Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lad napisał:

Ja to się tylko zastanawiam co by powiedziała moja żona, jakbym wpadł na pomysł że zabieram konsolę na wakacje :D

Tez tak myslalem, ale co ciekawe ona pierwsza to zasugerowala ;) tylko przy podrozowaniu z dwojka dzieci, gdzie de facto od 18-19 juz siedzisz w domu, to tez troche inaczej. Za czasow podrozy bez dzieci, to by mi to nawet do glowy nie wpadlo, bo harmonogram byl zawsze napiety. 

 

No i mowimy o 5 tygodniach, mocno przedluzone wakacje, tez troche inaczej.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.01.2020 o 18:11, krzysfiol napisał:

U mnie w rodzinie nie ma różnicy, nie używa się słowa "kuzyn", wszyscy to bracia i siostry cioteczne, co jest bez sensu, ale cóż ;)  

U mnie też, dlatego jak ktoś użył przy mnie słowa kuzyn zrobiłem risercz i stąd moja wiedza. :D
Myślę, że to też kwestia wschód-zachód. Na wschodzie używa się chyba raczej określenia brat cioteczny/siostra cioteczna.

Odnośnik do komentarza

U nas używa się tylko słowa kuzyn. Brat cioteczny czy siostra cioteczna brzmią jak jakieś określenia z XIX wieku :D Tak samo stryjek. U nas tylko wujek i ciotka. Pamiętam jak oglądałem serial "Janka" na poczatku lat 90, to nigdy nie rozumiałem o co chodzi z tymi stryjkami i wujenkami :D 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Counter napisał:

Dobra uratowany, udało się znaleźć dentystę, który przyjmuje w niedzielę. :) To mogę iść spać. :keke: 

 

Rwańsko? 

 

Kurwa wróciłem na weekend do mamusi i w pociągu jak wyciagalem czytnik z plecaka to musiała mi wypaść czapka i moje leki. Także mój weekend był wspaniały, biorąc pod uwagę anomalie pogodowe spędziłem go z nerwobolami na całej klacie i plecach i rwą kulszowa. Próbowałem się leczyć ketonalem ale po zabraniu 1 myślałem że mi głowa eksploduje....

Odnośnik do komentarza

Ja mam wszystkie cztery osemki i dentysta zarekomendowal, zeby zostawic. I tak jak nigdy nie nosilem zadnego rodzaju aparatu i mialem rowniutkie zeby, tak od tych osemek lekko mi sie wykrzywiaja jedynki dolne :/ ale poki co lekarze mowia, zeby w ogole to olac, bo to delikatne skrzywienie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

kurde, obejrzałem Uncut Gems i nie wiem co o nim sądzić. Z jednej strony fajny film, z drugiej cholernie ciężko mi się go oglądało. Obejrzałem go w sumie na dwa razy... Sandler kojarzący się głównie z mniej lub bardziej głupkowatymi komediami, zagrał tutaj naprawdę fajnie. Ale czy to jest film 8/10 jak go w imdb oceniają to chyba nie :-k 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, krzysfiol napisał:

Szukam nowych butów do codziennego chodzenia. Mam jeden warunek, muszą być czarne, bo głupio chodzić w innych w sutannie xD Jakieś propozycje? 

Powinieneś przymierzyć czerwone buty do białej sutanny :)

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Reaper napisał:

Ja mam wszystkie cztery osemki i dentysta zarekomendowal, zeby zostawic. I tak jak nigdy nie nosilem zadnego rodzaju aparatu i mialem rowniutkie zeby, tak od tych osemek lekko mi sie wykrzywiaja jedynki dolne :/ ale poki co lekarze mowia, zeby w ogole to olac, bo to delikatne skrzywienie.

No ja byłem cwaniak aż poszedłem do dentysty takiego full wypas i wyszło, ze ścieram zęby. Ma to swój plus bo nie mam żadnych dziur, bo zęby się same czyszczą ale na dłuższa metę całkowicie sobie zetrę szkliwo z dolnych zębów od 1 do 3 :( 

I korekcja zgryzu zacznie się od usunięcia ósemki, na szczęście wyszła mi jedna. A potem szyna na od 6 tygodni do pół roku :roll: 

Odnośnik do komentarza

My tez planujemy Azje w tym roku, z dzieckiem i tez na kilka tygodni. I nie wyobrazam sobie wziecia PS4 xD Ostatnio, bedac miesiac, nawet nie wszedlem na FB, poczte firmowa, insta czy forum. Bedac na drugim koncu swiata, jedzac lokalne przysmaki w lozku i raczac sie zimnym piwkiem gralem z zona w planszowki, ogladalismy zdjecia, ustalalismy trase na nastepny dzien, wertowalismy internet w poszukiwaniu miejsc ktore trzeba odwiedzic albo cokolwiek co odrywa od swiata, ktory mam na co dzien w poldonie. A ten gra w gre xD Nie miesci sie to w mojej glowie szczerze mowiac. No ale nie hejtuje bo kazdy to robi po swojemu!

 

 

  • Lubię! 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Seju napisał:

My tez planujemy Azje w tym roku, z dzieckiem i tez na kilka tygodni. I nie wyobrazam sobie wziecia PS4 xD Ostatnio, bedac miesiac, nawet nie wszedlem na FB, poczte firmowa, insta czy forum. Bedac na drugim koncu swiata, jedzac lokalne przysmaki w lozku i raczac sie zimnym piwkiem gralem z zona w planszowki, ogladalismy zdjecia, ustalalismy trase na nastepny dzien, wertowalismy internet w poszukiwaniu miejsc ktore trzeba odwiedzic albo cokolwiek co odrywa od swiata, ktory mam na co dzien w poldonie. A ten gra w gre xD Nie miesci sie to w mojej glowie szczerze mowiac. No ale nie hejtuje bo kazdy to robi po swojemu!

 

 

Daj spokoj, niektorzy po prostu nie lubia swoich zon i szukaja kazdego sposobu, zeby od nich odpoczac :) 

  • Smutny 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...