Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem, czemu się z Hołowni śmieją. Ja wiem, że odpowiedź jest absurdalna, ale czego się spodziewali po umiarkowanie liberalnym obyczajowo katolickim kandydacie? Że powie że jest za pigułką po? No to go zje katolicki elektorat. Powie że jest przeciw? To cały liberalny obyczajowo elektorat go potępi. A tak zagrał na zwłokę, może niedługo ktoś z czymś innym wyskoczy, to ucichnie :keke: 

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, schizzm said:

Dzień dobry

Jeśli mam złapać wirusa to dzisiejsza podróż w metrze była najlepsza okazja. Liczba kaszlacych i kichających ludzi zatrwazajaca. Niektórzy prewencyjnie przechodzili w inne rejony pociagu, jak ktoś obok za dużo kaszlał :)

 

(tak swoją drogą mi też dzisiaj rano pojawił się kaszel i katar, i ogolnie słabe samopoczucie, ale dziś zrzucam to na bardzo krotki sen (trzy godziny). Zacznę się martwić jak się przeciągnie na weekend :-k

 

No u mnie w pracy wbija ostatnio laska, która siedziała tydzień we Włoszech i zdziwiona, że nagle wszyscy na HO spierdolili i nikt nie siedzi w biurze :keke: 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Vami napisał:

FM 2012 2436h
FM 2013 2006h
FM 2014 2642h
FM 2015 4406h
FM 2016 3931h
FM 2017 934h
FM 2018 1107h
FM 2019 1516h
FM 2020 562h

łacznie: 19540h, czyli 814 dób, czyli 2 lata i kwartał

To jest faktycznie czas gry, czy podobnie jak u mnie - FM sobie chodzi w tle, a Ty robisz w tym czasie co innego i jak masz chwilę, to klikniesz ze 2 razy kontynuuj? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Man_iac napisał:

Kurwy hawajskiej to jeszcze nie próbowałem. 

Mówi się "z kurwą hawajską"

2 godziny temu, kuab napisał:

W serniku wlasciwie wszystko zalezy od sera, w Polsce sie robi bardzo ciezkie serniki (zreszta wszystkie polskie ciasta sa bardzo ciezkie), sernik z ricotty = <3

Nie wszystkie. Sernik na zimno ciężki nie jest. Takoż jabłecznik mojej babci - mało jabłka, dużo ciasta, mniam.

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...