Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, dziki_ryj_ napisał:

Jestem słaby w chuj, potrenuje i się przypomnę

 Żaden problem, ale to fifa. Jak wbijesz Maldinego to możemy zrobić te zadania z nim, boda sie je zrobic w towarzyskich a tam nie tracisz ani kontraktu ani kondycji

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, z0nk napisał:

Mój dzień taki fascynujący. Od rana rim world, potem do sklepu po wino. Miało starczyć na parę dni, ale 3cia butelka leci i czuję, że pozostałe 2 też zejdą. A od dwóch godzin kulki. I przeklikiwanie przerwy zimowej, której tak nie lubięęęęę, taka nudaaaaaaa

3 butelki wina sam jebnales? I planujesz jeszcze dwie? ? W calym swoim zyciu chyba tyle wina nie wypilem :D

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kuab napisał:

Ja dokonczylem Bojacka i obejrzalem jeszcze polski "Plac Zabaw", ale zdecydowanie nie polecam na te okolicznosci ? Choc film dobry, chyba najbardziej kontrowersyjny/brutalny polski film, jaki widzialem

zdaje się, ze na faktach ten film

Odnośnik do komentarza

Tymczasem z poważnych rzeczy: odpaliłem Plague INC

 

Stworzyłem sobie wirusa, który powoduje: kaszel, kichanie, gorączkę, pocenie się, oraz wywołuje zapalenie płuc i zwłóknienie płuc (to ostatnie ponoć tworzy się przy zakażeniu koronawirusem, i podniosło śmiertelność mojego wirusa do proporcjonalnego poziomu). Nawet podobny wyszedł ? Z opcji startowych dodałem sobie łatwe rozprzestrzenianie się drogą lotniczą, bo bez tego to w pierwszym starcie wirus miał kłopoty z opuszczeniem Dalekiego Wschodu, a trzeba było odzwierciedlić jakoś to, co stało się w Europie. Potem już tylko pacanie w spację i zbieranie punktów DNA, by sobie kasować niepotrzebnie mutujące nowe objawy, które, jak to podobno bywa i w realu, wyskakują nam przy grze wirusem. Nie "niszczyłem niebieskich baniek" - czyli nie spowalniałem prac ekip badawczych, bo w grze trochę marnie naukowcy zbierali się do badań - wirusa odkryto gdy zaraził połowę populacji Chin, z czego zmarło 580 tysięcy osób ? oraz dotarł do Iranu, Kazachstanu, Indii, Japonii czy Australii. Ostatecznie zarażonych zostało ponad 4 miliardy ludzi, z czego do wynalezienia leku (listopad 2021, główna zasługa naukowców chińskich, indonezyjskich oraz amerykańskich) zmarły 102 miliony - 44 w Chinach, 36 w Indiach, 7 w, hehe, Indochinach, 4 w Pakistanie, 2,5 w Korei oraz po ponad milionie w: Kolumbii, Indonezji, Turcji i Rosji (czas od wynalezienia leku do wytępienia wirusa kosztował życie kolejnych 5 milionów osób). Jeśli chodzi o Polskę, wirus dotarł do nas stosunkowo późno, zaraziło się kilka tysięcy osób, z których, zapewne dzięki decyzjom rządu PiS, nie umarł nikt ?  (w  Europie ogniskiem były, obok Mateczki Rosji, zapewne potraktowanej jako sąsiada Chin - Bałkany, gdzie wirus spowodował 6 tysięcy zgonów, oraz Wielka Brytania, gdzie z powodu wirusa zmarły 2 tysiące ludzi). 

 



20200315010530_1.jpg

20200315005723_1.jpg

20200315004807_1.jpg

20200315004819_1.jpg

20200315005323_1.jpg

20200315005610_1.jpg
  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...