Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Już ktoś o to pytał w weekend. :D

 

A co do wagi - liczę na to, że pojawi się wiosna, to samo się wróci do tych 85 kg, bo wtedy jednak rower, jezioro itp, a jakoś od dłuższego czasu nie miałem żadnych problemów z trzymaniem tej wagi mimo braku jakichkolwiek diet. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, T-m napisał:

Czad :) ja wróciłem do treningów, ale za to z dietą mam ostatnio nie po drodze :keke: no ale trzymam wagę mniej więcej :) 

Prawdę mówiąc ja jużbardzo tęsknię za siłownią. Inne treningi odpadają. Bieganie sprawia, że gotów jestem powiesić się na pierwszej mijanej latarni, rower fajnie, ale nie ciągnie mnie do hardcore jazdy. Chciałem pograć w tenisa, to niestety nie ma chętnych. Zostaje podnoszenie 5 kg przy koksach podnoszących po 50 :roll: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, z0nk napisał:

rower fajnie, ale nie ciągnie mnie do hardcore jazdy.

A to musi być hardcore? Ja zwykle jeżdżę z córkami, więc nie jest to tempo TdF, ale podobno długotrwały lekki wysiłek działa lepiej, niż krótkotrwały duży wysiłek. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Man_iac napisał:

A to musi być hardcore? Ja zwykle jeżdżę z córkami, więc nie jest to tempo TdF, ale podobno długotrwały lekki wysiłek działa lepiej, niż krótkotrwały duży wysiłek. 

Możliwe, że to nawet rozsądniejsze, ale do tego  trzeba więc więcej czasu ;)

 

4 minuty temu, T-m napisał:

@z0nk a ketle albo TRX?

 

Ja mam sporo ćwiczeń z Bosu, ketlami, piłkami, steperem i TRXem. Ciężarów mam dość mało w treningu :-k 

Chciałem coś takiego powprowadzać, ale nie ukrywam, że nad dokładniejszym planem będe myśleć tuż przed powrotem. Jestem nie bez powodu mistrzem ostatniej chwili :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...