Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, lad napisał:

@Pulek gdzie ty się podziewasz koleżko? Ominął cię Mundial 2034 na Discordzie i rozwój kariery przyszłego członka MENSA i reprezentanta Ugandy - Ronniego Bukenyi.

Niestety ja na wprost osrywam discorda widząc w nim zagrożenie dla forumke :/ 

  • Lubię! 4
  • Zmieszany 2
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, verlee napisał:

FYI

dobrze, że nie FYM :/ 

 

ale co mje to? ja tu chcę dyskusji, a nie na discordzie :D 

 

ojej bo zaraz się zacznie! ja tam zajrzę pewnie (bo przecież już tam byłem!), ale ciężko mnie to pogodzić z graniem w grę:) 

Odnośnik do komentarza

na discordzie na tę chwilę nie ma wielkich dyskusji, natomiast jest super dużo zabawy i wspólnego robienia rzeczy - streamowania, oglądania, kibicowania. wg mnie super pozytyw i fajnie ze to ewoluuje w te strone bo community moze sie lepiej i szybciej zzyc ;)

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Meler napisał:

Jakie zagrożenie dla forumke? 

Takie, że discord mógłby być fajnym rozszerzeniem dla forumka, żeby sobie właśnie pogadać na czacie głosowym, pograć w gry razem, coś wspólnie obejrzeć i razem skomentować (też głosowo), jak chociażby wczorajszego strima Vamiego. A teraz to wygląda tak, że na ogólny kanał przeniosła się Marynia...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...