Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, schizzm napisał:

@Feanor grasz w Grimoire? Ja tam co chwilę ginę :D. Banda motyli - śmierć, banda zbirów - śmierć, pojedynczy grzyb w lesie - śmierć :D. Póki co mogę walczyć z roślinkami, robakami i szczurami w lochach ;). Trochę brakuje mi informacji o kolejności w danej turze (w sensie kiedy przeciwnik atakuje). Ogólnie jeszcze nie jestem pewien jak to ugryźć :-k 

 

Wczoraj i dziś nie mogłem. Przedwczoraj przejrzałem Temple of the (...nie pamiętam...), poznajdowałem jakieś secrety, powalczyłem z larwami i szczurami, zapoznałem się z jakąś marketerką Little (coś tam)... na razie zero zgonów ;)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, schizzm napisał:

Temple of the Raptor - no to jest git i proste, ja próbuję chodzić po lesie i to dramat jest :D 

Trochę mnie zmartwiłeś, że trzeba wpisywać swoje pytania, przypomniał mi się horror z antycznego Hobbita (albo LotRa, sam już nie wiem, w którą tekstówkę grałem na C64).

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, schizzm napisał:

@Fenomen a propos Twojego przyjazdu... Madryt u siebie właśnie zawiesił działalność wszelkich placówek edukacyjnych na najbliższy czas, także w najbliższej przyszłości można się spodziewać już wszystkiego ;) 

no ja juz decyzje podjalem, ze nigdzie nie jade, ale dzieki za info anyway

 

czolem!

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Brudinho napisał:

W sumie to będzie bardzo smutny czas. Zapowiada się kilka miesięcy bez sportu. 

Wreszcie piłki nożnej nie będzie, człowiek sobie odpocznie, nie będą go wkurwiać patałachy.

Gorzej, że zaraz ruszy MLB i tam jest wkurw niemal na okrągło i w dawkach codziennych :-k

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ajerkoniak napisał:
Japierdole, ale obrzydliwe ?

 

 

Dzięki, dziś jeszcze nie rzygałem ?

 

Zawsze miałem alergię na takie pierdolenie. Pamiętam jak na moje pierwsze rekolekcje, miałem wtedy 11 lat, przyjechała jakaś kobieta, która mówiła nam, że to grzech nosić spodnie jak się jest kobietą, bo Maryja by ich nie nosiła :iksde: Nie wytrzymałem już wtedy i przez pół godziny broniłem tezy o tym, że Maryja w XXI wieku nosiłaby spodnie i goliła nogi xD 

  • Lubię! 7
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...