Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, T-m napisał:

 

Wartość nowej Skody Superb. 200k to jest wyjebana w kosmos Skoda Superb na pełnej kurwie z blisko 300 konnym silnikiem :D Raczej to jest wartość dopakowanego Passata, albo średniej klasy Aertona, względnie w miarę podstawowego Audi A4 :keke: 

podstawowe A4 za 140-160 tys wyrwiesz

 

czolem!

Odnośnik do komentarza

czo te NBA

Cytat

Dzięki doniesieniom Tima Reynoldsa z The Associated Press NBA News dowiedzieliśmy się, że liga zmieni format nadchodzącego Meczu Gwiazd, który odbędzie się w Chicago. Informacje dziennikarza władze ligi potwierdziły w oficjalnym komunikacie i w tym momencie możemy zagłębić się w więcej szczegółów dotyczących wydarzenia.

The NBA announced today a new format for the 2020 NBA All-Star Game that makes the outcome of every quarter count for charity. The changes include a new fourth-quarter format that will honor the late Kobe Bryant.

Full release: https://t.co/l6e25lgQCa pic.twitter.com/C3gDppTYiw

— NBA (@NBA) January 30, 2020

 

16 lutego na parkiecie w Chicago wybiegną dwie drużyny, które zostaną wybrane przez niedawno ogłoszonych kapitanów drużyn –  to już wiemy i znamy z poprzedniego roku. Nowością będzie natomiast to, że każda z pierwszych trzech kwart meczu będzie rozpoczynała się wynikiem 0-0 i każda z osobna będzie swoistym mini-meczem. Zwycięska drużyna każdej z kwart wygrywa 100 tysięcy dolarów, które przeznaczy na wybrane wspólnie cele charytatywne związane z Chicago.

Początek czwartej kwarty rozpocznie się od skumulowania wszystkich punktów z trzech pierwszych odsłon meczu, będziemy więc mieli podany aktualny wynik całego spotkania. Tutaj jednak również nastąpi zmiana i będzie to ze strony ligi hołd dla zmarłego tragicznie Kobego Bryanta – drużyna, aby zwyciężyć musi osiągnąć wynik wyższy o 24 punkty od wyniku zespołu będącego na prowadzeniu. Reynolds wyjaśnił to na przykładzie. Jeżeli po trzech kwartach na tablicy wyników zobaczymy 100-91, to do zwycięstwa będzie potrzebne osiągnięcie poziomu 124 punktów (drużyna, która miała 100, będzie musiała rzucić 24, natomiast 33 będzie potrzebowała ta z dorobkiem 91). Ostatnia część spotkania nie będzie miała limitu czasowego, a zwycięzca całego meczu otrzyma dodatkowe 200 tysięcy dolarów na cele charytatywne.

24 punkty w hołdzie dla Kobego to według doniesień tylko jedna z kilku prób upamiętnienia tragicznie zmarłych w katastrofie. Z najnowszych informacji wynika, że tego typu przebieg Meczu Gwiazd to tylko eksperyment przygotowany na ten rok, ale ligowe władze nie wykluczają wprowadzenia pomysłu podzielenia meczu na osobne kwarty na stałe w przyszłości.

https://szostygracz.pl/2020/01/30/zmienia-format-meczu/

 

Ale i tak się pewnie nabiorę na konkursową sobotę :keke:

 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Vami napisał:

Czytam, że wybudowanie statku kosmicznego, to koszt około 1,7 mld dolarów. W Polsce zarejestrowanych jest niecałe 30 milionów pojazdów. Czyli jeśli za każdy pojazd wprowadzić opłatę w wysokości nieco ponad 50 dolarów, można by wybudować statek kosmiczny. Następnie można do niego wsadzić miejskich aktywistów, przewieźć do Bajkonura i wystrzelić w stronę Słońca. Takie podatki mogę płacić dobrowolnie :D

Lata leca, ludzie się zmieniają. Zakładają rodziny, mają dzieci którym poświęcają uwagę i większość czasu. Buduja domy, kariere zawodowa i czerpia radosc z zycia. Dojrzewają emocjonalnie i przestają się przejmować rzeczami, które, w gruncie rzeczy, są drobnostkami. Zazwyczaj.

