Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gacek napisał:

Nie no, jasne. Ale tylko do pewnego poziomu. Ile razy widziałeś grających z finisherem City? Barcelonę? Real? Gdzie na świecie widziałeś, tak od 2007 roku (Milan z Inzaghim), topową drużynę grającą z piłkarzem całkowicie wyłączonym z gry zespołowej?

Tak to sobie może grać SPAL. Albo wspomniany tu Lech Poznań.

Zresztą to nie przypadek, że piłkarzy tego typu się już właściwie nie wychowuje, a jeśli już, to pochodzą z Polski, która nie jest forpocztą myśli trenerskiej ;)  Idealnie to wszystko podsumowuje właśnie Milan, któremu wystarczyło wziąć pudłującego 38-latka zamiast Piątka, by zanotować olbrzymi progres jakościowy. Trzeba być strasznie naiwnym, by nie dostrzec tu zależności z powrotem do gry w 11 na boisku.

Ale Milan nie jest topowa druzyna, zdecydowanie blizej im do SPAL niz City czy Barcelony. To nie wina Piatka, ze kupili pilkarza, ktory kompletnie nie pasuje do ich systemu gry.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, schizzm napisał:

Jak to u Ciebie wygląda? Tobie chodzi po głowie = żona robi ;) czy sam robisz? ;) 

 

Moja żona dopiero się uczy lubić gotować ;) Do niedawna to był dla niej po prostu obowiązek.

 

Ja może wybitnym kucharzem nie jestem, ale po tacie odziedziczyłem lekkość w poruszaniu się w kuchni, i bardzo to lubię. Więc ugotuję sam :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, kuab napisał:

To nie wina Piatka, ze kupili pilkarza, ktory kompletnie nie pasuje do ich systemu gry.

Oczywiście, że nie. Gdyby tylko ktoś mógł to przewidzieć, że to idiotyczny, niepasujący do koncepcji transfer...

Oh, wait.

No i nie tylko topowe drużyny nie grają z takimi napastnikami, to raczej był przykład, że tylko drużyny całkowicie prowincjonalne, walczące o przetrwanie takimi grają. W takiej Anglii inny "sleeping giant" ;) właściwie wszędzie próżno szukać takich grajków w poważniejszych ligach.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kuab napisał:

Ale Milan nie jest topowa druzyna, zdecydowanie blizej im do SPAL niz City czy Barcelony. To nie wina Piatka, ze kupili pilkarza, ktory kompletnie nie pasuje do ich systemu gry.

 

Milan to kwintesencja chujowych transferów ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...