Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Sugerowałem kilka razy tej jedynej restauracji bezglutenowej w Szczecinie, aby wprowadzili żarcie z dowozem czy przez pyszne.pl i ciągle mówili, że zobaczą, zobaczą. Wczoraj napisałem czy w związku z obecną sytuacją nie udało im się przyspieszyć tego i powiedzieli, że tak - od poniedziałku żarcie z dowozem :D

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Fajna ta korona. Wczoraj w nocy dostałem od dziewczyny, z którą się spotykam eskę w skrócie informującą o zakończeniu związku bo zadaję się ze skośnymi i pewnie już ją zaraziłem (panika bo ja od tygodnia walczę z alergią i smarkam, kicham i ryczę dość regularnie) :roll: także no prawdopodobnie dodged the bullet, ale jakoś humoru to nie poprawia.

I z tym miłym akcentem idę patroszyć ludzi w rimworld jak na normalnego człowieka przystało

  • Smutny 1
  • Zmieszany 6
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, jmk napisał:

Sugerowałem kilka razy tej jedynej restauracji bezglutenowej w Szczecinie, aby wprowadzili żarcie z dowozem czy przez pyszne.pl i ciągle mówili, że zobaczą, zobaczą. Wczoraj napisałem czy w związku z obecną sytuacją nie udało im się przyspieszyć tego i powiedzieli, że tak - od poniedziałku żarcie z dowozem :D

 

 

I tego nie czaje. Na dowóz jak rozumiem się nie zaraża :roll: ?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, z0nk napisał:

Fajna ta korona. Wczoraj w nocy dostałem od dziewczyny, z którą się spotykam eskę w skrócie informującą o zakończeniu związku bo zadaję się ze skośnymi i pewnie już ją zaraziłem (panika bo ja od tygodnia walczę z alergią i smarkam, kicham i ryczę dość regularnie) :roll: także no prawdopodobnie dodged the bullet, ale jakoś humoru to nie poprawia.

:przytul:

 

4 minuty temu, z0nk napisał:

I z tym miłym akcentem idę patroszyć ludzi w rimworld jak na normalnego człowieka przystało

Tylko tam się nie wyżywaj za bardzo na głównym bohaterze ?

Odnośnik do komentarza
Just now, Perez said:

Pyszne.pl dzisiaj wysłało maile, że wprowadzają opcję dowozu bezkontaktowego w stylu "dzwoni dostawca domofonem i zostawia jedzenie". 

 

Uber Eats też, z tego, co czytałem, w Korei robią tak samo + przy daniu jest karteczka z temperaturą osoby, która dowoziła, i osoby, która przygotowała danie :D 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Pomijając to, że pewnie nie każdy wprowadzi takie zostawianie pod drzwiami to kucharze w pracy też lepiej żeby nie przebywali, nie? Jak pisałem wyżej - to i tak się nie nikomu nie opłaci i po paru dniach max zniknie ta opcja.

no ale przecież mnóstwo firm będzie 'normalnie' pracowało. normalnie, czyli pewnie z jakimiś środkami ostrożności, ale jednak będą chodzili do pracy i spotykali się na wspólnych przestrzeniach. 

Odnośnik do komentarza
[mention=1502]wojt3k[/mention] jaki kombinator! O plusiku na discordzie pyta, że niby kolega, a tu proszę...

 

Bez-nazwy-1.jpg.eef62457c73ddc88218fe7010d38bb80.jpg

Każdy kto mnie zna, wie że nie jestem w stanie napisać czegoś tak lotnego

 

Fajny ten Discord, ale musiałem uciekać - czeka mnie sprzątanie

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Pulek napisał:

no ale przecież mnóstwo firm będzie 'normalnie' pracowało. normalnie, czyli pewnie z jakimiś środkami ostrożności, ale jednak będą chodzili do pracy i spotykali się na wspólnych przestrzeniach. 

 

No tak, ale co to ma do gastro? Knajpy zamknięte (w większości całkowite), jeszcze nie ma pełnych informacji co do możliwości zawieszania opłat, pracowników nie będą mogli opłacać. To nie ma sensu, koszt dzienny prowadzenia kuchni przy np 20 dowozach (a imo to bardzo optymistyczny i raczej nierealny scenariusz) jest nieopłacalny niesamowicie.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Pulek napisał:

Tylko tam się nie wyżywaj za bardzo na głównym bohaterze

Na nim nie, ale:

Spoiler

obraz.png.016f70f4ea6589e69fc91ac204816358.png

 

30 minut temu, Perez napisał:

 

Pyszne.pl dzisiaj wysłało maile, że wprowadzają opcję dowozu bezkontaktowego w stylu "dzwoni dostawca domofonem i zostawia jedzenie". 
 

Ciekawe czy u mnie zdążę zejść po to jedzenie zanim ktoś je zakosi :keke:

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...