Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Hajd napisał:

Mieliście kiedyś usuwana ósemkę? Ja miałem wczoraj i nie polecam

Wyrwali mi wszystkie cztery w ciągu trzech dni. 

Na szczęście tylko jedna była kłopotliwa w usunięciu, i na jeszcze większe szczęście po usunięciu obyło się bez żadnych ataków bólu (poza ogólnym bólem szczęki, bo przy usuwaniu jednej to myślałem że koleś mi szczękę złamie, bo nie mógł zęba podważyć :P) 

Godzinę temu, Hajd napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, SZk napisał:

Jedna mi w lewej dolnej szczece wrasta, wiec pewnie tez sie przymierze predzej czy pozniej. Czy daja znieczulenie?

Nie sądzę żeby ktokolwiek to zniósł na żywca :D Najważniejsze, to żeby zrobił to facet a nie babka. Tam często trzeba sporej siły, więc podstawa to silny gość. 

 

Przy okazji znieczulenia - pierwszy raz w życiu prawie zemdlalem po podaniu znieczulenia. Pielęgniarka tak dobrze się wbiła igłą w naczynia, że po chwili prawie odleciałem xD

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, beeres napisał:

No właśnie nie kumam, bo ja mam wszystkie ósemki i nie przeszkadzają mi w funkcjonowaniu.

 

Moze to przez to, ze jak to @szramek ujął: mam jebaną, skandynawską szczękę. :D

 

albo żuchwę, nie pamietam dokładnie.

W ogóle, to na czym polegają problemy z ósemkami, bo nie do końca rozumiem? "Wrastają"? To jakoś boli czy jakoś tak?

 

 

Odnośnik do komentarza

Różnie. Często źle rosną i zwyczajnie wpływają na ustawienie reszty zębów. Czasem boli, czasem wpływają na to, że szczęka może wypadać. Czasem jest to też tylko kwestia estetyczna typu wysunięta szczęka. Plus z tego co kojarzę to są słabe zęby i chyba bywają łatwiejszym celem dla chorób, ale tu nie dam sobie ręki uciąć.

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
26 minutes ago, ajerkoniak said:

Różnie. Często źle rosną i zwyczajnie wpływają na ustawienie reszty zębów. Czasem boli, czasem wpływają na to, że szczęka może wypadać. Czasem jest to też tylko kwestia estetyczna typu wysunięta szczęka. Plus z tego co kojarzę to są słabe zęby i chyba bywają łatwiejszym celem dla chorób, ale tu nie dam sobie ręki uciąć.

są słabsze, ponieważ je często trudniej domyć, bo są np. częściowo schowane

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SZk napisał:

Jedna mi w lewej dolnej szczece wrasta, wiec pewnie tez sie przymierze predzej czy pozniej. Czy daja znieczulenie?

Dają, sam zabieg jest bardziej nieprzyjemny niż bolesny (dźwięki cięcia kości piłą wpływają na wyobraźnię). Gorzej jest później – spuchłem tak, że gdybym był kobietą, to mógłbym cosplayować Yennefer przed operacją.

34 minuty temu, Feanor napisał:

W ogóle, to na czym polegają problemy z ósemkami, bo nie do końca rozumiem? "Wrastają"? To jakoś boli czy jakoś tak?

Mi rosła bokiem i gdybym jej nie usunął, to by mi zaczęła ściskać pozostałe zęby. Do tego miałem jakiś tam stan zapalny.

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Feanor napisał:

W ogóle, to na czym polegają problemy z ósemkami, bo nie do końca rozumiem? "Wrastają"? To jakoś boli czy jakoś tak?

 

 

Mogą powodować bóle na nerwach okolicznych zębów, czujesz ścisk w szczęce, u mnie jeszcze jedna częściowo sobie wylazła, zrobiła się w niej próchnica a dodatkowo lubiło mi się tam zbierać jedzenie... regularnie co dwa/trzy tygodnie miałem kilkudniowe bóle. 

W sumie u mnie ekstrakcją wszystkich przebiegła najłagodniej jak to możliwe (zresztą sam dentysta-chirurg byl zdziwiony, że nie nie miałem żadnych problemów po zabiegu), ale co się strachu przed tym najadłem... Inna sprawa, że gdybym wiedział, że tak dobrze to się u mnie potoczy, to zabieg zrobiłbym znacznie wcześniej, a nie się pieprzyl przez długi czas  z tą jedną bolącą osemka :roll:

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Hajd napisał:

Dają, sam zabieg jest bardziej nieprzyjemny niż bolesny (dźwięki cięcia kości piłą wpływają na wyobraźnię). Gorzej jest później – spuchłem tak, że gdybym był kobietą, to mógłbym cosplayować Yennefer przed operacją.

 

A to jakoś po zabiegu nie musisz dezynfekować czy coś, bo jak trzeba pomóc, to jakieś pół litra mam ;). 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Niech mnie ktoś oznaczy jak się skończy ten temat, bo nie mogę tego czytać 

 

Edit: a chciałem tylko napisać, że wczoraj zżarłem pizze i wypiłem 2 piwa, więc dzisiaj w ramach pokuty poszedłem biegać. I piękna sobota się zapowiada! 

Odnośnik do komentarza

A jeszcze jedna rzecz w kontekście GTA V. 

Ja nie mówię, że to jest słaba gra, jest za to najsłabszym GTA w jakie grałem (rywalizuje tutaj z San Andreas, które było za długie i za głupie ;)), biorąc pod uwagę, że nei grałem w 3.

Ale mam jeszcze plan kolejnego przejścia V, ale tym razem grając w FPP, bo jestem ciekaw jak to wpłynie na odbiór gry :)

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ajerkoniak napisał:

 

 

Ciekawe rzeczy się podziały we Francji :-k

Strasznie durny komentarz. Rozumiem, że według tej samej logiki Bryant nie był dobrym koszykarzem (zakładając, że faktycznie w tej sprawie z jego gwałtem jest jakieś ziarno prawdy). 

  • Nie lubię! 3
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Man_iac napisał:

Strasznie durny komentarz. Rozumiem, że według tej samej logiki Bryant nie był dobrym koszykarzem (zakładając, że faktycznie w tej sprawie z jego gwałtem jest jakieś ziarno prawdy). 

A doctor Lecter nie byl swietnym lekarzem

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...