Skocz do zawartości

Wisła Kraków w FM 2008


KrzysztofKr

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do dyskusji na temat Wisły Kraków i jej zawodników w bazie danych FM 2008.

 

(Kadra MESA jest w większości jedynie zbiorem CA/PA bez przypisanych konkretnych atrybutów. Jeżeli ktoś zna umiejętności tych piłkarzy i w miarę często ogląda ich popisy - bardzo proszę o kontakt mailowy).

 

Umiejętności Niedzielana, Dudu i Ilie określali zagraniczni researcherzy - Ci dwaj ostatni przyszli po "okienku transferowym" SI, a Wtorek się gdzieś zawieruszył panu z NEC.

 

**** Cała kadra (seniorzy, MESA, rezerwy i sztab szkoleniowy) liczy 90. osób

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po rozpoczeciu jak co roku gry Wiselka, uwazam, ze kadra dobrze wyglada. Jak sprawa z Jirsakiem? Czy to Twoje dzielo, czy czeskich reserchearow, bo sie zastanawiam. Co do mlodziezy, to rzeczywisice, kadra spora, w sumie nie ma sie do czego przyczepic, wedlug mnie jedna z najlepiej odwzorowanych kadr Wisly w ostatnich latach. Jak wiadomo, Wisła zgłosiła swoje rezerwy do rozgrywek na szczeblu okregowym i oprocz tego graja młodzi w MESA, szkoda że w grze tego nie ma, ale w odniesieniu do Polski nie ma w ogole rozgrywek zespolow rezerw, tylko U21.

Odnośnik do komentarza
Po rozpoczeciu jak co roku gry Wiselka, uwazam, ze kadra dobrze wyglada. Jak sprawa z Jirsakiem? Czy to Twoje dzielo, czy czeskich reserchearow, bo sie zastanawiam. Co do mlodziezy, to rzeczywisice, kadra spora, w sumie nie ma sie do czego przyczepic, wedlug mnie jedna z najlepiej odwzorowanych kadr Wisly w ostatnich latach. Jak wiadomo, Wisła zgłosiła swoje rezerwy do rozgrywek na szczeblu okregowym i oprocz tego graja młodzi w MESA, szkoda że w grze tego nie ma, ale w odniesieniu do Polski nie ma w ogole rozgrywek zespolow rezerw, tylko U21.

 

1) Jirsak był robiony przez czeskich researcherów, jednak miał w bazie same 5 i 6, więc go trochę poprawiłem

2) Nie wiem dlaczego nie ma zespołu rezerw, bo wg wytycznych mieliśmy kadrę rezerwową odwzorować dość dokładnie

Odnośnik do komentarza
Serwis Wisły pokazuje, że MESA i IV ligę obsługuje ten sam zespół pod dwoma różnymi szyldami. Robienie osobnej drużyny B byłoby w tej sytuacji bez sensu.

 

Niekoniecznie ;] to, że w IV wystąpią czasem podobne nazwiska co w MESIE nie oznacza, że to ta sama ekipa :) Wisła ma dwie różne kadry do obu tych rozgrywek

Odnośnik do komentarza
Wypadało by dodać dług Wisły wobec Cupiała, to ok. 40-60 mln zł. W silnych ligach długoterminowe długi są uwzględnione, dlaczego nie miało by tak być w Polsce.

 

Te długi Wisły wobec Cupiała to niestety jedynie czyste spekulacje, sam Boguś się nigdy do nich nie odsniósł i nie wiadomo ile dokładnie wynoszą więc "strzelać nie będę". POzatym Cupiał miewa różne kaprysy i raz o zobowiązaniach wierzycieli zapomina, by po niepowodzeniach sobie o nich przypomnieć na nowo.

Odnośnik do komentarza

Może trzeba odsetki rozłożyć na bardzo długi okres czasu, 40 lat, tak by nie obciążały za bardzo działalności bieżącej.

 

Co do piłkarzy, to z quickstarta widać że Dudka ma za słabą skoczność, technikę, gre głową i grę z pierwszej piłki, błędnę są też: wzrost i waga chyba też, przydałabysię lepsza umiejętność gry na środku pomocy, a mniejsza na prawej obronie. Moim zdaniem trochę za dobrze Ćwielong wygląda względem Niedzielana. To takie pierwsze spostrzeżenia. Większych zastrzeżeń nie mam, fajnie że Sobol i Brożkowie zostali poprawieni. Ogólnie dobra robota. :)

Odnośnik do komentarza

... Nie powiedzalem ze jego atrybuty sa za slabe, ani za dobre, nie widzalem go wystarczajaca.

 

Ciekawi mi ze wy na podstawie statystyk oceniacie pilkazy... To nie jest zbyt dobry pomysl. A jezeli juz sie czepiac statystyk, to dobra, 15 min i jeden gol. Czyli bramka co pietnascie minut, i to jaka ladna.

 

Ale jak powiedzalem, dziwie sie ze oceniacie tego zawodnika, ja bym sie wstrzymal.

 

Takze dodam co zauwazylem. Sobolewski ma "Shots long" i "Shots with power" w "Preferred moves". Co do "Shots with power" mozna z pewnoscia sie zgodzic to "Shots long" wydaje mi sie bledne. Sobolewski jednak rzadko decyduje sie na strzaly z daleka.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...