Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Scorpio napisał:

Lata leca, ludzie się zmieniają. Zakładają rodziny, mają dzieci którym poświęcają uwagę i większość czasu. Buduja domy, kariere zawodowa i czerpia radosc z zycia. Dojrzewają emocjonalnie i przestają się przejmować rzeczami, które, w gruncie rzeczy, są drobnostkami. Zazwyczaj.

 

Tymczasem ja w Vamim wciąż widzę 15-letniego kuca, który, miedzy wyciskaniem pryszczy i grą w Tibie, siedzi przed monitorem i czyta Rothbanda, po czym śmieje się do rozpuku ze swoimi trzema kolegami z forum, że "Ale oni są głupi i nic nie rozumieją" . Na koniec dnia tuli misia i kladzie sie do lozka z myślą "znowu dojebalismy tym lewakom", po czym zaczyna ssać kciuka i zasypia. 

 

Tak to widzę.

No nie wiem, pobrzmiewa mi tu klasyk w postaci "jak bedziesz mial dzieci to zrozumiesz" czy gloryfikacja tzw. zycka, z ktorego niektore jednostki moga kompletnie nie czerpac radosci, bo np. umieraja jak slysza o schabowym z duraleksu po raz piaty w tym tygodniu (a zyckowiec na to: "a moja stara to nawet tyle nie robi albo odgrzewa mrozonki", co ma znaczyc mniej wiecej: "nie pierdol, bo inni maja gorzej", co oczywiscie niespecjalnie taka jednostke pociesza czy rozwiazuje jej problem). I to nie znaczy, ze sa niedojrzali emocjonalnie - moze po prostu potrzebuja do czerpania radosci z zycia stymulacji innego typu anizeli szablonowy model rodziny, kariery etc.

 

 

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Misiek napisał:

https://www.spidersweb.pl/2020/01/bestcena-genius-wynajem-telefonow.html ja jebie, nieźle :D Ktoś tu na forumku ostatnio coś wspominał o bestcenie, chyba @T-m :-k 

wow niezłe.

10 minut temu, SZk napisał:

No nie wiem, pobrzmiewa mi tu klasyk w postaci "jak bedziesz mial dzieci to zrozumiesz" czy gloryfikacja tzw. zycka, z ktorego niektore jednostki moga kompletnie nie czerpac radosci, bo np. umieraja jak slysza o schabowym z duraleksu po raz piaty w tym tygodniu (a zyckowiec na to: "a moja stara to nawet tyle nie robi albo odgrzewa mrozonki", co ma znaczyc mniej wiecej: "nie pierdol, bo inni maja gorzej", co oczywiscie niespecjalnie taka jednostke pociesza czy rozwiazuje jej problem). I to nie znaczy, ze sa niedojrzali emocjonalnie - moze po prostu potrzebuja do czerpania radosci z zycia stymulacji innego typu anizeli szablonowy model rodziny, kariery etc.

SZk zawsze adwokat diabła, czy jak to się teraz mówi "symetrysta" :)

 

To co napisał @Scorpio jest bezlitosne i może nawet za twarde, ale z drugiej strony patrząc na posty Vamiego, to przychodzi mi na myśl "Only a Sith deals in absolute"

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Scorpio napisał:

Lata leca, ludzie się zmieniają. Zakładają rodziny, mają dzieci którym poświęcają uwagę i większość czasu. Buduja domy, kariere zawodowa i czerpia radosc z zycia. Dojrzewają emocjonalnie i przestają się przejmować rzeczami, które, w gruncie rzeczy, są drobnostkami. Zazwyczaj.

 

Tymczasem ja w Vamim wciąż widzę 15-letniego kuca, który, miedzy wyciskaniem pryszczy i grą w Tibie, siedzi przed monitorem i czyta Rothbanda, po czym śmieje się do rozpuku ze swoimi trzema kolegami z forum, że "Ale oni są głupi i nic nie rozumieją" . Na koniec dnia tuli misia i kladzie sie do lozka z myślą "znowu dojebalismy tym lewakom", po czym zaczyna ssać kciuka i zasypia. 

 

Tak to widzę.

 

OK, boomer.

  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

Poczta Polska szuka sposobów na rozwój i zarobek. By zwiększyć ten drugi, w planach jest rozszerzenie zakresu działalności sprzedaży jedzenia. Już teraz na poczcie można kupić kosmetyki, napoje i słodycze. Być może już niedługo do oferty zostaną włączone kanapki czy lody, a odbierając list będzie można zamówić kawę.

Podoba mi się dyskusja:

- Kto będzie czekał na kanapkę 45 minut?

- Nie dostaniesz kanapki, tylko awizo. Kanapkę odbierzesz jak wrócisz z roboty.

 

I jeszcze, że PP chce wprowadzić swoje paczkomaty/smartboxy

- Otwierasz smartbox a tam awizo

:lol:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Misiek napisał:

https://www.spidersweb.pl/2020/01/bestcena-genius-wynajem-telefonow.html ja jebie, nieźle :D Ktoś tu na forumku ostatnio coś wspominał o bestcenie, chyba @T-m :-k 

Nie przeczytałem całego regulaminu (bo długi, a nic tam nie kupowałem, więc i bezpośrednio zainteresowany nie jestem), ale wnioskując z wymienionych fragmentów, to prędzej można naciąć bestcenę, niż odwrotnie, bo rozwiązanie umowy nie powoduje zwrotu sprzętu. Dodatkowo opłata za wynajęcie sprzętu jest ustalona na 0,02€ rocznie, a reszta to zgodnie z regulaminem kaucja. W związku z tym jak nie ma jakichś zastrzeżeń w reszcie regulaminu, to można "kupić" telefon, poużywać parę lat, a potem zwrócić i zażądać zwrotu kaucji pomniejszonej o te 0,02€ rocznie. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...