Skocz do zawartości

Wisła Kraków w FM 2008


KrzysztofKr

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem, przyszedł na zasadzie wolnego transferu po kontuzji Niedzielana.

 

AFAIK tak właśnie było i podpisał półroczny kontrakt.

 

Skorża narazie uznał, że Dudu nie jest przygotowany atletycznie do gry w PL lidze i dlatego gra w tej chwili "na kredyt" ze względu na urazy Brożka i Niedzielana. Kontrakt ma do końca obecnego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Co robi w Wiśle Christopher Ascherl ? Wystąpił dosłownie RAZ w sparingu Wisły II będąc na trialu, także chyba jednodniowym. Jak mi ktoś powie coś więcej o nim, to zwrócę honor, no ale raczej nie zwrócę...

 

Według informacji, które uzyskałem w klubie cały czas jest on w kadrze rezerw Wisły. Pozatym wystarczy wpisać do googli jego nazwisko i zaraz masz dowody:

 

http://lks.nieciecza.pl/news.php?readmore=156 (18 wrzesień 2007, czyli aktualny sezon)

Odnośnik do komentarza
Co robi w Wiśle Christopher Ascherl ? Wystąpił dosłownie RAZ w sparingu Wisły II będąc na trialu, także chyba jednodniowym. Jak mi ktoś powie coś więcej o nim, to zwrócę honor, no ale raczej nie zwrócę...

 

Według informacji, które uzyskałem w klubie cały czas jest on w kadrze rezerw Wisły. Pozatym wystarczy wpisać do googli jego nazwisko i zaraz masz dowody:

 

http://lks.nieciecza.pl/news.php?readmore=156 (18 wrzesień 2007, czyli aktualny sezon)

 

W kadrze jest, owszem, ale na trialu:

 

Cyt. z Wislakrakow.com

 

Trener Wisły II Tomasz Kulawik testuje ciekawego zawodnika - irlandzkiego środkowego pomocnika Chrisa Ascherla, który ma na koncie występy w juniorskich drużynach w Niemczech. - Chris ma rodzinę w Polsce, więc chciał spróbować swych sił w Wiśle. Teraz od trenera Nawałki zależy, czy ten chłopak zostanie u nas - opowiada trener Kulawik.

 

Aschecl nie przestraszył się nawet Radosława Sobolewskiego. W pewnym momencie faulem przerwał szybką akcję "Sobola". Ten się rozsierdził i między piłkarzami doszło do krótkiej przepychanki. - Bo ten faul był zamachem na moje achillesy - tłumaczył się reprezentant Polski.

 

 

 

Trial 3 tygodnie, można dać 4. Inaczej chłopak może grać w 1 składzie, a tak nie jest. Może tylko w Wisła II lub PE

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam, w związku z tym, że powoli, acz wielkimi krokami zbliża się wiosenny update bazy dannych, mam nadzieję, że każdy kto odnalazł jakieś błędy w opracowaniu krakowskiej Wisły wpiszę tu swoją opinię ;-)

 

Co do zmian atrybutów to praktycznie każdy zawodnik podlegać będzie korektom – z pierwszej drużyny zwłaszcza Piotrek Ćwielong, który dostał kredyt zaufania przed sezonem, ale go niestety nie spłacił. Bez zmian pozostaną Patryk Małecki, Krzysztof Mączyński i Andrzej Niedzielan (głównie dlatego, że nie grał). Wszystkie zmiany oparte są na wielosezonowym (rok 2014) sprawdzeniu w grze.

 

Jeśli chodzi o juniorów to osłabieni zostaną Bielecki, Kubowicz, Żuchowicz, Iwan, Kmiecik i Leszczak [lekko], Gamla i Hajnos [atrybuty techniczne]. Nie wiem co zrobić z Kmiecikiem, bo informacje, jakie podaje strona Zagłębia Sosnowiec wydają się sugerować, że Grzesiek z Wisły był wykupiony, ale z

oficjalnych informacji wynika, że było to tylko wypożyczenie. Cały czas nie mogę się doprosić o przedstawienie w klubie sprawy Andre Barreto.

 

Jeśli chodzi o informacje klubowe to będzie też kilka korekt, głównie w ulubionych i jeśli da radę to w budżecie. Dodana zostanie współpraca „Białej Gwiazdy” z Hutnikiem. Postaram się także – w miarę możliwości – o aktualizację historii sztabu szkoleniowego.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...