Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam, oj tam.

 

Koledzy pytanie, w sumie na poważnie. Jak odzyskać chęć i radość z oglądania piłki nożnej?

Mam teraz DAZN-a, pomyślałem, że po długiej przerwie (liczonej już w latach, tak tylko bardzo pojedyncze spotkania), obejrzę coś więcej piłki. No i jest tam niby tak efektowna Premier League i... no umieram z nudów :(, zero zaangażowania, nie potrafię się zainteresować tym, co się dzieje na ekranie. Po kilkunastu minutach ogarnia mnie tak wielkie znużenie, że zajmuje się czymś innym, albo to po prostu wyłączam.

Czy jest jeszcze jakiś ratunek? :/  

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, schizzm napisał:

Oj tam, oj tam.

 

Koledzy pytanie, w sumie na poważnie. Jak odzyskać chęć i radość z oglądania piłki nożnej?

Mam teraz DAZN-a, pomyślałem, że po długiej przerwie (liczonej już w latach, tak tylko bardzo pojedyncze spotkania), obejrzę coś więcej piłki. No i jest tam niby tak efektowna Premier League i... no umieram z nudów :(, zero zaangażowania, nie potrafię się zainteresować tym, co się dzieje na ekranie. Po kilkunastu minutach ogarnia mnie tak wielkie znużenie, że zajmuje się czymś innym, albo to po prostu wyłączam.

Czy jest jeszcze jakiś ratunek? :/  

Polecam ogarnięcie składu w Fantasy Premier League i granie w naszej znakomitej lidze.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Fantasy odpada. Z czasem zabiło mi przyjemność z oglądania NFL. W tym roku zrezygnowałem z naszej forumowej ligi i wróciła całkowita radość i przyjemność z oglądania futbolu amerykańskiego, bez przeliczania wszystkiego na cyferki i martwienia się, że ktoś gdzieś podał o dwa jardy za krótko ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, schizzm said:

Oj tam, oj tam.

 

Koledzy pytanie, w sumie na poważnie. Jak odzyskać chęć i radość z oglądania piłki nożnej?

Mam teraz DAZN-a, pomyślałem, że po długiej przerwie (liczonej już w latach, tak tylko bardzo pojedyncze spotkania), obejrzę coś więcej piłki. No i jest tam niby tak efektowna Premier League i... no umieram z nudów :(, zero zaangażowania, nie potrafię się zainteresować tym, co się dzieje na ekranie. Po kilkunastu minutach ogarnia mnie tak wielkie znużenie, że zajmuje się czymś innym, albo to po prostu wyłączam.

Czy jest jeszcze jakiś ratunek? :/  

 

Ja zauważyłem, że oglądając na ekranie jarają mnie tylko mecze najważniejszych dla mnie zespołów. Spotkania randomowych zespołów wciągają mnie tylko na stadionie... Więc zazwyczaj piłka tylko do FM'a.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, krzysfiol napisał:

Mi pomaga zawsze poczytanie dobrych tekstów o piłce nożnej :) odkrywam na nowo sens tego ganiania za piłką. Zwykle znajdowałem coś w "Guardianie", ale teraz pewnie "The Athletic" rządzi. 

No i powrót na YT do ważnych dla mnie spotkań :) 

Ostatnio czytałem na weszło tekst o GKS-ie Katowice z lat 80. i 90. - bardzo dobry tekst swoją drogą - niby poruszył tam jakieś sentymentalne struny ;), ale dalej czytanie o piłce >> oglądanie piłki :) 

2 minuty temu, kolek23 napisał:

 

Ja zauważyłem, że oglądając na ekranie jarają mnie tylko mecze najważniejszych dla mnie zespołów. Spotkania randomowych zespołów wciągają mnie tylko na stadionie... Więc zazwyczaj piłka tylko do FM'a.

No ja zatraciłem nawet to... Espanyol, Lechia Gdańsk, Olimpia Elbląg, no nawet nie szukam już transmisji, jak grają.

