Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Man_iac napisał:

Chciałem być dobrym człowiekiem i wpisać tę Olę dla Fenomena, ale zapomniałem, że już sam nominowałem :kekeke:

To wtedy będzie miał dylemat, że może głosować tylko na jedną osobę, zostaw ;)

1 minutę temu, Scorpio napisał:

Co za roznica? I tak nie dostana wiecej niz jednego glosu (tego od Ciebie) ;) 

Ale to zawsze prestiż być nominowanym w CMF Awards :)

  • Lubię! 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Fenomen napisał:

kurde, brakuje mi troche rozdzielenia w awardsach kategorii sportowiec roku na polski sportowiec i sportowiec w ogole :-k bo z jednej strony nominacja Garnbret jest w pelni uzasadniona, a z drugiej chcialbym tez nominowac Ole Rudzinska za obrone mistrzostwa swiata i zdobycie mistrzostwa Europy we wspinaczce na czas :/

Ponieważ mam kompletnie wywalone na sportowców to mogę któregoś z nich nominować w Twoim imieniu. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Scorpio napisał:

Co za roznica? I tak nie dostana wiecej niz jednego glosu (tego od Ciebie) ;) 

Ale nominacja jest istotna sama w sobie. W przypadku sportowców to na pewno ułatwi pozyskanie sponsorów a w przypadku filmu na okładce płyty będzie np. "3 Oscary, 5 Złotych Globów i nominacja do filmu roku CM Forum", 

  • Lubię! 5
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, me_who said:

Patrzę co tam panie na metacritic, a tutaj film z Adamem Sandlerem ocena 90 (od krytyków!) i to na podstawie 50 recenzji. Powtarzam. Film z Adamem Sandlerem ocena 90 :-k Uncut Gems.

 

Podobno jeden z 10 najlepszych filmów tego roku :) Kevin Garnett gra :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...