Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

25 minutes ago, lad said:

W sumie to ja jestem nawet dobry w tego FM... :D 

 

Napierdalałbyś coś w stylu "jak odtworzyć taktykę Bristol Rovers w FM" po angielsku i jest byznes!

 

25 minutes ago, Hidalgoo said:

 

pierdoliicie obaj głupoty, z tym że "angielski i nic więcej". @Vami po prowadzeniu własnego biznesu i @lad po doświadczeniach w sprzedaży macie więcej skilli, które każdy pracodawca doceni, niż sobie pewnie nawet wyobrażacie.

 

Prawda.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:

Ja mam office office, a do tego są wszyscy xD Nie wiem po co, rozumiem jakaś ekipa szkieletowa, ale nie, wszyscy.

Poza managmentem ofkors.

Może reszta ma dzieci?

 

 

@lad

 Ale monterzy też w sumie w domach pracują?

 

Inna sprawa że ludzie mogą akurat chcieć mieć telewizję:)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Brachu napisał:

Moja Szanowna Małżonka ogarnia syna. Jest 9:30 i ma go dosyć.

 

Mój syn już projektuje ustawienie routera i kablologię do komputera żony :)

 

 

Żona ma od jutra Home Office

 

Weź nic nie mów. Ja mam do ogarniania dwie córki i jeszcze dzisiaj zdalne domykanie numeru. 9.30 też już pierwszy kryzys i to wyższego szczebla, bo już nawet zdążyły się pokłócić o oglądanie bajek, co jest ewenementem, bo zazwyczaj bajki dawały trochę spokoju. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Perez napisał:

 

Weź nic nie mów. Ja mam do ogarniania dwie córki i jeszcze dzisiaj zdalne domykanie numeru. 9.30 też już pierwszy kryzys i to wyższego szczebla, bo już nawet zdążyły się pokłócić o oglądanie bajek, co jest ewenementem, bo zazwyczaj bajki dawały trochę spokoju. 

Mój syn potrafi na 12h aktywności mówić 11h, brak słuchaczy mu nie przeszkadza. Gada nawet jak korzysta z toalety. Nie do zatrzymania.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Seju napisał:

W takim momencie ciesze sie z tego, ze grzeje sobie dupe na cieplym etacie z wyplata niezalezna od wynikow. Oczywiscie moga mi zrobic Reapera w kazdym momencie ale w sumie bym sie nie obrazil ;)

 

+1 

Jakby sami do tego wniosku doszli, to nawet lepiej, bo bym nie musiał zniżki na studia oddawać ;) 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Fenomen napisał:

po tym jak w sobote dostalem potwierdzenie zwrotu calosci kosztow z rezerwacji chaty pod Barcelona, dzis przyszlo info o zwrocie kosztow biletow lotniczych (Belin <-> Barcelona) :jupi:

wyglada na to, ze na nieodbytej podrozy strace tylko 5 eur zaliczki za rezerwacje auta w BCN :-k

Też się cieszymy, że w końcu skończysz o tym marudzić

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

W weekend Steam pobił rekord graczy online, jednocześnie zalogowanych było 20 milionów, z czego 6 w grze. Na pierwszym miejscu 900 tysięcy grających w CSa, ale dziewiąte miejsce FMa 2020 też cieszy ?

 

Dziś do powszechnie obleganego Wydziału Komunikacji rejestrować auta, kurwa mać... Co prawda udało się tydzień temu zarejestrować przez internet (u nas trzeba to robić w tuż po północy z niedzieli na poniedziałek, za dwie godziny zazwyczaj nie ma miejsc) i długo tam nie będę, ale i tak najchętniej bym to zlał i został w domu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...