Skocz do zawartości

Wisła Kraków w FM 2008


KrzysztofKr

Rekomendowane odpowiedzi

A co z pozycją Piotrka Brożka? Bedzie miał dodaną nową pozycje- lewy obrońca? Bo szło mu tam bardzo dobrze. Zostaną uwzględnione kontuzje Niedzielana oraz Dudki?

 

Tak - Piotr Brożek będzie miał OL na "15". Niedzielan nie będzie miał kontuzji bo doznał jej w trakcie sezonu. Dudka też, więc pewnie się to nie liczy.

Odnośnik do komentarza
Proponowałbym jeszcze w takim razie zmienić pozycje Gołosiowi. Jak widać, potrafi grać w wielu miejscach na boisku. I sprecyzować historię niektórych piłkarzy. Zieniu wychowanek Lechii, Brożkowie z Kielc.

 

Do Gołosia nie mam dostępu, zawodników wypożyczonych opracowują osoby odpowiedzialne za kluby w których grają piłkarze aktualnie. Historia będzie zaktualizowana.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W nowym updatcie warto przemyśleć wysokość funduszy transferowych Wisły. Skoro sami proponują 1,25 mln Euro za Krzynówka, fajnie by było, gdyby gracz dysponował podobną kasą.

 

Jeśli chodzi o Dudu - w sumie zrobiony jest ok, zresztą mimo nie najlepszych statsów na boisku w grze radzi sobie bardzo dobrze, lepiej w moim przypadku niż Paweł Brożek.

 

Dudka faktycznie ma nienajlepiej ustawione pozycje - obniżyć prawą obronę, podnieść DM i będzie git.

 

Cleber bardzo szybko traci na szybkości (chyba, że to kwestia mojego treningu, ale wątpie) - na koniec 1. sezonu Pace i Acceleration sięgają 6 i byle szybsze drewniaki z Zagłębia Sosnowiec robią z nim co chcą (przy cofniętej obronie).

 

Bartosz Iwan i Kmiecik troszkę przepakowani.

 

Jirsak - nie wiem co z nim, gra świetnie w grze, a w rzeczywistości... Obniżyć CA, zostawić PA - chyba, że w dalszym ciągu będą robić go Czesi.

 

Nie wiem co z kontraktem Kosowskiego - w grze ma ustawiony bardzo wysoki, a ponoć po 7 tys. zł miesięcznie zarabiał.... Będzie w ogóle w Wiśle w nowym updatcie?

 

Generalnie gratuluję pracy - Wisłą wydaje się być jednym z najlepiej zrobionych klubów Orange Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
W nowym updatcie warto przemyśleć wysokość funduszy transferowych Wisły. Skoro sami proponują 1,25 mln Euro za Krzynówka, fajnie by było, gdyby gracz dysponował podobną kasą.

 

Jeśli chodzi o Dudu - w sumie zrobiony jest ok, zresztą mimo nie najlepszych statsów na boisku w grze radzi sobie bardzo dobrze, lepiej w moim przypadku niż Paweł Brożek.

 

Dudka faktycznie ma nienajlepiej ustawione pozycje - obniżyć prawą obronę, podnieść DM i będzie git.

 

Cleber bardzo szybko traci na szybkości (chyba, że to kwestia mojego treningu, ale wątpie) - na koniec 1. sezonu Pace i Acceleration sięgają 6 i byle szybsze drewniaki z Zagłębia Sosnowiec robią z nim co chcą (przy cofniętej obronie).

 

Bartosz Iwan i Kmiecik troszkę przepakowani.

 

Jirsak - nie wiem co z nim, gra świetnie w grze, a w rzeczywistości... Obniżyć CA, zostawić PA - chyba, że w dalszym ciągu będą robić go Czesi.

 

Nie wiem co z kontraktem Kosowskiego - w grze ma ustawiony bardzo wysoki, a ponoć po 7 tys. zł miesięcznie zarabiał.... Będzie w ogóle w Wiśle w nowym updatcie?

 

Generalnie gratuluję pracy - Wisłą wydaje się być jednym z najlepiej zrobionych klubów Orange Ekstraklasy.

 

 

1) Dudka poprawiony

2) Cleber traci cechy motoryczne ze względu na wiek, w updacie będzie miał acceleration i pace "10"

3) Iwan i Kmiecik są robieni przez researcherów klubów do których byli wypożyczeni

4) Jirsak został lekko osłabiony ;-)

5) Kosowski = free transfer

 

A co do funduszy klubowych - chciałem właśnie lekko to usprawnić, ale szczerze powiedziawszy edytor klubowy od SI jest dla mnie czarną magią :P

Odnośnik do komentarza

Jeszcze a propos Kosowskiego. Czy to, że wczoraj (tj. 23.01) podpisał kontrakt z hiszpańskim Cadiz CF będzie uwzględnione w uaktualnieniu? Rozumiem, że tym samym przechodzi do "strefy wpływów" hiszpańskich researcherów ale pewnie SI ma jakąś określoną politykę w takich sytuacjach.

