Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Perez napisał:

 

Wstawił i umarł to by było. Albo jeszcze lepiej - umarł i wstawił! Nie no kolorowe focie mnie denerwują. Ogólnie zdjęcia mnie denerwują, ale jeszcze czarno-białe to ujdzie, a akurat takie ostatnio montowaliśmy na stronę redakcyjną PPE https://www.ppe.pl/redakcja.html to był materiał gotowy. 

De Raph jest na ppe? Czym on się u was zajmuje? Bo z opisu wynika ze robi to samo co kiedys na cmrev - czyli zupelnie nic :keke:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Scorpio napisał:

De Raph jest na ppe? Czym on się u was zajmuje? Bo z opisu wynika ze robi to samo co kiedys na cmrev - czyli zupelnie nic :keke:

Ponoc programuje, a z rozmow z Perezem wylania sie rzeczywiscie obraz jak z CMRev - najpierw zawala terminy i wprowadza produkty z bledami, a potem pierdoli, ze tak wlasnie mialo byc.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Scorpio napisał:

De Raph jest na ppe? Czym on się u was zajmuje? Bo z opisu wynika ze robi to samo co kiedys na cmrev - czyli zupelnie nic :keke:

 

Tak od dobrych 8 lat :). Nie no jesli odstawic na bok jego marudzenie, to jednak w zakresie programowania calkiem niezle ogarnia.

 

1 godzinę temu, Hajd napisał:

@Perez, zarejestrowalem sie na waszym forumku i juz na dzien dobry mam moderacyjny przeglad istnienia : |

 

Dostales akcept :). Upierdliwe, ale bez tego mielismy demolke. Banowales typa, a on za 5 minut zakladal 3 konta i robil sajgon.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Meler napisał:

U mnie też się coś zjebało i dostaję wpierdol za wpierdolem w FMie ;)

Jak u mnie :( Typowo: 22 strzały, 10 celnych, pięć zmarnowanych sam-na-sam, 10 piłek wbitych w plecy przeciwnika. Ten strzela trzy razy celnie, 0-1. Trzy mecze bez zwycięstwa z rzędu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...