Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Meler napisał:

Od dzisiaj kibicuję Hercie, a już mnie Union wkurwia ;D

Właśnie mi się przypomniało, że od czasów Szpakowskiego piejącego z zachwytu nad Milanem i osłupiałego po bramce Boliego w finale z Milanem właśnie jakoś nie lubię tego klubu ;D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, demrenfaris napisał:

Właśnie że nie!

 

Polecam lekturę Węcowskiego (to rozwinięcie koncepcji po raz pierwszy zarysowanej w II tomie historii Greków Wipszyckiej i Bravo).

 

PS Choć realnie wygnywalibyśmy Hyperbolosów każdego roku.

 

 

System, który wyrzuca Kimonów i Temistoklesów to ochlokracja w formie idealnej. Nie.

Odnośnik do komentarza

@Gacek rozbawił mnie w momencie jak sie zachwycał niską notą Piątka w LGdS, gdy kiedyś sam napisał przy jego wysokiej nocie "zwykle później oceny LGdS biorą jako bekowe i często losowane " :D
Wybaczam mu to, jest prawnikiem i musi naginać fakty i rzeczywistość na swoją korzyść jakkolwiek haniebne i idiotyczne by to nie było. Szkoda tylko, że nie zostawia tego w pracy i musi przenosić to tutaj.

 

A Milan dalej gra gówno i znowu kupują napastnika, a nie kreatora (a to przecież tam były braki), ale tym razem to chyba już nie przeszkadza, bo to nie Polak-rodak :keke:

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Najgorsze (prawie) 24h mojego zycia - byla mega burza i padl internet. Obecnie lece na karcie SIM pozyczoneh od gospodarza, bo my sobie nie kupowalismy jak zydki ;)

 

A tak serio to nie bylo zle, dzieciaki dowc wczesnie spacyfikowane, to pol wieczoru sobie lupalem w Wiedzmina 3 - po przejsciu bosa, na ktorym utknalem na jesieni, teraz mi sie miodnie w to gra, mam mega wkrete. A utkniecie oczywiscie wynikalo z mojego narwanie, a przeciez w Wieskach zasada walki jest prosta - walnij, unik, walnij, unik i tak w kolko ;)

 

A do snu jeszcze lyknalem pierwszy odcinek Peaky Blinders nowego sezonu. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...