Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Gabe said:

@Man_iac Jeśli wyczują, że taka jest koniunktura, i da się do tego dorobić pasującą narrację, to wszystko możliwe.

 

Niby taki jest trend światowy, ale mi się wydaje że rozsądny kompromis, na który są w stanie przystać wszyscy - może poza sekcją Ordo Iuris - to depenalizacja posiadania małych ilości. I to jest scenariusz najbardziej prawdopodobny dla Polski w najbliższych latach.

 

Marzę o tym dniu :) Jesli tylko w Polsce kiedyś do tego dojdzie to przestaję pić alkohol 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Hajd napisał:

A tymczasem mija mi właśnie miesiąc bez alkoholu.

W sumie to nie widzę jakichś szczególnych różnic, poza typowo neoficką, wzrastającą niechęcią do alkoholików.

Alkoholikow czy alkusow? Bo nie wiem czy nadal jestesmy kolegami :-k

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
49 minutes ago, me_who said:

Dzisiaj Brexit. Ciekawe czy wszystko jebnie, czy kolejne Y2K :-k

 

Będzie raczej YOLO i nic nie jebnie :keke: 

 

14 minutes ago, Reaper said:

Alkoholikow czy alkusow? Bo nie wiem czy nadal jestesmy kolegami :-k

 

Właśnie - ktoś wie, co u Alkusa? :keke: 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gabe napisał:

A i żeby nie było, że ja Patrykowi Jakiemu wypominam "grzechy" brata - nie, wręcz nawet uważam, że to co powiedział jest jak najbardziej odpowiednie w tej sytuacji, bo nie można zrzucać na kogoś odpowiedzialności za winy jego rodziny.

 

 

Biorąc pod uwagę, że Jaki nagonkę na sędziów w telewizji prowadził z retoryką "jeden coś ukradł to wszyscy kradną" więc idąc jego logiką jak jeden Jaki bierze to wszyscy są ćupnami. I powinien być tym grillowany. 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Brudinho napisał:

 

 

Biorąc pod uwagę, że Jaki nagonkę na sędziów w telewizji prowadził z retoryką "jeden coś ukradł to wszyscy kradną" więc idąc jego logiką jak jeden Jaki bierze to wszyscy są ćupnami. I powinien być tym grillowany. 

 

Moim zdaniem nie. To że jedna strona się posuwa do takich chwytów, to nie znaczy, że są one fair. Oceniać należy wypowiedzi, czyny i ewentualną hipokryzję konkretnych osób, nie ich ewentualnych dziadków z Wermachtu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hajd napisał:

A tymczasem mija mi właśnie miesiąc bez alkoholu.

W sumie to nie widzę jakichś szczególnych różnic, poza typowo neoficką, wzrastającą niechęcią do alkoholików.

Ja sie powaznie zastanawiam, bo dramatycznie spadla mi zdolnosc regeneracji po alkoholu. Na razie duzo jest okazji, ale nie wiem czy nie zrobic jakiegos odzwyczajania typu soft, np. pic bezalkoholowe.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gabe napisał:

 

Moim zdaniem nie. To że jedna strona się posuwa do takich chwytów, to nie znaczy, że są one fair. Oceniać należy wypowiedzi, czyny i ewentualną hipokryzję konkretnych osób, nie ich ewentualnych dziadków z Wermachtu.

 

Nie no zero litości, bo to "nie bądźmy" jak oni tylko ich ośmiela. 

Odnośnik do komentarza

Są inne sposoby na podważenie wiarygodności, np czepianie się czynów, które przeczą słowom :D 

 

No i nie mówię o sytuacji, kiedy osobie która wypomina innym przeszłość np komunistyczną rodziców, również taką przeszłość jego rodziców się znajduje - to jest wytykanie hipokryzji, a nie czepianie się czyjejś rodziny.

 

Natomiast jechanie teraz po Jakim dlatego, że jego brat wpadł w konflikt z prawem - :no:

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...