Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No jak na debiut w Ekstraklapie nie tak źle. Skończyliśmy na 10. miejscu, bramka sezonu nasza, król strzelców nasz. No i zarząd już podbił płace ze 100 do 150k i już kilku grajków zgarniętych z kończących się kontraktów. 

 

Och i jeszcze plany budowy nowego stadionu!

2 minuty temu, lad napisał:

Skąd info?

 

https://edition.cnn.com/2020/03/15/economy/federal-reserve/index.html

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Vami napisał:

Masakra... Globalna recesja, ja bez pracy i środków do życia, z masakrycznymi długami, bo jakiś jebany chinol miał ochotę na nietoperza... Niedługo fala samobójstw właścicieli małych firm.

Ja przez tę kwarantannę napierdalam od jutra na YT jakieś tutoriale od majsterkowiczów i może się przebranżowię na budowlankę. I piszę to całkiem serio.

Odnośnik do komentarza

Ja mam dwie lewe ręce niestety do roboty fizycznej, zwłaszcza precyzyjnej. Natomiast jak to się skończy, o ile sam ze sobą nie skończę uciekając przed komornikiem, zatrudnię się chyba w jakimś korpo i będę miał wyjebane. Serio. Niech się inni martwią. Egoizm przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Vami napisał:

Ja mam dwie lewe ręce niestety do roboty fizycznej, zwłaszcza precyzyjnej. Natomiast jak to się skończy, o ile sam ze sobą nie skończę uciekając przed komornikiem, zatrudnię się chyba w jakimś korpo i będę miał wyjebane. Serio. Niech się inni martwią. Egoizm przede wszystkim.

Też o tym myślałem, ale ja nic nie umiem, a po angielsku rozmawiam, ale nie jest to perfect english, a korpo u nas niewiele. Dlatego wczoraj pytałem @Meler o tipy, jak zrobić karierę :D

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Perez napisał:

Kurczę, no może zabrzmi to nieco kontrowersyjnie, bo swoje dzieci bardzo kocham, ale tak na takie dwa tygodnie to by mogły do dziadków pojechać :D. I bez złośliwości, bo i dziadkowie są świetni. Po prostu po takim weekendzie nic-nie-robienia przypomniało mi się, jakie to fajne :D. Nie ma wyjeżdżania, nie ma ciśnienia na "to jedziemy na basen/do sali zabaw", w perspektywie home office, czyli w praktyce pewnie i tak większość będzie pracowała na 20%. Piwko o 14.00, gierki, normalnie (w sensie za kawalera) to by jeszcze coś w tle na TV leciało. A tak jutro combo zamykania numerów i dwóch córek, który w ciągu 5 minut potrafią przejść ze stanu miłości i wspólnego rysowania do nienawiści i okładania się czymkolwiek, co znajdzie się pod ręką. 

 

To w takich momentach docenia się najbardziej istnienie szkół ;)

 

13 minut temu, Vami napisał:

No ja mam ten sam problem. Umiem tylko angielski i nic więcej... Ale może ktoś mnie przyjmie...

 

A właśnie, szkoły w tej chwili są w głębokiej potrzebie ;)

Odnośnik do komentarza

Lecac do kasy w Lidlu jakis czas temu przykul moj wzrok produkt single malt ze Szkocji o nazwie Ben Bracken w cenie chyba 80 zl. Tak taniego single malta nigdy nie pilem, wiec wzialem na sprobowanie i w koncu mam okazje - jak na taka cene, to jest bardzo dobrze! Duzo bardziej mi podchodzi niz jakiekolwiek blendy, a przed chwila mialem w szklance jakiegos niebieskiego Grantsa.

Odnośnik do komentarza

@Vami a online nie możesz uczyć? To trochę na czasie :>

Nie myślałeś o zostaniu streamerem? Głos masz nadający się, kojący taki :D Możesz wyjść od FM-a, można mieć jednak sporo subów, jak pokazuje VRC czy Chrzano. Masz przecież pomysły na jakieś alternatywne gry, eksperymenty (talenty ze starych FM-ów). Możesz zrobić kanał FM-owo - piłkarski, powrócić do underdoga w wersji online. Kiedyś wyszukiwałeś zawodników z polskimi korzeniami, połączyć to można przecież wszystko. Wiedzę piłkarską też masz przecież wielką i to często taką, o której mało kto wie.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, jmk napisał:

@Vami a online nie możesz uczyć? To trochę na czasie :>

Nie myślałeś o zostaniu streamerem? Głos masz nadający się, kojący taki :D Możesz wyjść od FM-a, można mieć jednak sporo subów, jak pokazuje VRC czy Chrzano. Masz przecież pomysły na jakieś alternatywne gry, eksperymenty (talenty ze starych FM-ów). Możesz zrobić kanał FM-owo - piłkarski, powrócić do underdoga w wersji online. Kiedyś wyszukiwałeś zawodników z polskimi korzeniami, połączyć to można przecież wszystko. Wiedzę piłkarską też masz przecież wielką i to często taką, o której mało kto wie.

Obawiam się, że rozkręcenie takiego kanału trwa sporo czasu, podczas którego nie zarobisz nic.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...