Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

No na grupach Gastronomii Śląsk i podobnych jest niesamowity hejt na rząd i rozkminy kto ile wytrzyma zamknięcia bez pomocy.

 

Tymczasem w imię czyszczenia zapasów zrobiłem zajebisty consomme drobiowy. Skoncentrowany smak jak ja pierdole <3

53f632992c9c13e7dc397f845d04362f.jpg

Jeszcze musiałbym go kapkę sklarować, ale zajebiście pyszny

Myślałem, że to jakaś stara utleniona IPA.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, verlee napisał:

Kolego, a wziąłeś może pod uwagę, że czytałem i to, i inne newsy?

Zakładam, że wtedy nie byłoby logicznej sprzeczności z jego treścią. Skoro można być nieświadomym nosicielem, to "odczekanie potencjalnego zarażenia" nie jest żadnym argumentem. 

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, Man_iac said:

Zakładam, że wtedy nie byłoby logicznej sprzeczności z jego treścią. Skoro można być nieświadomym nosicielem, to "odczekanie potencjalnego zarażenia" nie jest żadnym argumentem. 

 

Zalecana kwarantanna trwa 14 dni. Okres wylęgania 5 dni. Przechodzenie choroby również 14 dni. Jutro nie będę od 15 dni poza domem. Nie ma co być świętszym od papieża.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pulek napisał:

Od 9 rano wysłanych 19 maili i (strzelam) ze 20 rozmów telefonicznych. Praca z domu kurwa :/ 

 

Ale ja tu przyszedłem z moim odkryciem:

 

 

Matko, czemu ja tego wcześniej nie widziałem??? Przecież to zmieni moje życie. Jeszcze jakby był taki dodatek dla przeglądarki Chrome to w ogóle byłby miód malina ?

 

W Firefoxie jest to natywnie w przeglądarce. Po odpaleniu filmu na YT i najechaniu na wideo pojawia się ikonka od przeniesienia filmu do oosbnej warstwy :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Przecież te 200 mld na tarczę antywirusową to w dużej mierze np. odroczone płatności na ZUS (zajebista ulga btw - zamiast trzy razy 1.5k będzie trzeba zapłacić raz 4.5k, gdy ledwo co zacznie się zarabiać :keke: ) więc nie ma co tu pytać "skąd są te pieniądze".

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj wyszedlem po tygodniu niebycia w miejscach publicznych do Biedronki. Sporo ludzi, nikogo w rekawiczkach a tym bardziej maseczkach. Ludzie przeciskajacy sie obok ciebie (choc moga cie latwo obejsc nadrabiajac dwa metry), do tego akcja przy kasie - stoje sobie za gosciem i zostawilem metr odstepu. No to podchodzi jakis kuc z batonem i staje przede mna. Oczywiscie szybko wyjasnilem kolesia, a ten "a tu jest kolejka?" XD Nice. Poszedl sobie na sam koniec. Koles za mna stal oczywiscie na moich plecach bo na chuj zrobic odstep. A gosc w kolejce obok sobie kichnal dwa razy i nawet ryja nie zaslonil (a mowia o tym  nawet w radiu biedronkowym). Wiec w skrocie: poluny w ogole nie ogarniaja, po powrocie wzialem prysznic :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W gminach też już się zaczyna pierdolnik. W Rewalu masowo się zgłaszają o odroczenie płatności podatków za 2019, bo nie majo pieniędzy. Jeśli to realne groźby to w budżecie będzie mega deficyt.
 
Ciekawe jak przyjdzie zapłacić druga ratę koncesji i podatku od nieruchomości, do tego oczywiście ZUS na bieżąco. Jeszcze trzeba brać pod uwagę że sezonu letniego pewnie nie będzie więc miejscowości turystyczne są w kropce.
W Firefoxie jest to natywnie w przeglądarce. Po odpaleniu filmu na YT i najechaniu na wideo pojawia się ikonka od przeniesienia filmu do oosbnej warstwy
W oprze też, nawet na mobilnej.
Odnośnik do komentarza

Mój sąsiad z działki co buduje dom pracuje gdzieś na magazynie i mówił, że tak zwolnili przeroby, że będą zwalniać ludzi i się obawia, że jego też. Nie może teraz dostać ostatniej transzy na budowę, bo czegoś tam brakuje bankowi w budowanym etapie, już wykańcza środek, a... nie ma wody, bo ktoś jak mu robił fundamenty to użył złej otuliny czy jak to się zwie do rury wychodzącej z fundamentów i wodociągi się nie podepną pod taką, mogą mu wymienić, ale podkop pod fundamenty i wymiana - 10 tysięcy.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ajerkoniak napisał:

Nie no, ale to nie chodzi mi o widok w sklepach, to bym zrozumiał. A właśnie o to, że ulice wyglądają ZWYCZAJNIE. Szkoda, że jest dobra pogoda, bo jakby piździało to by pomogło w nie ruszaniu dupska.

 

no nie wiem, wczoraj jechalem z kolega do ikei (biurko odbieral) i w krk po 16 ulice puste

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Gacek napisał:

Przecież te 200 mld na tarczę antywirusową to w dużej mierze np. odroczone płatności na ZUS (zajebista ulga btw - zamiast trzy razy 1.5k będzie trzeba zapłacić raz 4.5k, gdy ledwo co zacznie się zarabiać :keke: ) więc nie ma co tu pytać "skąd są te pieniądze".

to nie jest ulga, tylko żerowanie na ludzkich dramatach finansowych.
No ale oprócz odraczania była chyba mowa o jakichś śmiesznych dopłatach tu i ówdzie

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, zovalik napisał:

A jak ktoś sobie wesele zaplanował to też niezły zonk.

Nasza koleżanka poinformowała, że odwołuje (miała ma kwiecień). Robią tylko ślub dla najbliższej rodziny i na tym koniec.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, zovalik napisał:

A jak ktoś sobie wesele zaplanował to też niezły zonk.

 

Mój świadek z mojego ślubu właśnie miał w połowie kwietnia mieć wesele, a my w lutym kawalerski w Atenach. Najpierw ja odpadłem z ekipy, a potem anulowali wszyscy wyjazd, teraz przenieśli wesele na ostatni weekend lipca.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hidalgoo napisał:

to nie jest ulga, tylko żerowanie na ludzkich dramatach finansowych.
No ale oprócz odraczania była chyba mowa o jakichś śmiesznych dopłatach tu i ówdzie

Ja się zgadzam, że to żadna ulga, ale jest wliczana do tych 200mld, sztucznie rozdymając tę kwotę. Generalnie ta "tarcza" wygląda żenująco w porównaniu do zachodnich gospodarek, ale trudno się spodziewać czegoś innego po ostatnich latach naszego rozdawnictwa.

 

Ja w Katowicach widzę duże pustki na ulicach - ale też mam spaczoną perspektywę, bo od tygodnia kursuję między starym mieszkaniem, nowym mieszkaniem i pocztą, omijam więc główne skupiska ludności w obu miastach.

 

Znajoma w kwietniu miała mieć wesele - przełożyli jej na drugą połowę sierpnia... 2021 :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...