 

Jednym słowem będzie na free transfer z future transfer 23.01 do Cadiz czy też może będzie po prostu na free transfer?

Odnośnik do komentarza

Kosowski będzie od razu zawodnikiem Cadiz.

 

Co do uaktualnienia to spodziewać się można zmian atrybutów u kilku piłkarzy, poprawiłem też nieco CA/PA zawodników pierwszej drużyny i rezerw. Zaobserwowane na wieloletniej rozgrywce zbyt dobre parametry większości piłkarzy MESA nie powinny mieć już miejsca (owszem powinni grać dobrze, ale nie aż tak jak miało to miejsce do tej pory).

 

Z kosmetyki - uaktualnione kontrakty u Clebera i Juszczyka. Dodana współpraca Wisły z Hutnikiem.

 

Do Wisły jak narazie nie przychodzi nikt - wiem, że Alex Da Silva jest już praktycznie zaklepany, ale mając na uwadze poprzednie lata, jak choćby "pewne" przyjście rumunów za kadencji Petrescu, nie będę ryzykował, póki nie zobaczę oficjalnej informacji.

 

***

Nie wiem jak się to stało, ale umknął mi wcześniej Przemek Szabat - teraz został dodany do bazy

Odnośnik do komentarza

Ja mam jeszcze parę uwag.

 

Pierwsza, to to, że Rygielski powinien być znacznie silniejszy jeżeli chodzi o atrybuty fizyczne(siła, wytrzymałość, skoczność równowaga), oraz niektóre atrybuty psychiczne(agresja, determinacja, pracowitość, waleczność). Chodziłem regularnie w zeszłym sezonie na mecze z jego udziałem i pomimo oczywistych braków taktyczno-technicznych, widać było u niego na wyższym poziomie te cechy o których mówię. Nie jestem jego jakimś wielkim "fanem", ale jak już gra ma być jak najbardziej realna, to trzeba to poprawić.

 

Druga sprawa, to to, że Wisła nie ma w grze akademii dla młodzików, co jest niezgodne z prawdą.

 

Sprawa numer trzy, to to, że wydaje mi się, że ktoś kompletnie nie wiedział co zrobić z Boguskim. Mogło być to zrozumiałe przed sezonem, gdzie pomimo gry był raczej jeszcze nieznanym zawodnikiem. Ale teraz wszyscy widzą jak gra i dało by się jego umiejętności odzwierciedlić dokładniej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Ja mam jeszcze parę uwag.

 

Pierwsza, to to, że Rygielski powinien być znacznie silniejszy jeżeli chodzi o atrybuty fizyczne(siła, wytrzymałość, skoczność równowaga), oraz niektóre atrybuty psychiczne(agresja, determinacja, pracowitość, waleczność). Chodziłem regularnie w zeszłym sezonie na mecze z jego udziałem i pomimo oczywistych braków taktyczno-technicznych, widać było u niego na wyższym poziomie te cechy o których mówię. Nie jestem jego jakimś wielkim "fanem", ale jak już gra ma być jak najbardziej realna, to trzeba to poprawić.

 

Druga sprawa, to to, że Wisła nie ma w grze akademii dla młodzików, co jest niezgodne z prawdą.

 

Sprawa numer trzy, to to, że wydaje mi się, że ktoś kompletnie nie wiedział co zrobić z Boguskim. Mogło być to zrozumiałe przed sezonem, gdzie pomimo gry był raczej jeszcze nieznanym zawodnikiem. Ale teraz wszyscy widzą jak gra i dało by się jego umiejętności odzwierciedlić dokładniej.

Pozdrawiam.

 

Trochę za późno na uwagi, bo baza została już oddana do dyspozycji SI, ale dzięki za zainteresowanie.

 

1) Boguski został poprawiony

2) Z tego co pamiętam, to w edytorze zaznaczone było "Youth Academy" więc nie wiem, dlaczego w grze jest inaczej

3) Zgadzam się, że Rygielski nie jest jakoś pieczałowicie dopracowany, ale z całym szacunkiem, mecze Pucharu Ekstraklasy (których na jesieni jest ledwie 6) nie są wykładnikiem potencjału piłkarza - przynajmniej w moim odczuciu.

Odnośnik do komentarza

Junior Diaz w Wiśle do czerwca 2011

http://wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=16971

 

Michael Thwaite zawodnikiem SK Brann (za 150 tys Euro + 50 tys po rozegraniu 15 meczów)

http://wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=16963

 

A Alex Da Silva nas wyrolował :/

http://wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=16970

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...