Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, schizzm napisał:

Jest @me_who na sali albo ktoś inny, kto będzie w stanie na to odpowiedzieć? Baseballowe zapytanie. Powiedzmy że 3B łapie piłkę wybitą przez battera i rzuca ją tak bardzo źle do 1B, że wypierdala ją w trybuny. Co się wtedy dzieje? ;) 

Wlasnie po takim bledzie menago przeniosl mnie z 3B na 1B :lol: ZTCP dostaja 2 bazy, zalezne od momentu rzutu.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, schizzm napisał:

Jest @me_who na sali albo ktoś inny, kto będzie w stanie na to odpowiedzieć? Baseballowe zapytanie. Powiedzmy że 3B łapie piłkę wybitą przez battera i rzuca ją tak bardzo źle do 1B, że wypierdala ją w trybuny. Co się wtedy dzieje? ;) 

Ground rule double, coś jak po odbiciu piłki od ziemi i wyleceniu w trybuny lub zgubieniu się piłki w bluszczu na Wrigley. Już kiedyś o tym pisałem chyba ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ale ze mnie cebulak. Mieliśmy iść na Sylwestra z Żoną i jej Przyjaciółką. W sobotę Kasia (przyjaciółka) wpadła do nas z informacją, że pracownica lokalu coś pomieszała z listami nie ma już miejsc i w ramach rekompensaty poza zwrotem pieniędzy dostaliśmy po butelce wina musującego (lepszego nieznacznie niż Sowietskoje Igristoje). Kasia odbierając pieniądze jeszcze się upewniała, że nie ma możliwości uczestniczenia w imprezie. Wczoraj Darii zobaczyła na FB, że lokal gdzie mieliśmy iść jednak ma wolne miejsca - poczłapałem tam wczoraj i kupiłem bilety. Tak więc idziemy tam gdzie chcieliśmy i jeszcze mamy 3 wina musujące :P

 

  • Lubię! 2
  • Haha 1
  • Uwielbiam 2
  • Hurra! 2
Odnośnik do komentarza
 
[mention=1502]wojt3k[/mention] co tam się odjebało z kurierami?

Ok, skoro nalegasz
Chodzi o DPD, 24 grudnia Daria dostała sms, że zostanie tego dnia dostarczona przesyłka. Mieliśmy wolne, przygotowywaliśmy się do wigilii, więc byliśmy cały czas w domu. Gdy dochodziła 14 Żona napisała do kuriera sms na numer z wiadomości który otrzymała pytaniem czy będzie próbował dostarczyć przesyłkę, ponieważ rozumieliśmy jaki to dzień i że pewnie mieli gorąco przed świętami itp. Kurier się nie odezwał, ale ok, też ma prawo świętować.

W piątek 27 grudnia czekaliśmy do południa na kuriera, nie było go, nie odpisał na sms więc weszliśmy na stronę a tam informacja, że kurier w Wigilię nikogo nie zastał. Więc koniec sielanki, zadzwoniliśmy grzecznie na infolinię zapytać czy będzie dziś ta paczka, a tam pan powiedział, że nas nie było, a dziś już na pewno nie będzie kuriera bo przecież tego dnia nie zabrał paczki (na logikę to chyba próba dostarczenia powinna być przy najbliższej możliwej okazji?).

W poniedziałek 30 grudnia Daria znów siedziała w domu, znów nikt nie przyszedł, kurier nie odbierał telefonu, a pan z infolinii sam się zdziwił dlaczego nie ma żadnego wpisu w systemie z tego dnia co dzieje się z paczką.

Dziś 31 grudnia powtórka - Daria spędza urlop w domu czekając na kuriera. Po paru nieodebranych połączeniach kurier napisał sms o co chodzi. Żona odpisała, że chodzi o przesyłkę o numerze itp. Kurier zablokował jej numer Pani z lokalnej siedziby powiedziała, że nic nie może zrobić bo nie wie gdzie jest ta paczka. Czekaliśmy do wieczora i ostatecznie przez stronę przekierowaliśmy paczkę do punktu odbioru. Od czwartku Daria wraca do pracy więc już nie będzie mogła czekać na kuriera, a nie chcieliśmy tego przekierowywać wcześniej żeby znowu nie było że kurier już do nas jechał a my przekierowaliśmy przesyłkę.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...