Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, schizzm napisał:

W ramach wsparcia użytkownik @Vami robię Giveaway. Niestety sam nie mogę do Hiszpanii zamówić piwek Vamiego, więc... komuś w Polsce sprezentuję browarki Golema do kwoty 100zł (nie wliczając wysyłki). 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KAbmfMDl-C_mFAQcqWT-GzYHj9kmtZ7qUWkRuvgVn84/edit?usp=sharing

Proszę o wpisanie się użytkowników, którzy chcą wziąć udział w giveawayu (dajcie znać czy działa). W poniedziałek wylosuję 1 osobę, na którą zamówię  browarki :) 

 

Dorzucę 50 złotych od siebie, więc jak możesz wylosować osobę, która dostanie 150 złotych, to byłbym wdzięczny :) 

Odnośnik do komentarza

zły link :)

 

teraz powinno działać

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KAbmfMDl-C_mFAQcqWT-GzYHj9kmtZ7qUWkRuvgVn84/edit?usp=sharing

1 minutę temu, krzysfiol napisał:

 

Dorzucę 50 złotych od siebie, więc jak możesz wylosować osobę, która dostanie 150 złotych, to byłbym wdzięczny :) 

Pula 150! Sklep wybiorę po konsultacji z @Vami skąd ma najlepszą prowizję ;) 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, schizzm napisał:

W ramach wsparcia użytkownik @Vami robię Giveaway. Niestety sam nie mogę do Hiszpanii zamówić piwek Vamiego, więc... komuś w Polsce sprezentuję browarki Golema do kwoty 100zł (nie wliczając wysyłki). 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KAbmfMDl-C_mFAQcqWT-GzYHj9kmtZ7qUWkRuvgVn84/edit?usp=sharing

Proszę o wpisanie się użytkowników, którzy chcą wziąć udział w giveawayu (dajcie znać czy działa). W poniedziałek wylosuję 1 osobę, na którą zamówię  browarki :) 

można jak coś wymienić na Harnasie? ;)

 

nie no, oczywko na listę się wpisałem, ale zrobimy z tym coś dobrego w razie wygranej :)

 

@schizzm 30 ode mnie, niech będzie równo :)

Odnośnik do komentarza

Znowu godzinna drzemka zamieniła się w kilka godzin i teraz próbuję usnąć ponownie, żeby wstać o normalnej porze :roll:

 

No, ale nie jest źle, od poniedziałku, przynajmniej przez tydzień, zero obsługi bezpośredniej tylko internetowe zgłoszenia, a wtorek i może środa też wolna

 

comment_1584733388tp9oUlCHdaJjpalIVLxq3Y

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Dobra, kupiłem w kraftklubie 2x Into the Void i 2x No Visa i nawet się okazało, że dostawę da się zrobić do sklepu z tonerami niedaleko mnie.

 

Po pierwsze szkoda, że mieli tylko te, bo bym chętnie więcej smaków spróbował, po drugie szkoda, że już nic nie ma w Tesco, ale domyślam się, że nie było to zbyt korzystne dla browaru.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...