Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, T-m napisał:

Ja na szczęście nie miałem tak emocjonalnej więzi z Kombim, co nie znaczy, że nie jestem w szoku delikatnie. No i jak się nad tym zastanowić, to spełniony koszykarz, który miał swoje gorsze momenty w życiu prywatnym, ale mimo to spełniony mąż i spełniony ojciec. No i Gianna, która miała przed sobą całe życie i prawdopodobnie wielką karierę ? Takie to niefajne i cholernie współczuję Vanessie. Stracić męża, stracić córkę. 

U mnie powrót do w miarę świadomego oglądania NBA zbiegł się z potrójną wizytą Lakers w finałach, więc on gdzieś tam zawsze był, aczkolwiek jeszcze pamiętam przy runie mistrzowskim Dallas, że raczej cieszyłem się z wpadek Lakers niż jarałem grą Kobasa. Dopiero jak powoli zaczynały go łapać kontuzję to dochodziło do mnie, co tracę.

Odnośnik do komentarza

ależ mi się fantastycznie gra w PESa. wczoraj do pierwszej w nocy urywałem.

 

gram Boavistą Porto, zrobiłem 2-3 fajne transfery, ogólnie w lidze jestem na 5. miejscu (kilka kolejek do końca), a moje wyniki z Wielką Trójką to:

 

- Benfica - 0:3, 0:5

- Porto - 0:2, 1:4

- Sporting - 0:3, 0:5

 

:D no coś wspaniałego

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pulek napisał:

ależ mi się fantastycznie gra w PESa. wczoraj do pierwszej w nocy urywałem.

 

gram Boavistą Porto, zrobiłem 2-3 fajne transfery, ogólnie w lidze jestem na 5. miejscu (kilka kolejek do końca), a moje wyniki z Wielką Trójką to:

 

- Benfica - 0:3, 0:5

- Porto - 0:2, 1:4

- Sporting - 0:3, 0:5

 

:D no coś wspaniałego

Ja gram w 2019 i mam dokładnie odwrotnie. Z czołówką ligi zwykle wygrywam, a potem kilka razy 0-0, albo 0-1 z ligowymi frajerami. I ten schemat mi się powtarza w różnych sejwach. 

Odnośnik do komentarza

Cholera, zawsze jak umiera/ginie jakiś celebryta to ludzie/media wrzucają różne filmiki jak to przeprowadzał kaczki przez ulice, czy coś. Zawsze mnie to bawi. Szkoda gościa, jak każdego człowieka, ale mediom/ludziom to zawsze szkoda najbardziej tych co się dobrze klikają...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
17 minutes ago, dziki_ryj_ said:

szkoda jak każdego kto w miarę młodym wieku umiera, a tak z ciekawości jak wpłynął np na twoje życie?:)

 

Gabe, ajer i Vami trafili w sedno. Kobe był jednym z tych sportowców, którzy nawet jak kibicowałeś przeciwko niemu to po prostu nie mogłeś go nie szanować za etykę pracy, walkę do konća, mentalność. Był oddany tej grze jak nikt inny, orpócz MJ'a.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...