 

Tymczasem ja w Vamim wciąż widzę 15-letniego kuca, który, miedzy wyciskaniem pryszczy i grą w Tibie, siedzi przed monitorem i czyta Rothbanda, po czym śmieje się do rozpuku ze swoimi trzema kolegami z forum, że "Ale oni są głupi i nic nie rozumieją" . Na koniec dnia tuli misia i kladzie sie do lozka z myślą "znowu dojebalismy tym lewakom", po czym zaczyna ssać kciuka i zasypia. 

 

Tak to widzę.

  • Lubię! 3
  • Haha 13
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, schizzm napisał:

Trudno o durniejszy pomysł :-k

 

Znaczy to ma jedynie sens z tego punktu widzenia, że każda kwarta jest o coś, bo często te pierwsze trzy były na totalnej wyjebce i dopiero w ostatniej coś grali. I to w sumie dopiero rok-dwa lata temu zaczęli się tam starać.

Odnośnik do komentarza

Filip J. brat Patryka Jakiego zatrzymany za posiadanie marihuany.

 

Jego brat robił karierę polityczną opartą na obrazie swojego chłopaka z osiedla, a teraz skomentował całą sprawę, że brat jest dorosły i odpowiada za siebie. :P 

 

Braci się nie traci! ;) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dawno mnie w marynii nie było.

 

Ale postanowiłem się podzielić kanałem YT bo się trochę jaram a nie wiem czy było wcześniej.

 

https://www.youtube.com/watch?v=pGVqT5bjBJA

 

Strasznie fajnie to jest zrobione, tzn. ja wiem że trochę jak programy na discovery ale jak dla takiego totalnego laika jak ja to naprawdę profesjonalnie przygotowany materiał.

 

Ogólny zarys kanału, to gość jeździ po różnych derbach i opowiada o tle historyczny, społecznym, kulturowym...no i oczywiście kibicowskim tych spotkań. Wczoraj na chwilę odpaliłem i 50 minut mi śmigło nawet nie wiem kiedy.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Gabe napisał:

Filip J. brat Patryka Jakiego zatrzymany za posiadanie marihuany.

 

Jego brat robił karierę polityczną opartą na obrazie swojego chłopaka z osiedla, a teraz skomentował całą sprawę, że brat jest dorosły i odpowiada za siebie. :P 

 

Braci się nie traci! ;) 

Może przynajmniej jeden z tych osłów pójdzie po rozum do głowy w kwestii legalizacji. 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Fenomen said:

podstawowe A4 za 140-160 tys wyrwiesz

 

czolem!

 

Gołe :)

 

1 hour ago, Dudek said:

czo te NBA

 

Ale i tak się pewnie nabiorę na konkursową sobotę :keke:

 

Jak zobaczyłem tę perełki, to pierwsze co pomyślałem, to: NBA GO HOME, UR DRUNK :keke:  dalej tak myślę

Odnośnik do komentarza

@Man_iac Jeśli wyczują, że taka jest koniunktura, i da się do tego dorobić pasującą narrację, to wszystko możliwe.

 

Niby taki jest trend światowy, ale mi się wydaje że rozsądny kompromis, na który są w stanie przystać wszyscy - może poza sekcją Ordo Iuris - to depenalizacja posiadania małych ilości. I to jest scenariusz najbardziej prawdopodobny dla Polski w najbliższych latach.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gabe napisał:

@Man_iac Jeśli wyczują, że taka jest koniunktura, i da się do tego dorobić pasującą narrację, to wszystko możliwe.

 

Niby taki jest trend światowy, ale mi się wydaje że rozsądny kompromis, na który są w stanie przystać wszyscy - może poza sekcją Ordo Iuris - to depenalizacja posiadania małych ilości. I to jest scenariusz najbardziej prawdopodobny dla Polski w najbliższych latach.

Przy takim rządzie, jak mamy obecnie to i ten scenariusz wydaje mi się bardzo mało prawdopodobny, ale przy kolejnych rozdaniach taki głos może mieć znaczenie. Co do rozsądności kompromisu - nie uważam, żeby temat tego, co ja wprowadzam do własnego organizmu był polem do jakichkolwiek kompromisów z kimkolwiek innym, więc jedynym satysfakcjonującym rozwiązaniem byłaby całkowita legalizacja i kontrola, żeby nie trafiało to do osób niepełnoletnich. Twoją propozycję uważam za krok w dobrym kierunku, ale niewystarczający. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Man_iac napisał:

nie uważam, żeby temat tego, co ja wprowadzam do własnego organizmu był polem do jakichkolwiek kompromisów z kimkolwiek innym, więc jedynym satysfakcjonującym rozwiązaniem byłaby całkowita legalizacja i kontrola, żeby nie trafiało to do osób niepełnoletnich.

