Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zlozylem szafke nocna Hemnes, dostalem srogi wpierdziel w szachy (ostatnio byla fala wznoszaca, czasem przychodzi taki dzien...), zrobilem trening w parku i przetestowalem nowa planszowke (Lombard - na dwoje srednia, na wiecej osob moze byc lepsza). A wieczor dopiero sie rozkreca...

Odnośnik do komentarza

A ja mam info z pierwszej ręki. Żona właśnie wraca z Anglii (miała pierwotnie wracać jutro, ale udało się przebukować na dzisiaj). Po lądowaniu wsiedli ludzie w kombinezonach i mierzyli wszystkim pasażerom temperaturę. Jedna kobieta miała czerwoną (te ich automaty mają skalę zielony, żółty, czerwony), a jeden facet żółtą, ale mimo wszystko wypuścili wszystkich bez większych problemów. 

Odnośnik do komentarza

Mój dzień taki fascynujący. Od rana rim world, potem do sklepu po wino. Miało starczyć na parę dni, ale 3cia butelka leci i czuję, że pozostałe 2 też zejdą. A od dwóch godzin kulki. I przeklikiwanie przerwy zimowej, której tak nie lubięęęęę, taka nudaaaaaaa

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, jmk napisał:

Nie wiem w co zagrać, mogę tylko myszką, odpaliłem Kozaków 3, ale to nie to jednak. Zawsze tak jest kurła, jak mam czas to nie wiem w co zagrać :keke: Pillars też mi się zawiesiło.

FTL, albo idące w tym stylu Abandon Ship. Spacja się przydaje, ale da się bez niej :D

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, z0nk said:

Mój dzień taki fascynujący. Od rana rim world, potem do sklepu po wino. Miało starczyć na parę dni, ale 3cia butelka leci i czuję, że pozostałe 2 też zejdą. A od dwóch godzin kulki. I przeklikiwanie przerwy zimowej, której tak nie lubięęęęę, taka nudaaaaaaa

to dawaj na discord, wlasnie @krzysfiol robi lajwa z 0.5 czystej

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, kuab napisał:

Evil Elves 2 :)

 

1 minutę temu, z0nk napisał:

FTL, albo idące w tym stylu Abandon Ship. Spacja się przydaje, ale da się bez niej :D

 

Nie mam nic z tych gier:p A mam pełno nawet niezainstalowanych...

 

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...