Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Man_iac napisał:

Może Misiek to brutalnie określił, ale jak w książce przeczytasz o "przystojnym mężczyźnie" wyobrazisz sobie kogoś o takim typie urody? 

Ale w "Niebezpiecznych związkach", "Paragrafie 22", "Cząstkach elementarnych" czy "Kwiatach śliwy w złotym wazonie"?

;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ajerkoniak napisał:

Nie zapominajmy, że to dlatego że rurki są wąskie, uciskają jaja i dlatego faceci noszą kolczyki.

 

No i jak ktoś szuka wskazówek, to służę https://www.podrywaj.org/blog/o_meskiej_pizdowatosci_slow_kilka…

nie wypowiadam się na temat strony i znajdującej się na niej zawartości, ale te 5 punktów akurat brzmi dla mnie rozsądnie :D

Odnośnik do komentarza
Cytat

Społeczność gier From Software przekracza kolejne granice i najnowszy wyczyn należy do SquillaKilla. Gracz ukończył Dark Souls zabijając po drodze wszystkich bossów i nie otrzymał przez cały bieg ani jednego obrażenia – od przeciwnika lub otoczenia.

Jprdl, a ja GoW na normal nie mogłem przejść :( 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

Jprdl, a ja GoW na normal nie mogłem przejść :( 

Ja uwierzylem, ze w tych grach mozna zrobic wszystko, jak gosc polozyl Midira (smok, najtrudniejszy boss w DS3) bez levelowania, pancerza i... golymi piesciami. Zajelo mu to chyba ponad poltorej godziny.

 

e: chociaz nie, lepsza jest trwajaca ponad 2,5h walka z Gaelem

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

CELOWE OBCIAZANIE BAZY DANYCH PIRAMIDKAMI

 

ja tam sie nie znam na bazach danych, ale ogolnie brzmi to jak beka w chuj

no ogólnie przy relacyjnej bazie danych, w której każdy rekord posta ma zapisany odnośnik do cytatu i każdy cytat musi zostać pobrany osobnym zapytaniem, to to nie jest całkiem głupi argument. No ale to tylko przy założeniu, że ktoś to zamodelował w ten sposób (że rekord A ma zapis: cytuje B, B cytuje C itd.)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Hidalgoo napisał:

no ogólnie przy relacyjnej bazie danych, w której każdy rekord posta ma zapisany odnośnik do cytatu i każdy cytat musi zostać pobrany osobnym zapytaniem, to to nie jest całkiem głupi argument. No ale to tylko przy założeniu, że ktoś to zamodelował w ten sposób (że rekord A ma zapis: cytuje B, B cytuje C itd.)

IMHO nie, bo jesli ktos wyedytuje cytowany tekst, to cytat zostaje w wersji pierwotnej. Wiec cytujac po prostu kopiujesz czysty tekst.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...