Jedyną radość chyba sprawiał mi groundhopping po meczach na żywo, właśnie po randomowych i absolutnie słabych zespołach. :-k Ale to też już odchodzi, bo nawet sama myśl, że mam wydać kasę na coś związanego z piłką - co mnie właśnie nic a nic nie grzeje - sprawia, że rezygnuję z tego ;) 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, kolek23 napisał:

 

Ja zauważyłem, że oglądając na ekranie jarają mnie tylko mecze najważniejszych dla mnie zespołów. Spotkania randomowych zespołów wciągają mnie tylko na stadionie... Więc zazwyczaj piłka tylko do FM'a.

Mam to samo. Generalnie piłka mocno mi się przejadła w ostatnich miesiącach. Jedyne mecze które muszę obejrzeć to reprezentacja i najważniejsze mecze City. Te mniej ważne już często olewam i tylko sprawdzam wynik. 

Odnośnik do komentarza

Jest progres w Wiesku, chociaz czasami mocna frustracja jak walczyc z tymi potworami :/ czytam bestiariusz, wiec w teorii wszystko wiem, ale pozniej i tak nie wiadomo czy waloc raz i unik, czy lepiej po kilka ciosow. Jednego latajacego stwora podchodzilem.mega ostroznie, unikow masa i ciagle wpierdol. W koncu sie wkurwilem i posiekalem go seriami i oczywiscie o to chodzilo :roll: pozniej starcie z Lesnica i znow trzeba mocno na unikach, az chyba za piatym podejsciem pokonalem ja w sposob, ktory nie rozpiera mnie specjalnie duma - odbiegalem od niej na dystans gdzie nie podlatywala, wpierdalalem jedzenie zeby podbudowa  energie i dopiero wracalem. I tak chyba ze 3 razy :roll: no ale do przodu i dobrze, bo juz bylo blisko, zeby pad zaczal latac.

Odnośnik do komentarza
Jest progres w Wiesku, chociaz czasami mocna frustracja jak walczyc z tymi potworami czytam bestiariusz, wiec w teorii wszystko wiem, ale pozniej i tak nie wiadomo czy waloc raz i unik, czy lepiej po kilka ciosow. Jednego latajacego stwora podchodzilem.mega ostroznie, unikow masa i ciagle wpierdol. W koncu sie wkurwilem i posiekalem go seriami i oczywiscie o to chodzilo :roll: pozniej starcie z Lesnica i znow trzeba mocno na unikach, az chyba za piatym podejsciem pokonalem ja w sposob, ktory nie rozpiera mnie specjalnie duma - odbiegalem od niej na dystans gdzie nie podlatywala, wpierdalalem jedzenie zeby podbudowa  energie i dopiero wracalem. I tak chyba ze 3 razy :roll: no ale do przodu i dobrze, bo juz bylo blisko, zeby pad zaczal latac.
Jaki poziom?
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, zovalik napisał:
4 minuty temu, Reaper napisał:
Jest progres w Wiesku, chociaz czasami mocna frustracja jak walczyc z tymi potworami emoji32.png czytam bestiariusz, wiec w teorii wszystko wiem, ale pozniej i tak nie wiadomo czy waloc raz i unik, czy lepiej po kilka ciosow. Jednego latajacego stwora podchodzilem.mega ostroznie, unikow masa i ciagle wpierdol. W koncu sie wkurwilem i posiekalem go seriami i oczywiscie o to chodzilo :roll: pozniej starcie z Lesnica i znow trzeba mocno na unikach, az chyba za piatym podejsciem pokonalem ja w sposob, ktory nie rozpiera mnie specjalnie duma - odbiegalem od niej na dystans gdzie nie podlatywala, wpierdalalem jedzenie zeby podbudowa  energie i dopiero wracalem. I tak chyba ze 3 razy :roll: no ale do przodu i dobrze, bo juz bylo blisko, zeby pad zaczal latac.

Jaki poziom?

11 wlasnie wbilem

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hajd napisał:

Oddalem konsole do serwisu na czyszczenie i wymiane pasty termoprzewodzacej. @Seju mial racje, pracuje O WIELE ciszej. Nie moge sie juz doczekac az siade do Sekiro :)

ja chyba sam się za to wezmę :-k chociaż z ciekawości - gdzie oddawałeś, ile płaciłeś i ile czekałeś na zwrot konsoli?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...