Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, kolek23 napisał:

Imo reinstall gierki na czysto (wywalać te fejki i inne gówna, tylko grafike zostaw) na bank rozwiąże problem :)

raczej wolałbym tego nie robić, bo ja jestem na działce, no i gupio tak zostać tu do jutra wieczór bez kulek :/ ale jak nic nie wymyślę, to pewnie się to tym skończy

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Pulek napisał:
10 minut temu, krzysfiol napisał:

Może sprawdź spójność plików gry?

robię to, 62 pliki do pobrania :-k 

no i dalej nie :/ 

 

no nic, jutro wieczorem wrócę do domu, odinstaluję grę i pobiorę ją ponownie :roll: i po kolei będę dodawał grafikę itp.

Odnośnik do komentarza

O jak ja tym gardzę. Cudowna była szkoła, którą mój kumpel odwiedzał robiąc materiał dla lokalnych wiadomości. Tam zamysł był fajny bo były cytaty znanych osób, głównie ze świata nauki. No i chodzisz i widzisz np słowa Einsteina...tylko głupio wyszło bo wzięli słowa, których Einstein nigdy nie wypowiedział :roll:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Pulek napisał:

no nic, jutro wieczorem wrócę do domu, odinstaluję grę i pobiorę ją ponownie :roll: i po kolei będę dodawał grafikę itp.

JAKBY to kogoś, to wyjebałem cały folder 2010, ściągnąłem go raz jeszcze i problemu z ligą austriacką nie ma :-k będę teraz dodawał dodatki po kolei z nadzieją, że problem nie wróci.

Odnośnik do komentarza
On 1/24/2020 at 6:13 PM, szramek said:

A w ogóle wczoraj byłem na randce z typiarą która powiedziała wprost że ona to szuka miłości, poważnej relacji itp. ale dla niej facet to musi tak z 10 koła zarabiać...

 

A na koniec spytała czy wpadnę do niej na noc XD

 

Sprawdzała czy Cię stać na porządne prezerwatywy, a nie jakieś podróby z lidla <szanuję świnkę z poglądami>

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, schizzm napisał:

Okropna kamera w trakcie rozgrywki, ale ogólnie jestem ciekaw, jaki jest pomysł na te grę :)

Czy każdy mecz trwa 3 dni? ;) 

 

Najważniejsze, żeby nie dorobili do tego angielskiego komentarza, w to powinno się grać tylko z japońskim komentarzem :D 

 

Taka ciekawostka, wywiad z adminem ulubionego fanpeja niektórych , tygodnika NIE.

https://www.donald.pl/artykuly/bdVd9ABv/rozmawiamy-z-adminem-tygodnika-nie-i-pytamy-czy-to-fajnie-byc-takim-adminem-nie?fbclid=IwAR2ZoZzBt-m2t0G026QYxMZvQeDNOfXGpyYwwXpve54Us1rfEhCK-K3Me0U

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...