Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, schizzm napisał:

No właśnie jakoś nie mam ciśnienia na niego. Poza tym nie lubię oglądać filmów w ciągu dnia :/

 

A ja mam ciśnienie :D Od dwóch lat, kiedy go ogłosili. Opinii póki co czytał nie będę, nie dlatego że spoilery, bo fabułę znam ;) tylko żeby cieszyć się po swojemu. Poczytam ewentualnie jak obejrzę.

 

I też nie lubię oglądać w ciągu dnia. I chyba lepiej by było, żeby dawali po jednym odcinku, bo moja żona w przeciwieństwie do mnie umie w binge watching i jak jej się spodoba, to będę zmuszony dziś do rana oglądać wszystkie osiem odcinków  :keke: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem pierwszy odcinek Wiedźmina:

 



Trochę to za bardzo drętwe momentami. Najgorszy moment to chyba przemowa Geralta u Stregobora. Sceny z Calanthe meh, szczególnie w czasie bitwy z Nilfgaardem. "Czary" Myszowora, szczególnie wejście do sali z kwestią "już nie działają" automatyczny uśmiech na twarzy ;). Sam Geralt - trochę za bardzo kij w dupie, no ale to dopiero pierwszy odcinek. CGI - też trochę razi. Na plus ostatnie 10 minut odcinka, bardzo fajna scena walki z Renfri i jej ludźmi. Mam ochotę obejrzeć kolejny odcinek, a to chyba najważniejsze :-k

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, z0nk napisał:

Mogę ryzykować czytanie, cyz ma jakieś spoilery? Zamierzam zrobić sobie wigilię z Cavillem więc pewnie na parę dni będę musiał wyłączyć internet :( 

Odnośnie fabuły np. 1 odcinka - ma ;), ale jako ogólny zarys. Zresztą... idzie z książkami, więc jak je znasz, to nie będą spoilery, tylko kwestia tego, jak to pokazano ;) 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, z0nk napisał:

Mogę ryzykować czytanie, cyz ma jakieś spoilery? Zamierzam zrobić sobie wigilię z Cavillem więc pewnie na parę dni będę musiał wyłączyć internet :( 

Nie, bo państwu się znudził jeden odcinek, więc jedna osoba obejrzała "z recenzenckiego obowiązku" drugi, a druga przeskoczyła do piątego i nie ogarniała fabuły :lol:

 

No cuda panie, wszystko na nie :D Nawet fakt, że kikimora nazywa się kikimora jest wadą serialu xD

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...