Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Hajd napisał:

W mszy w tym brzydkim kościele na Wilanowie nie weźmie udział stu biskupów, bo wirus. Ale sama msza się odbędzie, bo czemu nie xD

Serio mam wrażenie, że poza pokazaniem kto naprawdę rządzi w Polsce i że nam to możecie naskoczyć, to chodzi wyłącznie o hajsy. Bo śmierć takiego biskupa to zazwyczaj koszty, a jak jakaś babełe umrze to co łaska minimum 500 za pogrzeb i jeszcze może bonus w postaci zapisów testamentowych :roll:

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, me_who napisał:

Serio mam wrażenie, że poza pokazaniem kto naprawdę rządzi w Polsce i że nam to możecie naskoczyć, to chodzi wyłącznie o hajsy. Bo śmierć takiego biskupa to zazwyczaj koszty, a jak jakaś babełe umrze to co łaska minimum 500 za pogrzeb i jeszcze może bonus w postaci zapisów testamentowych :roll:

 

Sekta

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Hajd napisał:

Jebać

 

Jakiś czas temu podczas aktualizacji coś się spierdoliło i efekt był taki, że komputer podczas uruchamiania ładował się do połowy, a potem wyłączał. Sam nie umiałem tego naprawić w żaden sposób, więc zapłaciłem 200 zł w serwisie. Teraz zjebała mi się bateria po niecałych 500 cyklach, a miała działać dobrze do 1000. Naprawię ją (za 450 złotych kurwa) i dojadę ten komputer do końca, ale już więcej nie dam się nabrać na jabłko.

Ja mam drugiego Aira - kupionego w marcu 2018, poprzedniego kupilem w czerwcu 2014 (nadal zasuwa), ale ten pierwszy był lepszy. Moze to kwestia softu, ale na tym drugim bateria nie trzyma już tak zajebiscie jak w pierwszym, obudowa momentami trzeszczy i dwa klawisze mi sie juz przetarly.

 

Natomiast zycze powodzenia z kupnem ultrabooka na windowsie porownywalnego do MBA. Nie wiem co sa warte Huaweje, ale zeby kupic Lenovo czy DELLa porownywalne z Apple to musisz liczyć 7k minimum. Mowie tu o XPS 13 i Think Padach Carbon. Nic poza tym nie ma podejscia do MBA/MBP. A MBA kupisz za 5,5-6 k, no to gdzie tu sens?

 

Jeszcze jak MBA kosztowal 5-6 a cos na windozie 4, to mozna sie zastanawiac.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hajd napisał:

Też miałem ajfona, którego wymieniłem na Samsunga S10e. Ajfony są obecnie sto lat za murzynami w kwestii designu i bycia user friendly. Serio, w tych nowych androidach WSZYSTKO sprawia wrażenia lepiej przemyślanego. Nawet w takiej banalnej kwestii, jak zapisywanie zdjęć ze stron internetowych - android pyta mnie, do jakiego folderu zapisać, czego na japku nie było.

Generlanie jest tak, ze dobry smartfon na Androidzie jest od dawna porownywalny z iPhone, a pewnie nawet lepszy, ale w przypadku Windowska i Mac OS X roznica jest nadal spora.

 

Nigdy nie kumalem ludzi, ktorzy maja iPhone, ale komp to jakis szit na Windozie. Wolalbym odwrotnie - tel. z androidem, ale Mac jako komp.

 

A dla mnie deal-breakerem przy telefonie jest rozmiar. Mam iPhone SE i wkurza mnie w zasadzie wylacznie jego slaba bateria, ale jest mega poreczny. Moge go obsluzyc jedna reka, a to mi sie bardzo czesto przydaje...

Odnośnik do komentarza
Teraz, Bebok napisał:

Nigdy nie kumalem ludzi, ktorzy maja iPhone, ale komp to jakis szit na Windozie. Wolalbym odwrotnie - tel. z androidem, ale Mac jako komp.

Ta mityczna GENIALNA współpraca pomiędzy iSprzętami też mnie nieco zawiodła. Wiadomo, AirDrop to bardzo fajne rozwiązanie, ale wkurwiało mnie niemożebnie, że np. telefon po podpięciu do komputera żądał jakiegoś dodatkowego uwierzytelnienia mimo, że oba miały ten sam Apple ID. Jeśli chodzi o rzeczy typu Pages, to też nie widzę ich przewagi nad dyskiem i dokumentami Google. A korzystanie z iCloud na windowsie to koszmar – często było tak, że pisałem coś w Pages w domu na maku, a potem chciałem dokończyć ten sam dokument na windowsowym kompie w pracy i iCloud potrafił mi się sam wylogować w trakcie pisania ze 3 razy w ciągu pół godziny.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Hajd napisał:

Ta mityczna GENIALNA współpraca pomiędzy iSprzętami też mnie nieco zawiodła. Wiadomo, AirDrop to bardzo fajne rozwiązanie, ale wkurwiało mnie niemożebnie, że np. telefon po podpięciu do komputera żądał jakiegoś dodatkowego uwierzytelnienia mimo, że oba miały ten sam Apple ID. Jeśli chodzi o rzeczy typu Pages, to też nie widzę ich przewagi nad dyskiem i dokumentami Google. A korzystanie z iCloud na windowsie to koszmar – często było tak, że pisałem coś w Pages w domu na maku, a potem chciałem dokończyć ten sam dokument na windowsowym kompie w pracy i iCloud potrafił mi się sam wylogować w trakcie pisania ze 3 razy w ciągu pół godziny.

Pagesow nie uzywam, choc kiedys cos tam w tym robilem i da sie - jest to calkiem przyjemne. Wkurza mnie tylko to, ze nie mozna domyslnie zapisywac w DOC/DOCX tylko musisz zrobic eksport. Nie kumam nadal jak mozna pracowac z wszystkim w przegladarce. Mam normalnego, prawilnego Office 365.

 

Tej mitycznej wspolpracy uzywam raczej malo, tez mi sie wydaje to przereklamowane. Ale to czego uzywam w tym zakresie, to smiga.

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...