Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minutes ago, Misiek said:

Kiedyś były za takie teksty warny, bany, teraz wszyscy piszą, że to przecież Gacek i przechodzą do porządku dziennego. To już nie ten MT co kiedyś. Kiedyś to były czasy. A tera to nie ma czasów...

 

Kiedyś aktywnych użytkowników była masa, więc istniał odsiew, a teraz musimy trzymać buraków, chamów, litwinów i inne tałatajstwo :P 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, jmk napisał:

@Reaper weź rutinoscorbin, bo masz jakiś niewyraźny nick ;)

 

Szara eminencja forum :glasses03:

 

no dobra, wczoraj mialem takie podejrzenie, a dzisiaj sprawdzilem w necie - wynajalem mieszkanie na burdelowej ulicy Singapuru :kekeke: dlatego sie tak na mnie wszyscy dziwnie patrza z tych burdeli, gdy mijam je z wozkiem i dzieckiem w nosidle :lol:

  • Lubię! 1
  • Haha 13
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Reaper napisał:

Szara eminencja forum :glasses03:

 

no dobra, wczoraj mialem takie podejrzenie, a dzisiaj sprawdzilem w necie - wynajalem mieszkanie na burdelowej ulicy Singapuru :kekeke: dlatego sie tak na mnie wszyscy dziwnie patrza z tych burdeli, gdy mijam je z wozkiem i dzieckiem w nosidle :lol:

To jest szansa, że się wyjazd zwróci :P

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, schizzm napisał:

Mam duże braki w polskim kinie. Coś z poniższej listy szczególnie warto obejrzeć? 

 

https://www.filmoteca.cat/web/ca/cicle/polska-2020?fbclid=IwAR2O5abdyRrZcb7J4qA0fJgqiPUkdKOq1ir-ROrrfvvtIu183Q_5dqA2GUo

Nie widziałem żadnego z nich, imho bez szału. W sumie to nie wiem, ale odpowiadam bo mam pytanie do ciebie w tematyce filmowej :keke: Zastanawiam się, czy jest gdzieś w necie spis filmów, które były pokazywane przez lata w TVP2 z cyklu "Kocham kino" Torbickiej. Najlepiej, gdyby obok filmu było info, kiedy był wyświetlany. Po wpisaniu w google mi nic nie wyskakuje, ale może jest gdzieś jakaś tajna lista ;) Kto tam się jeszcze tu kinem interesuje. @ajerkoniak, to chyba nie Twoje czasy, ale może coś wiesz. @Kaczy?

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Mauro napisał:

Nie widziałem żadnego z nich, imho bez szału. W sumie to nie wiem, ale odpowiadam bo mam pytanie do ciebie w tematyce filmowej :keke: Zastanawiam się, czy jest gdzieś w necie spis filmów, które były pokazywane przez lata w TVP2 z cyklu "Kocham kino" Torbickiej. Najlepiej, gdyby obok filmu było info, kiedy był wyświetlany. Po wpisaniu w google mi nic nie wyskakuje, ale może jest gdzieś jakaś tajna lista ;) Kto tam się jeszcze tu kinem interesuje. @ajerkoniak, to chyba nie Twoje czasy, ale może coś wiesz. @Kaczy?

Może być ciężko. Raczej uderzalbym bezpośrednio do TVP lub Torbickiej, czy i gdzie takie informacje można uzyskac

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...