Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Hidalgoo napisał:

tak się zastanawiam nad strategią jak tu się nie ulać, skoro mi siłkę zamknęli :-k może bym zaczął pompować jak uż. @Seju otwieramy temat do raportowania kto dzisiaj zrobił ile brzuchów/pompek/browarów ? :>

no ja juz od zeszlego tygodnia mocniej poszedlem w treningi w domu, skoro mi scianke zamkneli :-k

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, krzysfiol napisał:

W Hiszpanii nie można iść na rower ani biegać :/ 

 

Jesteśmy bardziej introwertycznym narodem, nie ma ryzyka, że się będę co 20 minut zatrzymywał, żeby porozmawiać z napotkanymi rowerzystami ;) 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gabe napisał:

 

Jesteśmy bardziej introwertycznym narodem, nie ma ryzyka, że się będę co 20 minut zatrzymywał, żeby porozmawiać z napotkanymi rowerzystami ;) 

Zawsze miałem przeczucie, że mój introwerstyzm rządzi ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Feanor napisał:

@schizzm

 

W Grimoire pierwszy drobny sukcesik. Zerwałem z chodzeniem po powierzchni, zlazłem w jeszcze jeden Dungeon (ten ze skinkasaurem)... i znalazłem zejście na II level :) Zabijając przy okazji jakichś złodziei.

Ja ostatnio wszedłem do tego lochu Aguavia i tam jest jakiś boss fight :-k I trochę poległem. (delikatnie mówiąc)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...