie treningów ekstraklasowego klubu. Zawodnicy mieliby ćwiczyć dwójkami z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

 

7. Były piłkarz Arkadiusz Aleksander ogłosił na Twitterze, iż jest gotowy udostępnić mieszkanie we Wrocławiu, z którego mogliby skorzystać lekarze i pracownicy zdrowia, którzy ze względów bezpieczeństwa nie chcą wracać do domu.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...