Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Huehue, prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa w sprawie umyślnego zniszczenia nośników z nagraniami z kamer, które były załączone do śledztwa z wypadkiem Broszki w Oświęcimiu. Jednocześnie nie wskazała jak mogło dojść do uszkodzenia nośników :) No ale niespodzianka :D

A tak pięknie było, Sebixa politycy skazali już 10 minut po wypadku, a tutaj jednak się okazało, że jeszcze nie dość zawłaszczony wymiar sprawiedliwości śmie wątpić w wersję Prawych i Sprawiedliwych. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Brudinho napisał:

Gyzzburn jak sie tytuuuuuje? 

Widzę, że włączył się w obronę profesor Budzyńskiej z UŚ. Mam nielichą bekę widząc, jakie kłamstwa w jej obronie powielają zwolennicy Ordo Iuris, a także z tego, że niewielu łączy fakt złożenia przez nią rezygnacji z funkcji na UŚ z tym, że ma ograniczone opcje zawodowe. Prawda jest bowiem taka, że o jej poglądach od dawna krążyły niewiarygodne (ale prawdziwe) historie i rzecznik dyscyplinarny zebrał na nią taki materiał, że w istocie stanęła przed wyborem "godna rezygnacja albo karne wywalenie".

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gacek napisał:

Widzę, że włączył się w obronę profesor Budzyńskiej z UŚ. Mam nielichą bekę widząc, jakie kłamstwa w jej obronie powielają zwolennicy Ordo Iuris, a także z tego, że niewielu łączy fakt złożenia przez nią rezygnacji z funkcji na UŚ z tym, że ma ograniczone opcje zawodowe. Prawda jest bowiem taka, że o jej poglądach od dawna krążyły niewiarygodne (ale prawdziwe) historie i rzecznik dyscyplinarny zebrał na nią taki materiał, że w istocie stanęła przed wyborem "godna rezygnacja albo karne wywalenie".

Wybrała trzecia opcję - zostać męczennicą :D 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hajd napisał:

Nic zabawniejszego dziś nie zobaczycie. Jacek Piekara został pięknie zaorany przez fanki k-popu za to, że w żenujący i rasistowski (czyli właściwy swojej kondycji intelektualnej) sposób wypowiedział się na temat wyboru najprzystojniejszego mężczyzny na świecie.

 

 

ps jest mi autentycznie wstyd, że przeznaczyłem w życiu pieniądze na twórczość tego zjeba

A gdzie Ty tu rasizm widzisz? 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Mauro napisał:

Wybrała trzecia opcję - zostać męczennicą :D 

To akurat jest roztropne. Bez marketingu opartego na bzdurach o jej "męczeństwie" nie miałaby szans na zatrudnienie. A tak ktoś powiązany z Ordo Iuris może ją przygarnie "po linii partii".

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Man_iac said:

Nic mi o tym nie wiadomo, żeby zostało to kiedykolwiek zbadane. 

chyba każdy cywilizowany kraj prowadzi statystyki dotyczące wypadków śmiertelnych na drogach, w tym na pasach

jakoś dziwnym trafem w Polsce uprzywilejowani są kierowcy i śmiertelność jest wysoka, w krajach gdzie uprzywilejowany jest pieszy jest bezpieczniej

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Kinas napisał:

chyba każdy cywilizowany kraj prowadzi statystyki dotyczące wypadków śmiertelnych na drogach, w tym na pasach

jakoś dziwnym trafem w Polsce uprzywilejowani są kierowcy i śmiertelność jest wysoka, w krajach gdzie uprzywilejowany jest pieszy jest bezpieczniej

W Polsce obecnie uprzywilejowani są piesi. Wcześniej byli trochę mniej uprzywilejowani, ale nigdy nie było nadmiernego uprzywilejowania kierowców. 

  • Lubię! 2
  • Zmieszany 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Man_iac said:

W Polsce obecnie uprzywilejowani są piesi. Wcześniej byli trochę mniej uprzywilejowani, ale nigdy nie było nadmiernego uprzywilejowania kierowców. 

nie, nie są, zmian jeszcze nie wprowadzono, w porównaniu z przepisami krajów zachodnich (gdzie jest duża mniejsza śmiertelność) pieszy ma u nas dużo gorzej, z "korzyścią" na rzecz kierowców właśnie

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Hajd napisał:

serio musze to tlumaczyc?

Nie widzę nigdzie sugestii, że jest niewłaściwym kandydatem dlatego, że jest Azjatą. Krytyka Azjaty to nie rasizm, jeżeli rasa nie jest powodem tej krytyki. Daleko mi do bronienia Piekary, ale nie popadajmy w paranoję. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Kinas napisał:

nie, nie są, zmian jeszcze nie wprowadzono, w porównaniu z przepisami krajów zachodnich (gdzie jest duża mniejsza śmiertelność) pieszy ma u nas dużo gorzej, z "korzyścią" na rzecz kierowców właśnie

Obecnie to pieszy na pasach ma pierwszeństwo, więc nie da się mówić o jakimkolwiek uprzywilejowaniu, a co dopiero nadmiernym. 

  • Lubię! 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Man_iac napisał:

Nie widzę nigdzie sugestii, że jest niewłaściwym kandydatem dlatego, że jest Azjatą. Krytyka Azjaty to nie rasizm, jeżeli rasa nie jest powodem tej krytyki. Daleko mi do bronienia Piekary, ale nie popadajmy w paranoję. 

No ale przeciez wlasnie to sie Piekarze nie podoba - w jego pojmowaniu swiata Koreanczyk nie moze byc przystojny.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hajd napisał:

No ale przeciez wlasnie to sie Piekarze nie podoba - w jego pojmowaniu swiata Koreanczyk nie moze byc przystojny.

 

Mi się wydaje, że chodzi mu raczej o jego "zniewieścienie", niż o rasę. :-k Przecież Momoa też nie jest kaukaski biały, bo to przynajmniej pół Polinezyjczyk.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...