Hera, Koka, Hasz, LSD ;) 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gabe napisał:

@Man_iac Jeśli wyczują, że taka jest koniunktura, i da się do tego dorobić pasującą narrację, to wszystko możliwe.

 

Niby taki jest trend światowy, ale mi się wydaje że rozsądny kompromis, na który są w stanie przystać wszyscy - może poza sekcją Ordo Iuris - to depenalizacja posiadania małych ilości. I to jest scenariusz najbardziej prawdopodobny dla Polski w najbliższych latach.

W katolickim kraju, gdzie większość elektoratu to stare baby? Nie ma szans.

Odnośnik do komentarza

Ja również uważam, że legalizacja narkotyków ma więcej zalet niż wad (np zabranie ich z rąk ciemnych typów, albo ułatwienie działania służby zdrowia, bo jak przeciwdziałać przedawkowaniu znanych narkotyków wiedzą dość wiele, jak przeciwdziałać nowym dopalaczom mogą tylko zgadywać), ale jestem też realistą. Społeczeństwo mamy raczej konserwatywne, narkotyki nie są obecne w naszej kulturze jak alkohol czy papierosy,  i dlatego wiem, że jakakolwiek legalizacja nie wchodzi w grę. 

 

Depenalizacja, przy jednoczesnym utrzymaniu stanowiska, że narkotyki to zło, ale karze się nie tych co trzeba - ma IMO jakieś szanse.

Odnośnik do komentarza
25 minutes ago, Sensei said:

Dawno mnie w marynii nie było.

 

Ale postanowiłem się podzielić kanałem YT bo się trochę jaram a nie wiem czy było wcześniej.

 

https://www.youtube.com/watch?v=pGVqT5bjBJA

 

Strasznie fajnie to jest zrobione, tzn. ja wiem że trochę jak programy na discovery ale jak dla takiego totalnego laika jak ja to naprawdę profesjonalnie przygotowany materiał.

 

Ogólny zarys kanału, to gość jeździ po różnych derbach i opowiada o tle historyczny, społecznym, kulturowym...no i oczywiście kibicowskim tych spotkań. Wczoraj na chwilę odpaliłem i 50 minut mi śmigło nawet nie wiem kiedy.

 

Dodane do listy. Thx.

 

32 minutes ago, Gabe said:

Filip J. brat Patryka Jakiego zatrzymany za posiadanie marihuany.

 

Ciekawe, jak ma nazwisko ten Filip :-k 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Gabe napisał:

 Społeczeństwo mamy raczej konserwatywne, narkotyki nie są obecne w naszej kulturze jak alkohol czy papierosy,  i dlatego wiem, że jakakolwiek legalizacja nie wchodzi w grę. 

Między innymi dlatego bardzo otwarcie mówię o jaraniu i się z tym nie chowam. Uważam, że dokładam w ten sposób swoją drobną cegiełkę na rzecz oswojenia tematu. Oczywiście wyjątkiem są sytuacje, kiedy akurat mam coś przy sobie :kekeke:

Odnośnik do komentarza

A i żeby nie było, że ja Patrykowi Jakiemu wypominam "grzechy" brata - nie, wręcz nawet uważam, że to co powiedział jest jak najbardziej odpowiednie w tej sytuacji, bo nie można zrzucać na kogoś odpowiedzialności za winy jego rodziny.

 

Śmieszne jest tylko jak kłamstewka z kampanii wyborczej wychodzą na jaw :keke: 

 

22 minuty temu, Man_iac napisał:

Między innymi dlatego bardzo otwarcie mówię o jaraniu i się z tym nie chowam. Uważam, że dokładam w ten sposób swoją drobną cegiełkę na rzecz oswojenia tematu. Oczywiście wyjątkiem są sytuacje, kiedy akurat mam coś przy sobie :kekeke:

 

Możesz tak śmiało robić, bo bycie pod wpływem narkotyków nie jest w Polsce karane. Karane jest jedynie posiadanie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...