Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Efemiarze, powiem wam że Target Man z PF to chyba najlepszy możliwy duet napastników w tej grze. Dawno nie miałem takiej frajdy, a jeszcze jakby udało mi się klepnąć Haalanda to już w ogóle byłby kosmos :D

 

Nie mogę się doczekać rewolucji kadrowej i pogonienia tych wszystkich Sandrów i Garbuttów.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Uwielbiam tą psychologię w FMie. Zmieniłem klub w połowie sezonu i po dwóch kolejkach w nowym już do mnie przychodzą marudzić że nie grają w pierwszym składzie. Mówię zatem, że startujemy wszyscy od zera kazdy dostanie szansę.

"Ale ja chce grać teraz, zaraz."

Nosz kurwa...

I zaraz przychodzi kilku grajków - jesteśmy niezadowoleni z tego jak pan potraktował X.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Feanor napisał:

Hej, a ktoś z Was próbował efema touch, mobilnego?

 

LOL :D. Dokladnie o tym samym dzisiaj myslalem i... kupilem na tel z Google Play, poklikalem 30 minut i dobrze, ze maja opcje zwrotu kasy do 2 godzin od zakupu. Ciezko sie klika, duzo rozwijania roznych ekranow (choc tez jest przewijanie), na dluzsza mete ciezko mi sobie wyobrazic, aby jakos grac w to z przyjemnoscia. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Nikt nie chce mojego szrotu evertońskiego, fatalnie :(

 

A jeszcze gorsza wiadomość jest taka, że Haaland nas wyśmiał. Zostaje mi Edouard z Celtiku albo Patrick Shick. O ile wystarczy mi dolanów, bo podpisałem już Daniego Olmo, Riccardo Orsoliniego i Erica Diera.

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...