Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze mi się słucha materiałów Ćwiąkały na YT.  Dobra odmiana od celebryckiego odłamu, na który nie mogę patrzeć (ok Pol jeszcze ujdzie, Smokowskiego mam na granicy, Stanowski to biznesmen a nie dziennikarz i niech się lepiej tym zajmie, bo jest w tym lepszy, a Borka vel Seby z osiedla nigdy nie lubiłem). 

Odnośnik do komentarza

5. sezon w FM-ie... Co lepsze przegrałem moją pierwszoligową Unią z nimi ze 2 tygodnie wcześniej w Pucharze Polski. Swoją drogą aż mi się przypomniał mój pierwszy wyjazd na tak poważny mecz. Tata zabrał mnie do Zamościa, 1994 rok, 30 listopada, 1/8 Hetman - Legia. To były jeszcze czasy, kiedy zima była zimą i było przeokropnie zimno + padający śnieg, a kibice Legii bez koszulek. Skończyło się na 0:3.

Bez-nazwy-1.jpg

Odnośnik do komentarza

Zadałem dziś powiatowemu i wojewódzkiemu sanepidowi oraz nadzorowi weterynaryjnemu parę pytań o to, jak zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa, w jakiej temperaturze on ginie, czy poddawać go spryskiwaniu alkoholem, po jakim czasie on wyparowuje, co możemy zrobić, by zniwelować lub zminimalizować ryzyko związane z wirusem w żywności...

Wszyscy odpowiedzieli to samo - nie wiemy, ale myjcie często ręce.

 

Państwo z dykty i papieru.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gacek napisał:

Zadałem dziś powiatowemu i wojewódzkiemu sanepidowi oraz nadzorowi weterynaryjnemu parę pytań o to, jak zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa, w jakiej temperaturze on ginie, czy poddawać go spryskiwaniu alkoholem, po jakim czasie on wyparowuje, co możemy zrobić, by zniwelować lub zminimalizować ryzyko związane z wirusem w żywności...

Wszyscy odpowiedzieli to samo - nie wiemy, ale myjcie często ręce.

 

Państwo z dykty i papieru.

W Wielkiej Brytanii jest to samo.

 

https://www.bbc.com/news/world-us-canada-51835856

 

Ja jebię.

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...