Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Hajd napisał:

Nie chce mi sie szukac, ale w tych przepisach pewnie nie jest napisane "SUV-y", tylko auta o takich i takich rozmiarach.

Jedyne co znalazłem to https://autogaleria.pl/troszke-chichoczemy-pod-nosem-niemcy-mysla-nad-podatkiem-od-suv-ow i tu chodzi o normy CO2, artykuł z zeszłego roku. I tu zgoda, że obejmie nie tylko SUVy, bo i minivany, czy kombi się załapią. Natomiast @lad mówił o przestrzeni miejskiej i SUVach, ale pewnie będzie to w podobnym tonie (o ile to nie ten sam podatek ;) )

Odnośnik do komentarza

Jutro rano ogłoszenie składu Primavery, no ciekawe :-k

 

Pod tym względem ten festiwal mnie wkurwia, że tak długo zwlekaja (druga rzecz to fakt, że się bawią w politykę :/). Rok temu jeszcze jakoś to było, bo ogłosili w grudniu, dwa lata temu dopiero w lutym, w tym roku też późno, będzie mało czasu na odsłuchy

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, krzysfiol napisał:

Jaok to jest taki człowiek, który gdyby nie miał naprawdę na nazwisko Janusz, to sejm musiałby przegłosować tę zmianę. Jedna z najbardziej wkurzających mnie „osobowości internetowych” w Polsce. 

 

82187804_610199599543724_107631986952948

 

 

5 minut temu, me_who napisał:

Fajnie zrobiony ten doku na Netflixie o Aaronie Hernandezie, podoba mi się forma. A to dopiero pierwszy odcinek z trzech.

 

 

A o Aaronie Winterze nie ma?

Odnośnik do komentarza

Kurwa ale jestem dzida......

W połowie grudnia dostałem info, że moja prędkość internetu odchodzi do lamusa, więc zwiększają mi szybkości do 500MB za taką samą kasiore.

 

Poinformowałem współlokatorów i Ci robili codziennie speed test i "nie ma, nie ma, dzwoń do nich" prawie zadzwoniłem z ciekawości jeszcze tylko przeczytałem mejla :roll: 

 

Screenshot_15.png

  • Lubię! 3
  • Haha 1
  • Hurra! 3
Odnośnik do komentarza
Teraz, jmk napisał:

A co Cię frustruje?


Nie lubię przegrywać, a FM często funduje porażki z dupy, po niesamowitych „pierwszych bramkach dla klubu” z trzydziestu metrów gości, którzy mają odpowiedni atrybut w wysokości 3, po jedynym strzale w meczu przy moich dwudziestu, po niezrozumiałych zapaściach formy w trakcie serii spotkań bez porażki. Standardowy zestaw :D no ale i tak kocham tę grę ;) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, schizzm napisał:

Jeśli to się nie okaże fejkiem, to jestem bardzo zadowolony (aczkolwiek gdzie Kendrick Lamar i Frank Ocean?). Pierwszy dzień nie będę wiedział na co isc, tyle lakoci

 

 

7977cd8c6d058b2b2bcd4a561173a9fb.0.jpg

Trzeci dzien mega, za to pierwszego chyba nie mialbym na co isc oprocz ew. Massive Attack bo chyba maja fajne koncerty :-k 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...